Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
3bet ei ole pop tänapäeval, sest sellega saab ju träppida ja igast vigureid teha.
6 stt-d 3 teist kohta, edge on niii suur, et võid ka täiesti umbejoobes mängida aga no ei saa vastu kui teadmine, et 69,75,25, KT tahab tulla ja neid eliitkäsi ei foldi, sest äkki ma bluffin.
3bet ei ole pop tänapäeval, sest sellega saab ju träppida ja igast vigureid teha.
6 stt-d 3 teist kohta, edge on niii suur, et võid ka täiesti umbejoobes mängida aga no ei saa vastu kui teadmine, et 69,75,25, KT tahab tulla ja neid eliitkäsi ei foldi, sest äkki ma bluffin.
Q
, K
, 9
, 7
Comment