***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #8251
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Busto, nice, viimased veeringud shortstackinguga laiali jagatud ja hea kerge olla.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #8252
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Stars u are the best and ... .. .....



      PS vastane liidriks ja mina bubbleks
      Last edited by K2okfor_Mey; 24.07.12, 18:04.

      Comment

      • Heroiin
        Bännitud
        • Jul 2012
        • 198

        #8253
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Lol
        Riveri äss standart, aga juba turnis ka üks ? :D

        Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 9 players - View hand 1834565
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        MP1: t2820 141 BBs
        MP2: t2960 148 BBs
        CO: t3000 150 BBs
        BTN: t2441 122.05 BBs
        SB: t3349 167.45 BBs
        Hero (BB): t3180 159 BBs
        UTG: t3130 156.50 BBs
        UTG+1: t2850 142.50 BBs
        UTG+2: t3330 166.50 BBs

        Pre Flop: (t30) Hero is BB with J J
        3 folds, MP1 raises to t40, 1 fold, CO calls t40, BTN calls t40, 1 fold, Hero raises to t260, 2 folds, BTN calls t220

        Flop: (t610) 7 K 4 (2 players)
        Hero bets t420, BTN raises to t2181 all in, Hero calls t1761

        Turn: (t4972) A (2 players - 1 is all in)

        River: (t4972) A (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: t4972
        BTN shows 4 A (a full house, Aces full of Fours)
        Hero shows J J (two pair, Aces and Jacks)
        BTN wins t4972

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #8254
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          võta BentleyM....i käest coachi, siis oskad sellistes ez spottides foldida. Pure algoritms and shit.
          Jah, ez fold oleks see flopis.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #8255
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            tuleb positiivne olla ja mõttes juba chipe stackida, siis peab. Aga kui värised ja mõtled "plz hold", siis on tulemus käes. see ei ole nii lihtne, et ainult algoritmid ja print käib. mentally tuleb valmis olla.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #8256
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Cashoutimine on kohati ikka tilting as f*ck

              Võiks mingi arutelu tekitada sellel teemal, sest imo üks valdkond mille arvelt saaks ilgelt täiustada UX-i ja üleüldiselt oleks lisapluss mõnele toale, kui keegi reaalselt ette võtaks midagi.

              Üldiselt see probleem useritel vist kaob üsna ruttu ära, kui erinevatest kohtadest depod reload boonuste jaoks tehakse, aga praegusel ajal on imo täietsi ajuvaba, et cashoutimiseks muusse kohta kui algne depo vajab sealt enne eraldi depot.

              Isegi otseselt pole tubadel mingit tehnoloogilist piirangut selle tegemiseks, ainult for safety ei tehta.

              Kui tõenäoline on, kui kliendil on KYC ja muud Anti Laundering protsessid tehtud, et keegi geneb fake konto talle muusse ecommerce süsteemi ning saab ligi sinna, kust withdrawal process käima lükata.

              Ei ole tahtmist praegu skrilli, paypali, visa vms lepinguid lugeda, aga kas sellega kaasnevad mingid extra kõrged feed operaatorile, kui teeb withdrawal processi inimlikuks.
              Raha sisse saab sekundiga, aga välja saamine on nagu tsirkuses.

              Imo suht sama nagu ei saaks sebist swedi kanda, kuna pole swedist sebi kandnud. Nagunii, kui andmed ei klapi, siis ei saa kannet teha.

              Eile natuke arutasin ja tuli jutuks, et toad nagunii kõik suht bustod ja mängijate raha default kasutatakse ka operational costide jaoks, ning keegi ei taha et raha süsteemist lahkub.
              See nagunii kõi ksuht old news, aga net deposit player nagunii paneb raha juurde. Net withdrawal cashib välja.
              Kokkuvõttes muutub ainult aeg vist.
              Ja kui ükskord peakski see proposition läbi minema, nagu Starsil, et players´ money on eraldi trustides backitud ja ei sa aoperationalide alla minna, siis vist tuleks küll suurem sulgemiste laine.

              Kokkuvõtteks selle ranti peale, kas on mingi reaalne tehnoloogiline/majanduslik põhjus, miks peab cashout olema selline tsirkus?
              Tundub tõesti üks väheseid kohti, mida keegi ei üritagi ilgelt paremaks teha.

