***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #5446
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #5447
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      t.ra kus ajavad tigedaks sellised hommikud:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #5448
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        BB ($50.50)
        Hero (UTG) ($55.60)
        MP ($114.33)
        Button ($150.48)
        SB ($26.25)

        Preflop: Hero is UTG with A, A
        Hero bets $1.50, 3 folds, BB raises $4, Hero calls $3

        Flop: ($9.25) J, 5, 10 (2 players)
        BB bets $4.50, Hero raises $13.50, BB raises $41, Hero calls $32

        Turn: ($100.25) 10 (2 players)

        River: ($100.25) Q (2 players)

        Total pot: $100.25

        Results:
        BB had Q, Q (full house, Queens over tens).
        Hero didn't show A, A (nothing).
        Outcome: BB won $97.25


        no türrrrriiiii ma ütlen onju :D

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5449
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Tänane NL 10, kerige ***** kuradi munnihunnikud raisk.
          Kui värdjad hittimist ei lõpeta, kannan br välja ja lükkan ruletis mustale kõik.
          Last edited by emmimees; 16.11.10, 18:17.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #5450
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            lükka rohelisele, saad rohkem pappi!

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #5451
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              lükka otse diilerile, saad ehk keppi!

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #5452
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                10 kilo ees tkeppi, tänan ei..

                edit: tra imelik on see, et kui on vaja midagi kallimat osta, uut arvutitooli oleks nt vaja, aga ei raatsi elusees 15% BRst selle peale kulutada, aga samas kui ühe päevaga maha mängid selle summa siis suht poogen ja head tooli ikka pole ja mängin tabureti otsas bankrolli maha....
                Kuidas saaks teada ette, et tra mingi -10bi sess tuleb ja parem hakkan kohe jooma või ostan poest selle eest midagi...
                Last edited by emmimees; 16.11.10, 18:40.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #5453
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  rõve spewmonkey olen. ****.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #5454
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    emmimees seda saab aru siis kui esimese 500 k2ega oled juba -5 BI t6mmanud

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #5455
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Mängisin rahulikult A-game, aga siis tuli minuti ajaline tilt peale. Kindlasti paljudele tuttav värk.

                      [ Raid ] says:
                      ok
                      aga pole hullu
                      gamblid?
                      Lauri says:

                      jah mängin ruletti
                      [ Raid ] says:

                      njah, sinu arust ju pole pokker õnnemäng
                      Lauri says:
                      tahad mind tilti ajada või mida?
                      [ Raid ] says:
                      ei taha, rahune maha P
                      *
                      oih
                      kogemata, tõesti

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #5456
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        10 kilo ees tkeppi, tänan ei..

                        edit: tra imelik on see, et kui on vaja midagi kallimat osta, uut arvutitooli oleks nt vaja, aga ei raatsi elusees 15% BRst selle peale kulutada, aga samas kui ühe päevaga maha mängid selle summa siis suht poogen ja head tooli ikka pole ja mängin tabureti otsas bankrolli maha....
                        Kuidas saaks teada ette, et tra mingi -10bi sess tuleb ja parem hakkan kohe jooma või ostan poest selle eest midagi...
                        Hahahhaha :D Tänks :D

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #5457
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Tänane NL 10, kerige ***** kuradi munnihunnikud raisk.
                          Kui värdjad hittimist ei lõpeta, kannan br välja ja lükkan ruletis mustale kõik.

                          Päris valus downer rsk. Ma oleks mingi -3-4BI peal lõpetanud juba. Tiltasid ka ?

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #5458
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Päris valus downer rsk. Ma oleks mingi -3-4BI peal lõpetanud juba. Tiltasid ka ?
                            Otsest tilti ei olnud, vahepeal mõni spewine pott oli ja paar korda squeezides läksin bustoks lightilt, aga põhipask seisneb selles, et lihtsalt nii hästi hititakse mu vastu, kui saan 2 paari või tripsi, jookseb rida või mast maha, totaalne anaal koguaeg ja sinna see raha vaikselt kaob.. TPTK üldse PEAKS hiljemalt riveris mucki viskama, kaotasin ka 2 pf allini AK vs QK ja AK vs K8... ebareaalne rsk
                            Muidugi võiks 4-5bi peal lõpetada, aga ikka loodad plusspoolele tagasi saada ja vahepeal nagu lubab ka korraks ja siis lõpuks avastad, et oled nii põhja tiksunud, õnneks BR on piisavalt suur, et NL10 suudan homme rahulikult jätkata(kui kauaks??), mingi -250$ oleks oluliselt valusam olnud ja mindset ka puruks...

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #5459
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ok 2rge vinguge kohe tuleb minu NL25 rushi graafik
                              siis n2ete et te pole ainsad

                              // lets all be sad

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Sass; 16.11.10, 20:56.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #5460
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                ka miski 11bi, mis juhtus?

                                Comment

                                Working...