***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #5836
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ei saa. varsti peab hakkama 100k euri tegijaid jälitama.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #5837
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      ei beadi
      jesus christ...
      esimest korda vist vaatan seda teemat..see on ikka päris kohutav

      Comment

      • kaval-ants
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 191

        #5838
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        kui ainult silm paremini seletaks....

        Comment

        • Jubin
          Bännitud
          • Nov 2010
          • 142

          #5839
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          peab meeldima.. NL5

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #5840
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            ei beadi
            any tilt?
            Last edited by WIN; 17.02.11, 20:54.

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #5841
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Tra kui tilti ajab kui persevest callib 4 beti 77ga ja Ahigh boardil commitib ära ennast. Obv riverdab masti endale.

              ok2aa graafik tegi tuju paremaks ja muutis selle 1 BI kaotuse tühiseks. Thanks ok2aa ja loodan, et varsti teed EVle ära.

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #5842
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Pärast ok2aa graafiku nägemist pole tõesti mõtet oma väikseid biite postitada.Väga hull.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #5843
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  wp sir.

                  $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                  Prima
                  5 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG jhendrixj ($9.69)
                  CO nosuprises ($6.83)
                  BTN FranzKafka ($22.76)
                  SB Hero ($24.93)
                  BB TitanRabit ($19.08)

                  Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB [Ah] [Kc]
                  1 fold, nosuprises checks, FranzKafka raises to $0.40, Hero raises to $1.85, TitanRabit calls $1.75, 1 fold, nosuprises folds

                  Flop: [Th] [8c] [Ad] ($4.10, 2 players)
                  Hero bets $4.20, TitanRabit raises to $8.40, Hero raises to $23.03, TitanRabit calls $8.73

                  Turn: [4s] ($38.36, 2 players)

                  River: [4d] ($38.36, 2 players)

                  Final Pot: $38.36
                  Hero shows
                  [Ah] [Kc]
                  TitanRabit shows
                  [Ac] [4c]

                  TitanRabit wins $36.54 (net +$17.56)

                  Hero collects $5.90 (net -$18.98)
                  FranzKafka lost $0.40

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #5844
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Vähemalt on ilus pealkiri ok2aa pildil. Muidugi loodame, et jooks paraneb.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #5845
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      KUI RAHALAUAS EI LÄHE HÄSTI, POLE MÕTET PROOVIDA MIDAGI MUUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      $5 + $0.50 No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds - 9 players
                      The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

                      BB: t6410 16.02 BBs
                      UTG: t11724 29.31 BBs
                      UTG+1: t12795 31.99 BBs
                      Hero (UTG+2): t13353 33.38 BBs
                      MP1: t40052 100.13 BBs
                      MP2: t18351 45.88 BBs
                      CO: t18995 47.49 BBs
                      BTN: t13012 32.53 BBs
                      SB: t6133 15.33 BBs

                      Pre Flop: (t600) Hero is UTG+2 with J T
                      2 folds, Hero raises to t1050, MP1 calls t1050, 3 folds, SB calls t850, BB calls t650

                      Flop: (t4200) J 6 4 (4 players)
                      SB checks, BB checks, Hero bets t2500, MP1 calls t2500, SB folds, BB folds

                      Turn: (t9200) 3 (2 players)
                      Hero bets t9803, MP1 calls t9803

                      River: (t28806) 9 (2 players)

                      Final Pot: t28806
                      Hero shows J T
                      MP1 shows J 9
                      MP1 wins t28806

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #5846
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Nice raise UTG-lt :D.Selles käes küll su enda viga,et siukest sitta mängid seal.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #5847
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          möh? ei l2he see ei dnsdklnsdklsdnklsd ega musse teemase .. ma kyll turna pro pole, kuigi imo JTs kyll nyyd mingi kuritegu pole uTG raiseda?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #5848
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            kuigi imo JTs kyll nyyd mingi kuritegu pole uTG raiseda?
                            Kui fish olla siis küll kuritegu pole jah :D.Mõte peaks olema see ikka,et saad sitematelt kätelt calli,siukse play juures ei saa aru kuidas see võimalik on.
                            Või siis nagu mu esimene coach ütles kui esimest korda vaatas mu hemi kus oli katastroof "I see you like to make flushes".

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #5849
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Nice raise UTG-lt :D.Selles käes küll su enda viga,et siukest sitta mängid seal.
                              Kuule mine perse, eks. Oli bubble situatsioon.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #5850
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                LMAO,seda enam ju peaks tightimaks võtma,solid loogika :D.
                                Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 15:38.

                                Comment

                                Working...