***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #5806
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Lol. See on päriselt ka cool story.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #5807
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas WIN Vaata postitust
      FOR FUCK SAKES oli seda nüüd vaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      täna kerge -2BI peal... no ja siis railin meie meistrit hr.Ajuvaba NL2k lauas... ta jäi sinna üksi, müõtlesin istun lauda sit out ja kõsin kuidas läheb või niisama ballan NL2k lauas kogu rolliga ILMA MÄNGIMISETA OBVVVVVVV ja no persse küll panin linnukese sit out ja auto post blindsilt võtsin maha linnukese ja se persse FULLTILT pani mu kohe BB peale, ajuvaba minraises btn ma OBV FOLD persse BI läind !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
      WIN on see tõesti :D.

      Btw kui sul bi ära läks siis sa mängid 2k$ rolliga NL20-t?
      Või mai tia mis see min buyin on.

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #5808
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        WIN on see tõesti :D.

        Btw kui sul bi ära läks siis sa mängid 2k$ rolliga NL20-t?
        Või mai tia mis see min buyin on.
        Ei ole 2k roll, 20BIga liigun muidu ja min BI ei tea mis on NL2000s, ma sain oma 860ga sisse ( raisk ).
        Last edited by WIN; 12.02.11, 15:34.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5809
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas WIN Vaata postitust
          FOR FUCK SAKES oli seda nüüd vaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          täna kerge -2BI peal... no ja siis railin meie meistrit hr.Ajuvaba NL2k lauas... ta jäi sinna üksi, müõtlesin istun lauda sit out ja kõsin kuidas läheb või niisama ballan NL2k lauas kogu rolliga ILMA MÄNGIMISETA OBVVVVVVV ja no persse küll panin linnukese sit out ja auto post blindsilt võtsin maha linnukese ja se persse FULLTILT pani mu kohe BB peale, ajuvaba minraises btn ma OBV FOLD persse BI läind !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
          Mis käsi oli, miks ei shovenud? ez money


          Tra kogu eilse 5 buy inni kaotasin täna. Pool alla EV, ***** küll. Tuleb alkoholist veits abi otsida nüüd...
          Ja tra .....alati kui mõtled, et oh päris hästi läheb viimasel ajal ja võtad paar kõrgema limiidi laud akõrvale, siis totaalne doomer lüüakse peale, kuradi debiilikud
          Last edited by emmimees; 12.02.11, 15:35.

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #5810
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Käsi oli 36o =) aga no prolly oleks kõik peale ässade foldind :D ma ei tea ei kujuta ette kui olekski KK v AA old kas oleks callind ja kogu rolli riskile pand. not worth it imo, Klaasprol oleks jah ez money aga mitte minul.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #5811
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas WIN Vaata postitust
              Käsi oli 36o =) aga no prolly oleks kõik peale ässade foldind :D ma ei tea ei kujuta ette kui olekski KK v AA old kas oleks callind ja kogu rolli riskile pand. not worth it imo, Klaasprol oleks jah ez money aga mitte minul.
              Duubel ja edasi NL5k.. järgmine nv madistad juba durrrriga

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #5812
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Seda poleks juhtunud WIN kui sa oleks tuttav diadema domination strateegiaga.

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #5813
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Seda poleks juhtunud WIN kui sa oleks tuttav diadema domination strateegiaga.
                  Diadema strateegia mul selge, lihtsalt praegu on downswing :P

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #5814
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Sorry OT pärast,aga 2+2 on selle kohta klassikaline topic kus vend istus nosebleedi kogu oma rolliga sisse,et laiata ja tahtis vist blindi varastada.20k$-ga vms istus vist sisse.
                    Tal oli 106o vist vms,teisel vennal oli AA ehk regularil.Tyyp t6stis 106o-ga pre,et blinde varastada,teine tüüp aint callis AA-ga pre.

                    Flop tuli 106x nupud läksid sisse ja roll läks duublisse :D

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #5815
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      vau, ja nii isildur1 sündsiki?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #5816
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas WIN Vaata postitust
                        vau, ja nii isildur1 sündsiki?
                        ISildur sündis nii,et ta deposiitis 2k$ ja jooksutas selle paari nädalaga paari miljoni peale ja crushis viimse kui ühe mehe ipokkeris networkis hu-s.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #5817
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          HAHAAAAA, karm värk :D

                          EDIT: WIN story peale hahaa

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #5818
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            ema anna padruneid. no nii ei saa ju mängida.

                            ja see faking pokeredge on ka tasuliseks tehtud.

                            fuuuuuuuu

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #5819
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG stefge ($42.04)
                              UTG+1 baba171717 ($35.55)
                              MP1 cvet_Bg ($90.59)
                              MP2 habaman ($150.75)
                              CO Rollfiguren ($51.20)
                              BTN mistah kurtz ($60.45)
                              SB earlydoors ($110.90)
                              BB Hero ($42.60)

                              Pre-Flop: ($0.75, 8 players) Hero is BB 7 7
                              1 fold, baba171717 raises to $0.75, 1 fold, habaman calls $0.75, 1 fold, mistah kurtz calls $0.75, earlydoors calls $0.65, Hero calls $0.50

                              Flop: 10 7 8 ($4.15, 5 players)
                              earlydoors bets $0.75, Hero calls $0.75, 2 folds, mistah kurtz raises to $2, earlydoors calls $1.25, Hero calls $1.25

                              Turn: 7 ($10.15, 3 players)
                              earlydoors checks, Hero checks, mistah kurtz bets $5.75, earlydoors calls $5.75, Hero raises to $12.75, mistah kurtz calls $7, earlydoors calls $7

                              River: 6 ($48.40, 3 players)
                              earlydoors checks, Hero goes all-in $27.05, mistah kurtz calls $27.05, earlydoors calls $27.05

                              Final Pot: $129.55
                              mistah kurtz shows a straight flush, Six to Ten
                              9 A
                              earlydoors shows
                              K 2
                              Hero shows four of a kind, Sevens
                              7 7

                              mistah kurtz wins $127.55 (net +$84.95)

                              earlydoors lost $42.60
                              Hero lost $42.60
                              baba171717 lost $0.80
                              habaman lost $0.80

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #5820
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Tra mis setupid täna on, 4BI musta auku lihtsalt.

                                Nägin tunni aja jooksul kuidas 3 korda flopati trips vs FH. Unreal lihtsalt.
                                MIngid debiilikud callivad PF AI Q8 ja hitivad rea.
                                Miks mitte callida 3 tänavat PSB ja hittida oma 7 high runner runner FD. Easy money ju...
                                Ja muidugi standard QQ vs KK, obv BvsB.

                                Comment

                                Working...