***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #5821
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Poisid ma enam ei suuda... 3s shot NL5s täna.... ausõna ma ei ole loll aga emme anna padruneid... -6BId

    Selle kõrval mis siin toimub on NL2 fishid suisa andekad mängijad...
    1.Buttonil AAga ees UTG+1 raise MP2 call... teen reraise saan vastu reraise AI ja calli - callin maha vastas AQo JQo (?!?!?)
    Flop 482 turn 9 river obv 10
    2.AAga MP2 - 2 limpi ees ma raise... CO call flop KJ2 ma tõstan 2/3 potist saan calli... turn 9 panen nuppud sisse saan calli 77lt ja river GUESS WHAT
    ja päeva nael...
    AAga UTG betin välja saan calli MPlt ja Buttoni raiseb ma reraise - saan calli ja button foldib... flop J49 panen nuppud sisse ja insta call 4 türastunud 5 OFFSUIT ja OBVIOUS tuleb turni 5 HALLLLLLLLLLLLLLLLLOOOO


    eks siis jälle haavu lakkuma NL2e nädalaks... ehk õnnestub 4ndal korral... õnneks sai laupäevasel 30k VIP turkal 18nda kohaga 75 $ nii et kergelt tulnud kergelt läinud
    Last edited by JaanusX; 14.02.11, 21:18.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #5822
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      küll longrunis kõik paika jookseb:)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #5823
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Käisin tiltispäi NL50 HU donkamas :( -3 BI
        Kui poleks regularidega mängind, oleks ilmselt plussi jäänud
        Seal leidub ikka selliseid fishe, kellelt isegi mina oskan raha ära võtta.
        20$ shorte sai mitu tükki tühjaks tehtud.
        Jube pikk sess, 100$ sai reiki makstud...
        Aga no mängi krt siis 2$ HUSNG, kui tilt on, mitte üle võimete.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5824
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
          The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

          CO: $19.58
          Hero (BTN): $30.34
          SB: $20.01
          BB: $22.90
          UTG: $18.32
          MP: $28.46

          Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with A 9
          UTG calls $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.80, SB calls $0.70, BB calls $0.60, UTG calls $0.60

          Flop: ($3.20) 8 T 9 (4 players)
          SB checks, BB bets $2.40, UTG folds, Hero raises to $29.54, SB folds, BB calls $19.70 all in

          Turn: ($47.40) 4 (2 players - 1 is all in)

          River: ($47.40) 7 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $47.40
          Hero shows A 9
          BB shows J T
          BB wins $45.03
          (Rake: $2.37)

          KÕRINI ON SEST SIBULAST MUL, KURADI PIIDER HITIB NAHHUI
          ja on põhjyust arvata, et need vene raisad mängivad pokkerit vaid seepärats, et teiste ajusid nussida, debiilne rahvas!!
          Last edited by emmimees; 15.02.11, 11:31.

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #5825
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            KÕRINI ON SEST SIBULAST MUL, KURADI PIIDER HITIB NAHHUI
            ja on põhjyust arvata, et need vene raisad mängivad pokkerit vaid seepärats, et teiste ajusid nussida, debiilne rahvas!!
            LOL , kuskil foorumist käis vahepeal läbi üks graafik kus mingi sibul oli 3.6 miljonit doltsi alla lasknud pokkeriga:D Mis tõestab veits su juttu.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #5826
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              No pacificus mõni neist suudab isegi mõne kopika võita, aga enamus arvavad vist, et osalevad High Stakes Pokeris vms, selline meta ja piiderdamine käib, et jube.

              E: Täna 2x set over set(miks ei võiks mul parem olla korragi??), nut flush vs mastirida, 2oudine riverisse .....tuleb vist tagasi NL10 kolida, et kaotusi minimeerida, FUCK THAT!!!!

              Last edited by emmimees; 15.02.11, 15:55.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #5827
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                vastane sind nagu flopis ei juhtinud ? JT tal ju

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #5828
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Flopist oli flip jah. Tho suht pole eriti mõtet hulluks minna, kui shove callib vaid parem käsi. Ma ei ütle, et see -EV oleks, aga stationite vastu võib rahus ju positsioonilt callida.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #5829
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Ikka juhtis, mis siis? Vatsane oli TAG REG
                    Aga see pole üldsegi oluline, oluline on varasem ajalugu selle tüübiga, see oli, mis mind tilti ajas... igavene piider

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #5830
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      FOR THE LOVE OF GOD!!!!!!!!!!!!!!
                      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                      FullTiltPoker
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Chrisaw91 ($25)
                      UTG+1 Hero ($27.52)
                      CO AndronDj ($24.40)
                      BTN Takhir ($18.91)
                      SB ShovingPigeon ($25)
                      BB DJOOTBRU ($24.50)

                      Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG+1 10 10
                      1 fold, Hero raises to $0.85, 1 fold, Takhir calls $0.85, ShovingPigeon calls $0.75, DJOOTBRU calls $0.60

                      Flop: 10 Q 2 ($3.40, 4 players)
                      ShovingPigeon checks, DJOOTBRU checks, Hero bets $3.40, Takhir calls $3.40, ShovingPigeon folds, DJOOTBRU folds

                      Turn: 6 ($10.20, 2 players)
                      Hero bets $7, Takhir calls $7

                      River: 7 ($24.20, 2 players)
                      Hero bets $8, Takhir calls $7.66

                      Final Pot: $39.86
                      Hero shows
                      10 10
                      Takhir shows
                      9 8

                      Takhir wins $37.55 (net +$18.64)

                      Hero collects $0.34 (net -$18.91)
                      ShovingPigeon lost $0.85
                      DJOOTBRU lost $0.85

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #5831
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        ei beadi

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #5832
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          NL50 on raske.Lõpus tilt.http://www.upload.ee/image/1127722/A...nds_Played.png

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #5833
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            no ***** küll kas stars peab ikka iga sessi lõppu mingi setupi keerama. no ei suuda enam.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #5834
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ja miks see faking internet nii aeglane on.

                              sadhasig5haq352<FAES

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #5835
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                no ***** küll kas stars peab ikka iga sessi lõppu mingi setupi keerama. no ei suuda enam.
                                quiti

                                Comment

                                Working...