***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #8461
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    julm donk olen, täitsa häbi end kohe pokkerihuviliseks nimetada :D aka kuidas lolliks (mitte) minna limbitud potis

    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.02/0.05 Blinds - 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    BTN: $4.75
    SB: $5
    BB: $5
    UTG: $5.25
    UTG+1: $3.23
    CO: $5.84

    Pre-flop: Dealt to SB T Q
    (3 folds), BTN calls $.05, SB calls $.03, BB checks

    Flop: ($.15) 9 K K (3 Players)
    SB checks, BB checks, BTN checks

    Turn: ($.15) J (3 Players)
    SB bets $.14, BB raises to $.28, (1 folds), SB raises to $.77, BB raises to $4.95 and is all-in, SB calls $4.18 and is all-in

    River: ($10.05) K (2 Players)

    SB Showed T Q
    BB Showed K 9
    BB wins $9.63 with four of a kind, Kings
    Limpimine eeldab kahte asja, oskust timing+betsize tellidega VÄGA KITSA range peale panna(chekkimisel on ka timing ja kui villase poolset actionit saad, pead juba teadma kus seisad)
    Või siis nii madalatel limiitidel limpamine selleks, et hittida nut handi või väga tugevat nutsu tõmmet. Asja iva on selles, et leida see moment üles, kus istud nutsu peal ja vastasel on ka väga tugev käsi ja lihtsalt räigete overbettidega vms raha sisse lüüa(tavalinevillane ei foldi nearnut händi)

    Antud näites tõmmati sult endalt püksid samal põhimõttel, Hititi floppi nutsu, lasti sul miski kokku imeda, sinu betipeale pandi arglikult või inducivalt juurde ja kui sa veel omakorda otsakeevitasid, lihtsalt löödi allini(kuna ilmselgelt andsid mõista, et oled made handi otsas)

    Lühidalt õeldes - kui sa limpad ja hitid üpris tugeva käe, ei tähenda, et sa pead seda jaotust üldse edasi mängima(very thinnilt on ok). Sa pre investeerid ainult 1BB, seega ei ole mõtet iseennast pooma hakata, limpa edasi ja küll mingi hetk tuleb see moment, kus Sinul on nut või nearnut ja vastasel stäkkide peale mängimiskäsi, proovi overbettidega, AI, ja muude veiderdamistega stäkid sisse saada.


    Vastasel korral, ära limpa üldse.

    Comment

    • BentleyMulsanne
      Bännitud
      • May 2012
      • 499

      #8462
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      See on iganenud ja primitiivne mängustiil, et enamvähem hästi boardi hittides kohe(alati/peaaegu alati) actionis osaleme.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #8463
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
        Limpimine eeldab kahte asja, oskust timing+betsize tellidega VÄGA KITSA range peale panna(chekkimisel on ka timing ja kui villase poolset actionit saad, pead juba teadma kus seisad)
        Või siis nii madalatel limiitidel limpamine selleks, et hittida nut handi või väga tugevat nutsu tõmmet. Asja iva on selles, et leida see moment üles, kus istud nutsu peal ja vastasel on ka väga tugev käsi ja lihtsalt räigete overbettidega vms raha sisse lüüa(tavalinevillane ei foldi nearnut händi)


        Antud näites tõmmati sult endalt püksid samal põhimõttel, Hititi floppi nutsu, lasti sul miski kokku imeda, sinu betipeale pandi arglikult või inducivalt juurde ja kui sa veel omakorda otsakeevitasid, lihtsalt löödi allini(kuna ilmselgelt andsid mõista, et oled made handi otsas)

        Lühidalt õeldes - kui sa limpad ja hitid üpris tugeva käe, ei tähenda, et sa pead seda jaotust üldse edasi mängima(very thinnilt on ok). Sa pre investeerid ainult 1BB, seega ei ole mõtet iseennast pooma hakata, limpa edasi ja küll mingi hetk tuleb see moment, kus Sinul on nut või nearnut ja vastasel stäkkide peale mängimiskäsi, proovi overbettidega, AI, ja muude veiderdamistega stäkid sisse saada.


        Vastasel korral, ära limpa üldse.
        Puuuuuureeeeeee gold!