              Comment

              • juuretis
                FPP Pro
                • Jan 2011
                • 269

                #8257
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                "#%¤"#(/¤&"/#(!"!!!!!!!!!!!!!!!!! gg nl10...

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #8258
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas reggie Vaata postitust
                  Busto, nice, viimased veeringud shortstackinguga laiali jagatud ja hea kerge olla.
                  Absollbusto?

                  Comment

                  • kandik
                    Julm Donk
                    • Feb 2010
                    • 63

                    #8259
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Kuradi stars algoritms, üldse mitte ei taha käed pidada.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #8260
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      Cashoutimine on kohati ikka tilting as f*ck
                      Olen viimased päevad pokkeris hirmsasti tildanud ja eile otsustasin cashoudi teha.Millegipärast suudan ainult väikse br-ga normaalset mängu teha.Kandsin starsist 1k€ SEBi.Täna lõunaks oli raha SEBi kontol.Esimest korda nii kiiresti.Alati on hulga rohkem päevi läinud.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #8261
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                        Absollbusto?
                        No peaaegu, 90 punni on viptasemeks vaja, need teen kuidagi ära selle viimase 10 taalaga, mida ma selle vip tasemega peale hakkan, pole õrna aimugi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #8262
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          Olen viimased päevad pokkeris hirmsasti tildanud ja eile otsustasin cashoudi teha.Millegipärast suudan ainult väikse br-ga normaalset mängu teha.Kandsin starsist 1k€ SEBi.Täna lõunaks oli raha SEBi kontol.Esimest korda nii kiiresti.Alati on hulga rohkem päevi läinud.
                          Seda ma cashoutimis ejurues ei mõelnudki, ja sai see reload boonuste ais välja toodud, et kui kaua rhaaisd liigutada, siis on enamustes kohtades üsna mugav.

                          Tahtsin seda teada, kas on konkreetne majanduslik/tehnoloogiline põhjus, miks ei võiks olla kogu cashoutimise experience ülimugav.

                          Nagu mingid vist Lou Castle´i allaround experience põhimõtted, et download clientid lõpuks ära kaotada, kui browseri saaks sama mugavaks, või installimise huvitavamaks/mõnusamaks tuunimine.

                          See, et tubadel on vaja raha kinni hoida või keegi ei taha vastuda ei tundu legit reason.

                          Huvitav, kas rec playeritele long runnis oleks selline lähenemine reassuring või mõjuks hästi, kui nad teaks, et saaavd raha insta uuesti kätte, kui tahavad?
                          Kuna gämbliks depotud raha ei ole nagu lotopilet, mis on kohe gone, vaid on pmst krediit ja ise tead, kui ruttu auku lükkad.
                          Kokkuvõtteks vb jääks osadel osa auku panemata, aga äkki teistel oleks entry point lihtsam psüholoogiliselt.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #8263
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Solid errori panin maha ka muidugi. Kui rec. player depob midagi, siis vaevalt ta pead vaevab alternative ecommerce vahenditega.
                            Seega suht poh ja minimaalne upgrade.

                            Back to bad beats.

                            Comment

                            • metsakas
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 67

                              #8264
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Eelmine kord ei aidanud, jooks läks veel hullemaks, proovin uuesti.
                              Pokerstarsi meeskond, tehnilinetugi siis peamiselt, minge kõik koeraput*si !!!!!!!!!!!!
                              T*ra kui iga teine mu vastu seti hitib, kui mul TPTK ajab lihtsalt oksele...
                              mast vs kõrgem mast
                              set vs kõrgem set
                              asfhddiuosfpawew7ew8endf
                              Poleks rangluu pooleks, läheks jooks paar päeva ja saadaks selle pokkeri lihtsalt väga pimedasse kohta.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #8265
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                tuleb positiivne olla ja mõttes juba chipe stackida, siis peab. Aga kui värised ja mõtled "plz hold", siis on tulemus käes. see ei ole nii lihtne, et ainult algoritmid ja print käib. mentally tuleb valmis olla.
                                venes sama lugu vsiu. mentally pead valmis olema -2k. kui võitma lähed siis krt saadki -2k. suund õige ?

                                Comment

                                Working...