***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #6121
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma ikka lootsin, et see punane joon on EV..
    Mis limiidis muidu?

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #6122
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Mis sellest EVst ?
      NL10/25@ Stars. Tahaks kiirelt selle boonuse vabaks grindida ja FTPsse kaduda.

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #6123
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        sicko jack :(

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #6124
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Miks sa selle nonshowdown joonega rahul oled? Tundub nagu vastased foldivad sinu agressiooni peale oma nõrgad käed ja callivad ainult hea käega ja sina nimetad seda cooleriks.

          Comment

          • Muusik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 378

            #6125
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Miks sa selle nonshowdown joonega rahul oled? Tundub nagu vastased foldivad sinu agressiooni peale oma nõrgad käed ja callivad ainult hea käega ja sina nimetad seda cooleriks.
            +1

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #6126
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Miks sa selle nonshowdown joonega rahul oled? Tundub nagu vastased foldivad sinu agressiooni peale oma nõrgad käed ja callivad ainult hea käega ja sina nimetad seda cooleriks.
              Oli kunagi metsikult probleeme selle joonega, tiris võidud nulli pm.
              Täiesti nõus muidu sinu jutuga, coolerite kohta nii palju, et ma ei oska igatahes maju ja asju foldida nii et ei tea kuidas selle koha pealt paremini saaks :)

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #6127
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                oi kuidas ma turnasid vihkan, fucking neljas kord jääb 10k+ hittimine suckoudi või cooleri taha kinni. tegemist starsi 100k vip turnaga, fuck off 15.koht ja nelisada taala esikoht 15k$ fuckkkkkkkkkkkk.

                PokerStars No-Limit Hold'em, 0 Tournament, 17500/35000 Blinds 4375 Ante (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                UTG (t1142987)
                MP1 (t1018733)
                MP2 (t1153752)
                CO (t1918439)
                Button (t385583)
                Hero (SB) (t530102)
                BB (t245063)

                Hero's M: 6.38

                Preflop: Hero is SB with 10, 10
                1 fold, MP1 bets t105000, 3 folds, Hero raises to t525727 (All-In), 1 fold, MP1 calls t420727

                Flop: (t1117079) Q, 2, 2 (2 players, 1 all-in)

                Turn: (t1117079) A (2 players, 1 all-in)

                River: (t1117079) Q (2 players, 1 all-in)

                Total pot: t1117079

                Results:
                Hero had 10, 10 (two pair, Queens and tens).
                MP1 had 8, A (two pair, Aces and Queens).
                Outcome: MP1 won t1117079

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #6128
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ma mõtlen, et kas suurel turnal üldse on head kohta võimalik saada ilma ühegi suckoudita?

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #6129
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ise suutsin ka ükskord sellel turnal finaal lauda sattuda. Minu KT vastase K2 vastu pre allin ja ei pidanud .

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #6130
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      4 hitnrunni ja üle tunni aja actioni ootamist, There is no money in heads up poker, everyone is solid.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #6131
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        mingi eriti debiilne run 3bet pottides viimased paar nädalat juba. Lootusetu hittida midagi ja kui floppan oma overpairi või TPTK, siis olen crushitud mingi eriti madala seti poolt. WP krdi regularidest eeslid.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #6132
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          võtab imestama kui jubedaid hetki on võimalik valida, et mingeid lükkeid üritada :X

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #6133
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            jkjdfaksdjfads kuidas lihtsalt ühe väikese 300käelise sessi jooksul saab kõik nii pekki minna :S
                            kõik pre ja postflop coinerid kaotada, suckoute saada ja obv koht kus trapin venda riveris ja tean, et ainuke käsi mis mind tema rangest biidib on 88 ja ofc teeb suuuuuuure beti ja tal on see 88....perssssssseeee

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #6134
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              turni rida, nupud sisse, riveriks vastasele maja. chip leaderist hetkega chip looseriks :D

                              Comment

                              • rainer
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 383

                                #6135
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                300 käega veel -3BI.. insta lauad kinni,


                                Ei viitsi enam...

                                Comment

                                Working...