***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #7576
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ja miks siis floppi ei bettinud suht drawisel boardil?

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #7577
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      I'm not afraid of flushes, lihtsalt board kakib pähe ebatõenäoliselt palju

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #7578
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        ja miks siis floppi ei bettinud suht drawisel boardil?
        lopi check, et ehk keegi äkki oma overcardide või lausa õhuga stabib,
        m

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #7579
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Overcardide combosid on suht minimaalselt ja üsna ebatõenäoline, et keegi selliste stackidega AKd limp-callib üldse pre. Pigem neil mingi suited trash ranges millega 'leiti oddsid' pre callida, sest pot on mway. Kuna lisaks FDle on flopil ka mitmed straightdrawd, siis minu arust väga easy 50-60% psb sellisel boardil. 6x käest ka vaevalt enam järgnevatel streetidel valuet saab, kui rohkem overcarde lauas..

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #7580
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 150/300 Blinds 25 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            MP2 (t7515)
            MP3 (t6883)
            CO (t5975)
            Button (t9233)
            SB (t13457)
            Hero (BB) (t8037)
            UTG (t6385)
            UTG+1 (t5842)
            MP1 (t10439)

            Hero's M: 11.91

            Preflop: Hero is BB with A, A
            4 folds, MP3 bets t6858 (All-In), 2 folds, SB calls t6708, Hero raises to t8012 (All-In), SB calls t1154

            Flop: (t23107) 6, Q, 3 (3 players, 2 all-in)

            Turn: (t23107) K (3 players, 2 all-in)

            River: (t23107) K (3 players, 2 all-in)

            Total pot: t23107
            Main pot: t20799 between MP3, SB and Hero, won by SB
            Side pot 1: t2308 between SB and Hero, won by SB

            Results:
            SB had A, K (three of a kind, Kings).
            Hero had A, A (two pair, Aces and Kings).
            MP3 had 4, 4 (two pair, Kings and fours).
            Outcome: SB won t23107

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7581
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              FU

              FU

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #7582
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Klaas, AA käes oli ju selge, et anuusi tõmmatakse, sest suurstäkk võidab alati

                Comment

                • IsandJoberst
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 326

                  #7583
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Kolisin eile 888st 848-sse, et saab rohkem laudu mängida. Täna tehti uuendus ja seal ka 8 lauda max.
                  Pask.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #7584
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Hommikuga rohkem bublesid si**ste kolmauteritele, tra kui haige, iga kord vaatan, et kes see lucky värd on, alati on keegi solid -miljon hitmaster. Mängi kui fkn hästi tahad, flipe võidad ainult 1-2bb short vastaste vastu, kk,jj,qq peaks preflop maha panema, lisaks on mingi värdjakari, kes limbib qq-aa ja kui sina vaatad, et oh mis tore river KxJxJ oma Jrääbisega bb-lt siis uhab värd järsku gaybeti otsa ja näitab limbitud KK wp gg donk, mis siis et ta vähene ajumass peaks teadma, et antud limiidis on esimesel levelil 5-6 limpi. K8 on fkn nuts millega pre bubles maha callida jne. Skill my ass.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by reggie; 04.02.12, 16:12.

                    Comment

                    • jarlop
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 241

                      #7585
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      +(-3,5k veel trackimatta) = -10k€ ammu pole nii head päeva vist olnud bodogi ajad tulevad juba meelde...
                      ja siis veel see krdi soft reloadida ei lase, igakorda pane laud kinni ja hakka uuesti otsima, pooled korrad vend juba ära läinud, ajab kurjaks küll:@


                      GG

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #7586
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        uskumatult palju suckoute tuleb, ma mängin isegi ainult 5-6 turnat õhtu jooksul ja kui 4st lendan veel turnis eesolles ja riverisse runnerrunnerrunner väljaimemisjunn tuleb villainile, siis on see softi viga rsk - et miinuses donkid ikka edasi mängiks, plekiks buyinne ja looks endale illusiooni et skilli neil on.

                        ma juba aiman mis tunne vanglas allalastutel on, pokerstarsis koged seda koguaeg, lihtsalt kummarda ja PS-i sau kütab sulle tagant
                        Last edited by adam_q; 05.02.12, 20:47.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #7587
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ära nuta, ma olen 3 päevaga 35bid miinuse poole jooksnud selliste kätega.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #7588
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            nühühüüüü

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #7589
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Teen remonti ja täitsa võimatu on uue koha peal mängida. Jalgu pole kuhugi panna, ekraan on valel kõrgusel, küünarnukki ei saa toetada... Ei uskunud, et nii hullusti mõjub.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #7590
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Ära nuta, ma olen 3 päevaga 35bid miinuse poole jooksnud selliste kätega.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Pikad levelid on? 35bi pole üldjuhul mitte sittagi

                                Comment

                                Working...