***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #8191
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    tra live on veel rohkem rigged kui online. paf lives olid konkreetselt paar meest, kellele koguaeg preemiumid kätte jooksid ja kes samuti floppi hittisid nagu jumalad. ise skeemitad ja re-raised ja möllad aga muffigi:D
    mjaa sain ka seal paf-il anaalseid rõõme tunda. Mingi vant minust paremal käel mängis pea igat jaotust, leian siis UTG-lt AQ saan kenasti härra käest calli kah. Flopp AQ10 mina chk, vant rise, ajasin siis oma stacki sisse, KJ peale teda ei pannud ja õieti tegin, tüübil käes hoopis 1010 ja bustolandi kenasti lendasin...... turn, river obv 4 oudist ei too. RIGGED :D

    Comment

    • juuretis
      FPP Pro
      • Jan 2011
      • 269

      #8192
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      sihuke jooks terve päev...sama vend oleks paar kätt enne A9o-ga KK ära kottinud aga riverisse kobistasin seti. Arvasin et äkki nüüd hakkab halb jooks üle minema vaikselt aga kaugelt sellest...


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #8193
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        FUCK OFF!

        Tra, mul omahas top set, siis tõmmatakse kõik read ja mastid kokku. Mul nut rida või mast, siis river paardub. IGA fucking kord. Tõmmake nahui kui pokker pole rigged mäng! 4 korda järjest, täiesti ******...

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #8194
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          FUCK OFF!

          Tra, mul omahas top set, siis tõmmatakse kõik read ja mastid kokku. Mul nut rida või mast, siis river paardub. IGA fucking kord. Tõmmake nahui kui pokker pole rigged mäng! 4 korda järjest, täiesti ******...
          totallymadsvenza.jpg



          kas kontor on teil homme lahti?

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #8195
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Krt just pot limit Omahas minimillions ei tule yksi nut double draw ara ja lopus panin lamba vastu

            HOLE CARDS ***
            Dealt to [Ah Ac Qs 4h]
            Lexa33-110vz: folds
            AA_mnc_KK: folds
            : calls 50
            AA_mnc_KK said, "DA NUTSZZZZZZ!!!!!!!!"
            yuratlt: raises 150 to 200
            Kea4030: folds
            baronie: folds
            said, "IM DANUTS"
            said, "_D"
            aob_buzz: folds
            addict63: folds
            pokerbull111: calls 150
            : raises 500 to 700
            yuratlt: folds
            pokerbull111: calls 500
            *** FLOP *** [Th 8d 3c]
            pokerbull111: checks
            : bets 780
            pokerbull111: raises 3185 to 3965
            : calls 1580 and is all-in
            Uncalled bet (1605) returned to pokerbull111
            *** TURN *** [Th 8d 3c] [6s]
            *** RIVER *** [Th 8d 3c 6s] [Qc]
            *** SHOW DOWN ***
            pokerbull111: shows [4s 2h Ts Td] (three of a kind, Tens)
            : shows [Ah Ac Qs 4h] (a pair of Aces)

            Lambaantsud all inn ega raiseda pole neid mõtet and floppi vaadata sealt edasi flippamine not for me even 70/30 ees.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #8196
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Krt just pot limit Omahas minimillions ei tule yksi nut double draw ara ja lopus panin lamba vastu

              HOLE CARDS ***
              Dealt to [Ah Ac Qs 4h]
              Lexa33-110vz: folds
              AA_mnc_KK: folds
              : calls 50
              AA_mnc_KK said, "DA NUTSZZZZZZ!!!!!!!!"
              yuratlt: raises 150 to 200
              Kea4030: folds
              baronie: folds
              said, "IM DANUTS"
              said, "_D"
              aob_buzz: folds
              addict63: folds
              pokerbull111: calls 150
              : raises 500 to 700
              yuratlt: folds
              pokerbull111: calls 500
              *** FLOP *** [Th 8d 3c]
              pokerbull111: checks
              : bets 780
              pokerbull111: raises 3185 to 3965
              : calls 1580 and is all-in
              Uncalled bet (1605) returned to pokerbull111
              *** TURN *** [Th 8d 3c] [6s]
              *** RIVER *** [Th 8d 3c 6s] [Qc]
              *** SHOW DOWN ***
              pokerbull111: shows [4s 2h Ts Td] (three of a kind, Tens)
              : shows [Ah Ac Qs 4h] (a pair of Aces)

              Lambaantsud all inn ega raiseda pole neid mõtet and floppi vaadata sealt edasi flippamine not for me even 70/30 ees.
              postita normaalne käsi converditud ja koos stackidega. enamus raha läheb sisse kui tal on top set ja sul 1 paar.veits vale koht ei ole kuhu oma käsi postitada? vüi sul ei ole omahast üldse mingit aimu?

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #8197
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                postita normaalne käsi converditud ja koos stackidega. enamus raha läheb sisse kui tal on top set ja sul 1 paar.veits vale koht ei ole kuhu oma käsi postitada? vüi sul ei ole omahast üldse mingit aimu?
                Cmon vaata millega ta pre callis seda esiteks.
                Teiseks max mis tal teoreeetiliselt olla sai on pocket voi rea tomme voi mingi paar pihta. plus mul oli pool stacki sees nii et flopist flippamine suure tõenaosusega.
                Juhtus aga nagu pokkeris ikka 2 ja 1 oudised.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #8198
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                  Cmon vaata millega ta pre callis seda esiteks.
                  Teiseks max mis tal teoreeetiliselt olla sai on pocket voi rea tomme voi mingi paar pihta. plus mul oli pool stacki sees nii et flopist flippamine suure tõenaosusega.
                  Juhtus aga nagu pokkeris ikka 2 ja 1 oudised.
                  cmon õpi omaha selgeks ja ära postita sitta asodfanmgfaksnfgaösoefn threadi!

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #8199
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    cmon õpi omaha selgeks ja ära postita sitta asodfanmgfaksnfgaösoefn threadi!
                    LOL tänan!

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #8200
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                      LOL tänan!
                      LOL palun.

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #8201
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        kuradi tyrastunud enet ainult disconnectib ,5x täna ja iga kord kaotanud selle pärast vähemalt 20bb ,viimane disconnect muckis straight flushi...

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #8202
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                          kuradi tyrastunud enet ainult disconnectib ,5x täna ja iga kord kaotanud selle pärast vähemalt 20bb ,viimane disconnect muckis straight flushi...
                          kahju ..

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #8203
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            tere nl10

                            klsvfjdjsjhjdsfakjahdhgjfjhgsa

                            Comment

                            • Stewie
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 198

                              #8204
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Kahe kehviku vastu ja krdi emt net kadus ära kui 3 lauda lahti. Is nice

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Stewie; 16.07.12, 13:34.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #8205
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ei taha küll uhkustada, aga

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                kinnitatud heater (viimase 1.5 kuu graph). mott laes.

                                lolchipEV-aments.
                                5M siiski natuke liiast alla joosta nii väikese sampliga.

                                Vähemalt hing rahul, et ette ei kujutanud.
                                Last edited by KristjanLaas; 16.07.12, 22:53.

                                Comment

                                Working...