***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #8506
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    standard r.elmik jookseb nagu jumal m.elmiku kõrval
    olen ise lives teinud sellise crazy-s.
    ei saa öelda, et ta väga jumalikult selles käes jooksis.

    Comment

    • BentleyMulsanne
      Bännitud
      • May 2012
      • 499

      #8507
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Sain ka omale pooleprossuse "kätte", silmates quote, ´Olen ise´, nime, boardi - et polegi vaja lugeda.

      Comment

      • phenomenon
        Jube Noob
        • Nov 2011
        • 196

        #8508
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #8509
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          hu* ma klikin seda

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #8510
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            mida ***** ma ikka veel täis olen

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #8511
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Elu halvim sess. Mängisin nl200-nl400 kus istus 80/30 vaal ja natuke nl1k-d, kus istus 70/30 vaal. Kõik biidid, mis tulla said, tulid. Värdjad hittisid oma tõmbeid sagedusega ca 80%. Üldiselt tilti ei läinud kuni viimase jaotuseni, kus tuli täielik murdumine.

              nl400-s olin 3bettinud vaala agaralt isoleerimise ja value eesmärgil, nüüd panen siis BB-st KK-ga suure 3beti, call. Mul oli 800$, vaalal 2500$. Flop tuleb 7 9 J, vaal tõstab cbeti, betib turni, betib riveri, calling kõik maha ja loomulikult T8o. Väga halvasti mängitud minu poolt aga ei suutnud enam lihtsalt selgelt mõelda.

              Mis aga sessi esimesse ossa puutub siis olin unustanud, et üldse saab nii sitasti joosta. Täielik karauul.



              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #8512
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                Elu halvim sess. Mängisin nl200-nl400 kus istus 80/30 vaal ja natuke nl1k-d, kus istus 70/30 vaal. Kõik biidid, mis tulla said, tulid. Värdjad hittisid oma tõmbeid sagedusega ca 80%. Üldiselt tilti ei läinud kuni viimase jaotuseni, kus tuli täielik murdumine.

                nl400-s olin 3bettinud vaala agaralt isoleerimise ja value eesmärgil, nüüd panen siis BB-st KK-ga suure 3beti, call. Mul oli 800$, vaalal 2500$. Flop tuleb 7 9 J, vaal tõstab cbeti, betib turni, betib riveri, calling kõik maha ja loomulikult T8o. Väga halvasti mängitud minu poolt aga ei suutnud enam lihtsalt selgelt mõelda.

                Mis aga sessi esimesse ossa puutub siis olin unustanud, et üldse saab nii sitasti joosta. Täielik karauul.



                Uploaded with ImageShack.us
                sic mina nutan mone usdi pärast :O

                Comment

                • valgelendur
                  Jube Noob
                  • Oct 2012
                  • 121

                  #8513
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                  Nii täna sai siis 80bi täis erinevust. Pakkumised kuna 100bi hitin?
                  NLH SH/FR

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #8514
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Juhtub, mõtle positiivselt.
                    Ma ei oska ntx all in minna nagu näha, stakes up to 200NL.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Atm mängin starsis 25 FR-i, hakkasin uuesti, seal ka päris kena lifetime AI
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by qbj0hn; 20.11.12, 09:00.

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #8515
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      F.. O PS iga kord kui limiidis yles yritan minna hakkab mingi ajude n... järjest kaotan ylepaaridega ja ei voida flippe lisaks mingid idiootide callid savad read ja mastid FO really!!

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #8516
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Ostke endale jõuludeks midagi ilusat.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #8517
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Kui mängida ei oska siis õnneks on lahendus olemas.
                          Your self-imposed table limit request has been accepted. You will not be able to play any cash games higher than the limit you imposed
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #8518
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            djshjkfhkjsHFHJFHDJKHHSJKFHDJKSHAJHJS KUIDAS MA KÕIGE SUUREMALE KÜÜRVAALALE OSKASIN AKOTADA DSLJLAJSJDKSAJKJKASJSJDKJFKJ :(

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #8519
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                              djshjkfhkjsHFHJFHDJKHHSJKFHDJKSHAJHJS KUIDAS MA KÕIGE SUUREMALE KÜÜRVAALALE OSKASIN AKOTADA DSLJLAJSJDKSAJKJKASJSJDKJFKJ :(
                              St jätsid raha endale?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #8520
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                lol, friiki hoos jälle?

                                Comment

                                Working...