Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Mul pole iial oma HUSNG karjääri jooksul olnud nii fucking rigged päeva kui see on olnud täna. Mänge on olnud vaevalt 4, aga vastased lihtsalt tõmbavad kõikvõimalikud asjad kokku. Mingid überbiidid need pole, aga rigged tundub lihtsalt see, kuidas vastasel ikka parem käsi alati on, kui mul näiliselt nuts on...
#1
#2
#3 ( Selle käe eripära on veel see, et ta ei tõmmanud kokku masti vaid omas kõvemat kickerit )
#4 ( Poleks pidanud vist slowplayma )
#5
#6 (...isegi 72 võidab mind täna )
Mul pole iial oma HUSNG karjääri jooksul olnud nii fucking rigged päeva kui see on olnud täna. Mänge on olnud vaevalt 4, aga vastased lihtsalt tõmbavad kõikvõimalikud asjad kokku. Mingid überbiidid need pole, aga rigged tundub lihtsalt see, kuidas vastasel ikka parem käsi alati on, kui mul näiliselt nuts on...
#1
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
#2
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
#3 ( Selle käe eripära on veel see, et ta ei tõmmanud kokku masti vaid omas kõvemat kickerit )
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
#4 ( Poleks pidanud vist slowplayma )
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
#5
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
#6 (...isegi 72 võidab mind täna )
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
7
6
, A
, 5
, J
Comment