***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mardoon
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 83

    #8836
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


    ISTU SISSE STARS .pokker on mõttetu õnnemäng. Mingist skillist pole juttugi, mõni inimene lihtsalt jookseb paremini
    Last edited by Mardoon; 09.03.13, 21:35.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #8837
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Mardoon Vaata postitust

      pokker on mõttetu õnnemäng.
      under EV but still 30 BI minus
      u play bad

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #8838
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        under EV but still 30 BI minus
        u play bad
        and u're gay =(

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #8839
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Mardoon Vaata postitust
          mõni inimene lihtsalt jookseb paremini
          True story. http://forumserver.twoplustwo.com/54...ulator-535212/

          Comment

          • Mardoon
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 83

            #8840
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Comment

            • juuretis
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 269

              #8841
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Mingi standard play @ NL10 ? Vastane nit ka veel pealekauba

              BB: $13.45
              UTG: $10.95
              UTG+1: $10.00
              UTG+2: $10.43
              MP1: $10.15
              MP2: $14.13
              CO: $4.30
              BTN: $20.14
              Hero (SB): $10.00

              Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K K
              UTG raises to $0.30, 6 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, UTG raises to $2.10, Hero raises to $10 all in, UTG calls $7.90

              Flop: ($20.10) A 8 7 (2 players - 1 is all in)

              Turn: ($20.10) 3 (2 players - 1 is all in)

              River: ($20.10) A (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $20.10
              UTG shows A Q (three of a kind, Aces)
              Hero shows K K (two pair, Aces and Kings)
              UTG wins $19.20

              Muidu üsna lambine aga kohe shoti alguses... cmon...

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #8842
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Ei ole standard play, aga kuna Sina temale võõras siis probably okay stäkkida AQs sinu vastu (oleneb mis su image on so far)
                Last edited by Priidix; 11.03.13, 14:55. Põhjus: not sure kas seal üldse mõeldakse image peale :)

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #8843
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ma ei saa aru, juuretis mis sa tahad, et ta sul AA seal ainult sisse ajaks ? sa peaks õnnelik olema, et villane AQ seal stäkib... ebajopp lihtsalt. ma säraks nagu tähistaevas kui KK vs AQ sisse saaks aetud vs nit.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #8844
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Emotseks ka veidi.

                    NL200



                    Varem polnud kursis sellega, siis ei häirinud, praegu teeb veidi kurvaks.

                    Comment

                    • juuretis
                      FPP Pro
                      • Jan 2011
                      • 269

                      #8845
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ei mulle meeldib ka kui AQ ajatakse mu KK peale sisse. Point on lihtsalt selles et just liikusin NL10 ja esimeste kätega tõmmati niimoodi kott pähe... Muidu sihukene beat eriti ei kotiks

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #8846
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        1BI kaotasid ju aint, shottisid 5BI NL 10sse vä?

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #8847
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                          Ei mulle meeldib ka kui AQ ajatakse mu KK peale sisse. Point on lihtsalt selles et just liikusin NL10 ja esimeste kätega tõmmati niimoodi kott pähe... Muidu sihukene beat eriti ei kotiks
                          Harju sellega, see tüüpiline shottimises : )

                          Comment

                          • juuretis
                            FPP Pro
                            • Jan 2011
                            • 269

                            #8848
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Oli lihtsalt tuju emotseda, see päev jäi anyways +30$ nii et kõik on hästi. Jah 5BIne shot

                            Comment

                            • ninasarvik
                              Jube Noob
                              • May 2011
                              • 124

                              #8849
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              TÜRA

                              Comment

                              • andero14
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 54

                                #8850
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                alsdkjföalsdkfj, krt esimest korda on mänguisu 0. Tra minigi break-even nühkimine mikrosöalskdj föalsidjföoasidjföasldij f

                                Comment

                                Working...