***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #8926
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kas viimased kaks kätt panid siia et kiruda ennast?

    Comment

    • phenomenon
      Jube Noob
      • Nov 2011
      • 196

      #8927
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ei miks? Tegu oli ultramaniakiga kes pani pidevalt õhuga 3 barrelit.Eelviimases käes sain rahad sisse 82-18 favoriidina.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #8928
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        said küll ja maniak maniakiks usun et omahas leiab paremaid kohti kus raha kätte saada vaalalt mitte lükata 1 paariga all ini ja siis mõelda et **** kuradi ahv tõmbas jälle kokku. Hetkel su mäng näeb välja selline nagu mul kui ma gamblin lihtsalt oma palka maha omhas sest midagi muud pole lihtsalt teha.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #8929
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          said küll ja maniak maniakiks usun et omahas leiab paremaid kohti kus raha kätte saada vaalalt mitte lükata 1 paariga all ini ja siis mõelda et **** kuradi ahv tõmbas jälle kokku. Hetkel su mäng näeb välja selline nagu mul kui ma gamblin lihtsalt oma palka maha omhas sest midagi muud pole lihtsalt teha.
          true.teine käsi on küll lol bad imo.

          Comment

          • phenomenon
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 196

            #8930
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Oodake oma nutsi edasi , mina usaldan oma reade. Maniaki statsid olid pre88-39-31.Flop cbet 90, flop Ag % 55. Regulari vast oleks seal snapfold. Olete kuulnud, et tuleb adjustida?
            Last edited by phenomenon; 26.04.13, 16:37.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #8931
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              huvitav miks 2+2 mehed soovitavad pigem mängida nutted käsi ja hoida variatsiooni madalal? Eriti microdes.

              Comment

              • juuretis
                FPP Pro
                • Jan 2011
                • 269

                #8932
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                No miks ei või hästi minna ?


                SB: $14.89
                BB: $10.00
                UTG: $25.00
                UTG+1: $25.35
                MP1: $44.97
                Hero (MP2): $31.70
                CO: $10.35
                BTN: $11.49

                Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with 4 4
                UTG raises to $0.75, 2 folds, Hero calls $0.75, 4 folds

                Flop: ($1.85) 4 6 2 (2 players)
                UTG bets $1.25, Hero raises to $3.50, UTG calls $2.25

                Turn: ($8.85) 5 (2 players)
                UTG checks, Hero bets $6.33, UTG calls $6.33

                River: ($21.51) K (2 players)
                UTG checks, Hero bets $15.40, UTG calls $14.42 all in

                Final Pot: $50.35
                UTG shows K K (three of a kind, Kings)
                Hero shows 4 4 (three of a kind, Fours)
                UTG wins $48.35

                Comment

                • juuretis
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 269

                  #8933
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  river on minu poolt täna

                  BB: $29.12
                  UTG: $50.13
                  UTG+1: $27.17
                  Hero (UTG+2): $25.00
                  MP1: $45.00
                  MP2: $12.00
                  CO: $10.00
                  BTN: $24.90
                  SB: $9.14

                  CO posts a big blind ($0.25)

                  Pre Flop: ($0.60) Hero is UTG+2 with 6 6
                  UTG raises to $1.25, 1 fold, Hero calls $1.25, 5 folds, BB calls $1

                  Flop: ($4.10) 7 7 6 (3 players)
                  BB checks, UTG checks, Hero bets $2.94, BB calls $2.94, UTG folds

                  Turn: ($9.98) 2 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $7.14, BB calls $7.14

                  River: ($24.26) 7 (2 players)
                  BB checks, Hero checks

                  Final Pot: $24.26
                  BB shows J J (a full house, Sevens full of Jacks)
                  Hero mucks 6 6
                  BB wins $23.17
                  (Rake: $1.09)

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #8934
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                    Oodake oma nutsi edasi , mina usaldan oma reade. Maniaki statsid olid pre88-39-31.Flop cbet 90, flop Ag % 55. Regulari vast oleks seal snapfold. Olete kuulnud, et tuleb adjustida?
                    doesnt matter. omaha 6-maxis ühe paariga, no drows flopis ära stackida on ikka mega donkplay.

                    Comment

                    • phenomenon
                      Jube Noob
                      • Nov 2011
                      • 196

                      #8935
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Kas näitaksid enda PLO graafikut, kui nii kindlalt sõna võtad?

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #8936
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                        Kas näitaksid enda PLO graafikut, kui nii kindlalt sõna võtad?
                        Olen profitis. Siin ei ole vaja mingit graafikut näidata. sinu play on very donkish.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #8937
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          See umbes sama seal riveril callida mis NLHEs K higha heroda imo.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #8938
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Suht õigust räägivad härrad, seni kuni hiiteri peal istud võib tunduda nagu jooksed kõigist üle, kui hiiter läbi siis kisub asi nutuseks. Soovitan õppida veidi. Solid stratist asi kaugel.

                            Comment

                            • phenomenon
                              Jube Noob
                              • Nov 2011
                              • 196

                              #8939
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Ma ei viitsi vaielda, aga arvan et te oleks ise ka antud situatsioonides callinud. Vastane oli viimase poole tunni jooksul põhimõtteliselt iga käsi lasknud 3 barrelit. Sain tema käest mitmeid suuri potte 2 paari või isegi nõrgemaga.Sellega olen nõus et vale teema võibolla kuna vinguda pole siin eriti midagi ja pokkeris eriti omahas ikka juhtub. Strateegiast nii palju et olen vaadanud 50+ h omaha videosid ja sealt peaks ikka midagi külge jääma.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #8940
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                                Ma ei viitsi vaielda, aga arvan et te oleks ise ka antud situatsioonides callinud. Vastane oli viimase poole tunni jooksul põhimõtteliselt iga käsi lasknud 3 barrelit. Sain tema käest mitmeid suuri potte 2 paari või isegi nõrgemaga.Sellega olen nõus et vale teema võibolla kuna vinguda pole siin eriti midagi ja pokkeris eriti omahas ikka juhtub. Strateegiast nii palju et olen vaadanud 50+ h omaha videosid ja sealt peaks ikka midagi külge jääma.
                                Peaks tõesti jääma, aga ei tundu küll sedamoodi. Mõlemad on flopist 4 way potid. Kui tahad areneda, siis postita strati alafoorumisse käsi. Usun, et saad sealt ideid. See on plo10. unusta ära igasugune meta sellel levelil. just value!value!value!

                                Comment

                                Working...