***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #8176
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra hakkad diipi jooksma, kui SBl QQ ja betid ja sama suur stäkk BB-l shoveb, snapcall..ja kutil T8.
    ofc floppi straight ahvile, mine perse PS
    Last edited by adam_q; 06.07.12, 20:54.

    Comment

    • raidz
      Julm Donk
      • Aug 2010
      • 86

      #8177
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      UTG ($5.93)
      UTG+1 ($2)
      MP1 ($5)
      MP2 ($1.99)
      MP3 ($3.80)
      CO ($18.07)
      Hero (Button) ($8.14)
      SB ($1.10)
      BB ($5)

      Preflop: Hero is Button with Q, Q
      2 folds, MP1 bets $0.20, MP2 calls $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.80, SB raises to $1.10 (All-In), 3 folds, Hero calls $0.30

      Flop: ($2.65) 2, 3, 9 (2 players, 1 all-in)

      Turn: ($2.65) 5 (2 players, 1 all-in)

      River: ($2.65) Q (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $2.65 | Rake: $0.11

      Results:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      uskumatu...

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #8178
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Sai täna Pafaka lives käidud kysiks kuidas teie oleks mänginud mäng siis toimus Aare Ojamäe vastu kes suht loose callija jne.. mulle tundus.
        peale esimest vaheaega stäkk 64k average ca 37k blindid 250/500 ante 50. Kuna mängisin solid mängu ei bluffand eriti siis pigem tight imidz.
        Käsi järgmine UTG 3( peale big blindi) KK raise 1300 Ojamäe Middle pos reraise 2700 kõik fold ma rereraise 7800 mõtles nati callis.
        Panin ta siis mingi kõrgema pocketi vms äärmisel juhul AK AQ kindlasti mitte AA peale ühesõnaga ees.
        Flop QJ4 rainbow ta 11400 mõtlesin, mis variandid mul on kui callin olen suht commited ja reraisega ka suht sama. Callisin maha turn 8 ei olnd masti võimalust, Nyyd küsiks mida oleksite teinud teie alles ca 40K chippi kas check või raise kui raise siis kui suur jne või oleksite leidnud foldi. Ja kas tema poolt QQ pre callimine oli õige või oleks seal fold või shove õigem tema stack ca 70k.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #8179
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          sa siis checkisid seda floppi siis?
          veider, kui checkisid siis mis eesmärgiga?
          imelik käsi, ise oleks flopil sisse ajanud ilmselt.
          standard, tema call pre ka suht standard

          Comment

          • Ingvar78
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 117

            #8180
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Bet flop ja turnis nupud.

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #8181
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas Poke Vaata postitust
              sa siis checkisid seda floppi siis?
              veider, kui checkisid siis mis eesmärgiga?
              imelik käsi, ise oleks flopil sisse ajanud ilmselt.
              standard, tema call pre ka suht standard
              Tema käik oli esimene või tahtsin ma check raise teha- flopist ta bettis ca 11k ma tahktsin reraiseda aga lugesin nuppe valesti läks calli alla.
              Last edited by K2okfor_Mey; 08.07.12, 08:47.

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #8182
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Ingvar78 Vaata postitust
                Bet flop ja turnis nupud.
                Nii oligi, et turnis panin nuppe ja kui ytles call kysisin insta kas set ilma tema kaarte nägemata ta vastas jah QQQ.

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #8183
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  härrased mis siin toimub, 120plus bb deep nüüd nii küll ei tohiks teha,KUNA sa paned ta kõrge poketi peale, siis flop on üliohtlik ja pealegi, ma ei näe põhjust, miks 120bb deep nupud niimoodi sisse spewida(okei pre läks juba sisse 15bb, flopist oleks pidanud juba maha viskama kui selline read.) Iga KK` ja AA`ga ei pea ka bustoks minema tõsise stäki pealt.
                  Et 128bb deep nupud one pair tüüpi käega sisse veiderdada on vaja meil, kas donki vastu või siis meeletult fold equitit.

                  Ma seletan selle pärast pikemalt lahti,
                  Last edited by BentleyMulsanne; 08.07.12, 09:35.

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #8184
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                    härrased mis siin toimub, 120plus bb deep nüüd nii küll ei tohiks teha,KUNA sa paned ta kõrge poketi peale, siis flop on üliohtlik ja pealegi, ma ei näe põhjust, miks 120bb deep nupud niimoodi sisse spewida(okei pre läks juba sisse 15bb, flopist oleks pidanud juba maha viskama kui selline read.) Iga KK` ja AA`ga ei pea ka bustoks minema tõsise stäki pealt.
                    Et 128bb deep nupud one pair tüüpi käega sisse veiderdada on vaja meil, kas donki vastu või siis meeletult fold equitit.

