Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
**** ma ei jõua enam. Iga teine all in tõmmatake kolmeoudine. Ja nii ongi.
Täna peaks ässapaare olema tulnud 12 tükki.
Tulnud on 3.
Mis asi on "set"? Mina ei mäleta enam, mis see on.
**** ma ei jõua enam. Iga teine all in tõmmatake kolmeoudine. Ja nii ongi.
Täna peaks ässapaare olema tulnud 12 tükki.
Tulnud on 3.
Mis asi on "set"? Mina ei mäleta enam, mis see on.
J 
7

, 9
, K
, 10
Comment