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #8464
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Täpselt nii, ainuke trikk ongi pokkeris võitmiseks omada oma elujooksul rohkem nutse kui vastane.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #8465
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            uskumatu teoreetik on see BM

            Comment

            • vilistaja
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 148

              #8466
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Palun parandage mind, aga mul tunne, et seal turnil bustok minna pole väga hull, sest arvan, et käed millega kala bustoks võib seal minna on midagi sellist: KK+, JJ, 99, AKs, K9s+, QTs, AKo, K9o+, QTo ja selle rangei vastu equity olemas, vaja 41% ja on 46%?

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8467
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Tra nitid terve rebuy perioodi ja teine käsi pärast addoni

                #Game No : 340672493
                ***** Cassava Hand History for Game 340672493 *****
                $100/$200 Blinds No Limit Holdem - ***
                Tournament #41617990 $4.50 + $0.50 - Table #18 (Real Money)
                Seat 5 is the button
                Total number of players : 9
                Seat 1: WowAceDude ( $7,400 )
                Seat 2: ChukBukowski ( $9,300 )
                Seat 3: saythx2urmom ( $6,325 )
                Seat 4: EdmilsonF ( $17,330 )
                Seat 5: yolpa ( $12,600 )
                Seat 6: BIGSTEVE20 ( $3,700 )
                Seat 7: Orang3Bud ( $5,425 )
                Seat 9: facchi47 ( $29,992 )
                Seat 10: Jigrrrnaut ( $4,300 )
                BIGSTEVE20 posts small blind [$100]
                Orang3Bud posts big blind [$200]
                ** Dealing down cards **
                facchi47 calls [$200]
                Jigrrrnaut folds
                WowAceDude folds
                ChukBukowski calls [$200]
                saythx2urmom folds
                EdmilsonF calls [$200]
                yolpa calls [$200]
                BIGSTEVE20 calls [$100]
                Orang3Bud checks
                ** Dealing flop ** [ 6c, Ts, 4d ]
                BIGSTEVE20 checks
                Orang3Bud checks
                facchi47 bets [$1,200]
                ChukBukowski folds
                EdmilsonF calls [$1,200]
                yolpa raises [$2,400]
                BIGSTEVE20 raises [$3,500]
                Orang3Bud folds
                facchi47 calls [$2,300]
                EdmilsonF folds
                yolpa raises [$10,000]
                facchi47 calls [$8,900]
                ** Dealing turn ** [ 3h ]
                ** Dealing river ** [ Ah ]
                ** Summary **
                yolpa shows [ 6h, 6d ]
                BIGSTEVE20 shows [ 6s, 4c ]
                facchi47 shows [ 7d, 5s ]
                facchi47 collected [ $12,900 ]
                facchi47 collected [ $17,800 ]

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #8468
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  t*ra kuis tahaks vahest ropendada

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #8469
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    live mtt-d on ikka homodele. mitu facking korda ma pean seal käima, et see ükskord pähe kuluks...alsdfknasfklmqwegfsdvqwevsdvqw

                    Comment

                    • phenomenon
                      Jube Noob
                      • Nov 2011
                      • 196

                      #8470
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      http://wt.ag/SUlsQe Ma loodan et oli misclick, sest tõesti ei taha uskuda et nii lolle inimesi leidub.

                      Comment

                      • Matu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 284

                        #8471
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        täiesti ****** mis tilt, tra tahaks kellegi raudlatiga hambad sisse taguda!
                        ulmeline pasarahe
                        -12bi and counting

                        Comment

                        • Matu
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 284

                          #8472
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          woohooo sain miinus 17 k2tte!
                          trastunud staars v6ib lahti imeda

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #8473
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Matu Vaata postitust
                            woohooo sain miinus 17 k2tte!
                            trastunud staars v6ib lahti imeda
                            Tubli, et edasi lasid kui juba -12 bi olid :D

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #8474
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Never enam ei postita ühtegi graphi

                              Ja ma leian su üles värdjas, ma tean et sa loed seda siin. Ma keeran selle doomswitchi sulle lapiti otse sittarisse niiet sa nutad mu käes. Ma praegu panin kogu raha withdrawima, selle kõik kulutan ma selle nimel et sind leida, mine kontrolli järgi kui sa ei usu värd

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #8475
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                mina vä? või harryahven?

                                Comment

                                Working...