                    Ma seletan selle pärast pikemalt lahti,
                    Ok aga kui variant on näiteks,et tal on AK AQ 99 1010 mängiks ilmselt vastane kätt samamoodi!?
                    Sellepärast küsingi IMO yks mu live raskemaid otsuseid siiamaani ok vb oleks võinud alla anda TURNis oleks jäänud veel ca 40k nuppe mis ka suht ok. Ja eks pokkerijuhendajad ja õpetajad räägivad ka,et üks paar või top paar ei peaks olema see kaart millega bustoks minna?!

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #8185
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Võta asja niimoodi, et pokkeris me ostame/loome sobivaid momente.

                      ST faktorid nagu

                      vastase võimalikud taskukaardid;
                      Board;
                      meie taskukaardid;
                      tableImaged;
                      readimisaccuration;
                      turniiri struktuur;
                      stack sized(vahel tuleb ka neid arvesse võtta väljaspool oma lauda);
                      mängustiilid(ja kuidas need võivad ümberkujuneda teiste muutujate teisenedes);
                      Millistes olukordades on võimalik vastane ära stackida/võtta thin valuet/bluffida välja
                      kes, kui palju parasjagu tiltis on ja kuidas see tema mõtlemist mõjutab/kuidas neid tilti saada;
                      Mis on silma jäänud, kes kuidas teisi exploidib;
                      jne
                      moodustavad pidevalt uue n.ö VALEMI, mis määrab ära kasumliku/mõistliku mängimisviisi.

                      Kirjutan su olukorra lahti:
                      avasid UTG 2.6bb omades endahinnangul tight imaget lauas, said topelt otsa to5.4bb ja omakorda tõstsid ca 15.5bb`le, mille peale ägiseti ja calliti, seal pandi minuhinnagul hoopis sind ennast enamvähem sellele rangele, mille sa vastase panid. Flopp tuli n.ö olukorra ostmise seisukohast täiesti ebasobiv suure panga võtmiseks, 99 1010 ei soovi seal jätkata eelneva info põhjal, AQ ka info põhjal suures pangas ei osaleks, järgi jääb QQ,JJ ja AK(viimane oleks võimalik tühjaks tõmmata õieti mängides). Flopi chekkimine arvestades KK, vastase range, stäkkide ja blindi ja sinu image suhestumist oli hea(ise bettimine oleks ka "ok" eriti strandard meeste arust aga minujaoks siiski leak arvestades kõiki faktoreid) ja aga check/call ca 23bb katastroofiline(sellesmõttes, et eeldada, et 99,1010, AK,AQ SINUvastu seal nii betiks antud olukorras on välistatud mõtleva mehe poolt. AK veel vb. Ja kui turnis nüüd lead shovesid, siis sisuliselt sa kas kirjutasid oma surmaotsele lõplikult alla või andsid käest võimaluse võita veel chippe. Sisuliselt, kui sa oled 130bb deep investeerid 15bb ja board tuleb täiesti ebasobiv suhestudes teiste faktoritega, siis on parem ette chekkida ja wait for better spot. Sisuliselt sellise stäkiga teed "miningut" sobiva olukorra leidmiseks. Hea pokkerimängija oskuste hulka kuulub ka VARAKULT loobuda näiliselt tugevatest kätest. Keegi ei kohusta n.ö standard playd tegema.

                      Lõppudelõpuks jääb õhku küsimus, kas me mängime kaarte(oma taskukaarte) või mängime me pokkerit(võtame arvesse suure hulga faktoreid)

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #8186
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                        Võta asja niimoodi, et pokkeris me ostame/loome sobivaid momente.

                        Lõppudelõpuks jääb õhku küsimus, kas me mängime kaarte(oma taskukaarte) või mängime me pokkerit(võtame arvesse suure hulga faktoreid)
                        Jah, tegid küll põhjaliku käe analüüsi aga siinkohal jätadki sa arvestamata kõige suurema faktori (algoritmid). Sul puudub info, kuidas ja kui palju (ja miks) keegi enne on foldinud või käsi võitnud ja sellepärast ei saa Sina või keegi teine öelda, et käsi valesti mängitud (muidugi juhul kui ei tea algoritme).
                        Last edited by mortalvombat; 08.07.12, 13:07.

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #8187
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          mida need inimesed peaksid tegema, kel pole i7 protsessorit peas?

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #8188
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            tra live on veel rohkem rigged kui online. paf lives olid konkreetselt paar meest, kellele koguaeg preemiumid kätte jooksid ja kes samuti floppi hittisid nagu jumalad. ise skeemitad ja re-raised ja möllad aga muffigi:D

                            Comment

                            • juuretis
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 269

                              #8189
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              nii jõhker jooks on et lihtsalt sita maitse on suus, iga mega fish tõmbab lihtsalt haledalt koti pähe, mõnuuuuuuuuuuus

                              Comment

                              • K2okfor_Mey
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2012
                                • 429

                                #8190
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                agree rigged mis rigged

                                Comment

                                Working...