***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #661
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Absolute Poker, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    POTU55 (CO): $9.26
    TONIBLUFF (Button): $21.22
    REYGIN815 (SB): $3.89
    ALBINO88 (BB): $7.53
    ANTNXX (UTG): $22.96
    RAD999 (UTG+1): $4.45

    Dealt to ANTNXX A A

    Pre-flop:
    ANTNXX raises to $.35, RAD999 calls $.35, (1 folds), TONIBLUFF calls $.35, REYGIN815 raises to $1.75, (1 folds), ANTNXX raises to $5.35, RAD999 all-in $4.10, (1 folds), REYGIN815 all-in $2.14, ANTNXX returns $.90

    Flop: ($13.24) 6 5 J (3 Players)

    Turn: ($13.24) T (3 Players)

    River: ($13.24) 9 (3 Players)

    Results:
    REYGIN815 Showed K K
    [i]ANTNXX Showed A A
    RAD999 Showed 9 9
    RAD999 wins $1.07
    RAD999 wins $11.51


    JA IKKA RIVERISSE!

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #662
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      ma olen ka peaaegu pildis.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #663
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        mis?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #664
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ma lihtsalt vihjasin sellele, et ära mind absolutes väga tümita.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #665
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


            http://www.youtube.com/v/MT3_6UxN5Ls&hl=en&fs=1


            aitab tildi vastu :D

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #666
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Krt üldse aru ei saa mis toimub. Hetkeseisuga juba kolmas päev jookseb mingi x enesetundega, mingi krdi ängistus on koguaeg kusagil kõhus. Esmaspäeva hommikupoole tuli peale milestone boonuse jahtimise lõppu tildipoiss külla ja päris ära ei ole seniajani läinud. Ainult natuke omapärane teine seekord, kõigepealt tiltan x summa maha, siis võtan ennast jälle kokku ja võidan y summa tagasi. Hetkeseisuga siis BR vähenenud ''kõigest'' 30%, mis iseenesest on minu puhul isegi hea tulemus.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #667
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Praegu endal sama. Kuigi ei tildi ega ei mängi rolli maha aga ikka sellinne aju plahvatab tunne. Peab vist pokkerist puhkust võtma mingi aeg ja mõtteid laadima. Koguaeg käivad peast läbi igasugused käed ja kombinatsioonid ja see vaimselt väsitab.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #668
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas hotcocacola
                  video


                  aitab tildi vastu :D
                  voodis oleks võinud durr või mõni teine nosebleeder olla :D

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #669
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas kivisaba
                    voodis oleks võinud durr või mõni teine nosebleeder olla :D
                    Vaevalt, durrrr on pe*e.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #670
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas andu_andu
                      Vaevalt, durrrr on pe*e.
                      ise oled!

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #671
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Codecci
                        ise oled!
                        siiski mitte.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #672
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ma arvan, et pokkerifoorumis pole mõtet netipokkeri hetke ikooni sõimata üskõik mis reallife tegude eest. Ta on vaieldamatult üks parimatest high stakes mängijatest ning sellest peaks pokkerifoorumile piisama :/.

                          Ja minu viga ka hetkel, kuid nagu krayzie eespool mainis, siis see teema võiks toota enda ülesannet, muuks on mölanurk :).

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #673
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Urrrrrrrrr..... My durrrrrrrrrrrr.....

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #674
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Respekteerin online mängijatest kõige rohkem durrrri. Mehe mänguoskused ja muud vajalikud asjad nosebleed levelite jaoks on perfektsed. Lihtsalt 2p2 ja siin samaski oli teema tema seksuaalsest orientatsioonist, seega mainis kommenteerijale, et vähetõenäoline, et durrrr Ivey naist põrutab

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #675
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas ranka
                                Urrrrrrrrr..... My durrrrrrrrrrrr.....

                                ;D irww
                                ma pidin lihtsalt midagi kokku mixima :D
                                kuigi durr on minu lemmik live mängija. MIKS? lihtsalt nii noor & nii võimas, nii onlines kui lives. Kerge huumor läheb siin arvesse ;D.

                                [img width=641 height=724]http://img172.imageshack.us/img172/5725/rrrrrrrrrrrddddddtg0.jpg[/img]

                                Comment

                                Working...