***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #6961
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Fold pre imo

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #6962
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      :DD

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #6963
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        gamble noh

        Comment

        • kip
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 256

          #6964
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          wtffff, nagu tõsiselt WTFFF

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #6965
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Hommikul üks esimesi käsi. Ei oska nagu midagi teha, lihtsalt ei võida.
            Olin täiesti kindel, et regularil on KK, aga mis sel fishil on?
            Kui flushdrawd nägin, oli selge, et beat tuleb.

            PokerStars - $14.31+$0.69|20/40 NL (10 max) - Holdem - 10 players
            MP+1: 1,500.00
            MP+2: 1,405.00
            LP: 1,560.00
            CO: 1,455.00
            BTN: 1,420.00
            SB: 1,780.00
            BB: 1,380.00
            Hero (UTG): 1,500.00
            UTG+1: 1,500.00
            MP: 1,500.00

            Pre Flop: (60.00) Hero has A A

            Hero raises to 120.00, fold, fold, fold, MP+2 raises to 500.00, LP calls 500.00, fold, fold, fold, fold, Hero raises to 880.00, MP+2 raises to 1,405.00 and is all-in, LP calls 905.00, Hero raises to 1,500.00 and is all-in, LP calls 95.00

            Flop: (4465.00, 3 players) 5 2 5

            Turn: (4465.00, 3 players) 7

            River: (4465.00, 3 players) 7

            Hero shows A A (Two Pair, Aces and Sevens) (PreFlop 70%, Flop 60%, Turn 71%)
            LP shows 7 A (Full House, Sevens full of Fives) (PreFlop 11%, Flop 31%, Turn 24%)
            MP+2 shows K K (Two Pair, Kings and Sevens) (PreFlop 19%, Flop 9%, Turn 5%)
            LP wins 4,465.00

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #6966
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              See käsi võtab mu viimase aja jooksu ideaalselt kokku

              Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (BB) ($4.06)
              Button ($6.20)
              UTG ($4.88)
              CO ($4.62)
              MP ($3.87)
              SB ($2.01)

              Preflop: Hero is BB with K, A
              UTG bets $0.12, 3 folds, SB calls $0.10, Hero raises $0.40, UTG calls $0.32, SB calls $0.32

              Flop: ($1.32) 4, 4, A (3 players)
              SB checks, Hero bets $0.40, UTG calls $0.40, 1 fold

              Turn: ($2.12) 4 (2 players)
              Hero bets $0.96, UTG calls $0.96

              River: ($4.04) 4 (2 players)
              Hero raises to $2.26 (All-In), UTG calls $2.26

              Total pot: $8.56

              Results below:
              Hero had K, A (four of a kind, fours).
              UTG had 10, 7 (four of a kind, fours).
              Outcome: Hero won $4.07

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #6967
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                oleks võinud reigi pealt vähemalt kokku hoida veidi :P

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #6968
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Vastane oli täielik ajudoonor, mingi 60/20 stattidega vend, riveris maksan ma enda liigutuse pealt reiki 0,11, ehk ma investeerin 11 senti et võita 4,04$, seega peab minu liigutus töötama vähemalt 1 korra 35-st et see oleks +EV. Ma usun et antud vastase vastu oli mul see täitsa olemas, päris snapcall sealt ei tulnud isegi, ta kontrollis boardi üle

                  kui päris aus olla siis seal oli kergelt hetketildi emotsioonilt pandud liigutus :D

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #6969
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    vitttttttttttttttttttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #6970
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Enne vist lähen bustoks kui foldima õpin FFS

                      Ja siis mingi türaürask TAG coldcallib 16bb sqz 44ga ja hitib seti, GG sitane neeruhaige türaimeja.

                      Comment

                      • Makuz
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 214

                        #6971
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                        MINGE KÕIK VITTTU.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #6972
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          MINGE KÕIK VITTTU.
                          aga mind huvitab hoopis see ,et kus viimased $$'d maha donkasid siis kah ? : )

                          Comment

                          • Makuz
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 214

                            #6973
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            eeem, $$$ on veel, aga no nl6 jaoks ilmselt. Just enne käisin muidu nl200 push or fold ja annetasin 80dol ära


                            // nüüd ei teagi lol, ilmselt nl6 lasen vähemalt kuu lõpuni ja siis jälle nl10 . see vähemalt siuke limiit kus ka sita jooksuga saab head plussi näidata

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #6974
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              // nüüd ei teagi lol, ilmselt nl6 lasen vähemalt kuu lõpuni ja siis jälle nl10 . see vähemalt siuke limiit kus ka sita jooksuga saab head plussi näidata
                              -1

                              Kunagi tahtsin näidata sõbrale kui lihtne tegelt NL2FR on. Mängisin 1,5k fullringi ja BE, ilmselgelt 7BI alla EV :D

                              Comment

                              • Makuz
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 214

                                #6975
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                eem, ma usun et sa olid pokerstarsi või ftp nl2s :D Ise pole seal mänginud, aga sõber mängis ja vaatasin kõrvalt ning see, mis seal toimus, oli ikka metsik. 888 nl2 FR sai kunagi tehtud +38$ sesse 1k handiga jne lol, niiet jah, kui hästi läheb siis 2bi teha nl6s päevas pole raske

                                Comment

                                Working...