***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #6211
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    fyte karmavõlg reloadimata jätmise tõttu

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #6212
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      MINEVITTUMINEVITTUMINEVITTUMINEVITTUMINEVITTUMINEV ITTTU

      Reaalselt võimas olen suurtes pottides. Vastane 90/85 3bet üle 40

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      rott ei hiti üldse !?!? VITUTU NOHHH absull tuleb igakord TÜRA !!!
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      NO keri *****, mida ma tegema veel pean ??
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      setuppidest ma ei viitsi rääkida üldse, kui need sisse arvestada siis 120503 bi alla ev, muidu tänase päevaga ainult 9 BI alla EV. Laku tutti tra pool kasumist vastu taevast.

      EDIT: **** mis peavalu

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #6213
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        KÄI *****

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #6214
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Tegid ju normid otsused nendes kõikides kätes ja said ees nupud sisse.Kui siukest variatsiooni ei kannata siis ära mängi nii deep imo.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6215
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            esimeses ja kolmandas k2es on imo targemat kh teha kui overshoveda ja flipata, aga eks sellise waala vastu p22su pole...

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #6216
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              No **** igasugune mängtuju on kadunud, üritad mängida peale 3päevast pausi mängin ikka mignit kuradi d-mängu, paha hakkab

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #6217
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                esimeses ja kolmandas k2es on imo targemat kh teha kui overshoveda ja flipata, aga eks sellise waala vastu p22su pole...
                No kuule... tahan ju nupud sisse saada niikaua kui üldse kannatab nuppe panna veel, mitte pool stäkki sisse panna pedeka vastu ja siis foldida. Meie käsi ei arene praktiliselt mitte kunagi. Tean et callib overshove halbade drawdega. on veel midagi targemat teha ?

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #6218
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Imo mängis Ristik kõik need käed suht normaalselt, vb KK'ga oleks safe turnil pigem nuppe teinud hoopis. Aga muidu - kuidas nii ühtäkki nl100 deep laudadesse jõudsid? Kui õigesti mäletan, siis alles hiljuti lasid nl50 (100bb)?
                  Agro brm või suur volüüm?

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #6219
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Imo mängis Ristik kõik need käed suht normaalselt, vb KK'ga oleks safe turnil pigem nuppe teinud hoopis. Aga muidu - kuidas nii ühtäkki nl100 deep laudadesse jõudsid? Kui õigesti mäletan, siis alles hiljuti lasid nl50 (100bb)?
                    Agro brm või suur volüüm?
                    täitsa safe BRM, 30BI koos, läksin NL100, olin kuni eilseni üle 15BI kasumis ka seal.

                    Comment

                    • Carl
                      FPP Pro
                      • Jul 2010
                      • 213

                      #6220
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Krt igapäev üks kõrvanuss käib, see sessioon 3 paari ässasid ära cräckitud jnejnejnejnejnejne.

                      Fuck you Full Tilt.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #6221
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas ristik Vaata postitust
                        täitsa safe BRM, 30BI koos, läksin NL100, olin kuni eilseni üle 15BI kasumis ka seal.
                        Mnja, ma olen brm nit selle koha pealt. Kui juba üks pot moodustab ca 13-14% bankrollist, siis saab mindset omajagu vatti ikka.

                        Comment

                        • Dzuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 445

                          #6222
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Welcome to my life :/

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, 12 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Button (t2370)
                          SB (t7022)
                          BB (t1920)
                          UTG (t2085)
                          UTG+1 (t3620)
                          MP1 (t790)
                          MP2 (t1925)
                          Hero (MP3) (t2040)
                          CO (t1545)

                          Hero's M: 27.20

                          Preflop: Hero is MP3 with 10, 10
                          2 folds, MP1 calls t50, 1 fold, Hero calls t50, 2 folds, SB calls t25, BB checks

                          Flop: (t200) 10, 5, 7 (4 players)
                          SB bets t200, 2 folds, Hero raises to t600, SB calls t400

                          Turn: (t1400) K (2 players)
                          SB bets t1400, Hero calls t1390 (All-In)

                          River: (t4180) K (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: t4180

                          Results:
                          SB had 10, K (full house, Kings over tens).
                          Hero had 10, 10 (full house, tens over Kings).
                          Outcome: SB won t4180

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #6223
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Run jätkub. Eile tuli lauda üks fishike, ostis ennast 35(bb) sisse ja hakkasime HU-d siis mängima, 2 käega set vs ja flush vs flush, teiseks käeks oli veel üks regular liitunud, mis tähendas et fish hit and runnis 2 käega üle 200bb. Super nice. Üleüldse kole ilus päev oli eile, samamoodi üks fish tõmbas mind 2 korda järjest 3bet potis. Mõlemad korrad minu AK tapab TPTK. Ühe korra floppas 45o-ga kohe rea, teine kord sai turnist auku. Täna mingi piider tuli flippama, viskas iga käsi AI. Q9s vs T8 ei pea, A3s callisin obv A7 vastu, kohe järgmine käsi AT vs K5 ei pea, pede teeb minekut ja mina rahast ilma. Standard. Peaks omale eraldi päeviku tegema, spämmin selle liiga täis vms.

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #6224
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              täna 8 BIni alla ev :( + hulgi setupeid. fakk

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #6225
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                fakk te pole elus näinud sellist venda kes niimoodi hitib tildis. T***

                                Comment

                                Working...