***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #5206
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($12.50)
    SB ($8.13)
    MINGE KÕIK ***** (BB) ($8.87)
    UTG ($5.65)
    UTG+1 ($11.80)
    MP1 ($4.45)
    MP2 ($7.04)
    MP3 ($6)
    CO ($5)

    Preflop: MINGE KÕIK ***** is BB with A, K
    3 folds, MP2 bets $0.15, 2 folds, Button calls $0.15, 1 fold, MINGE KÕIK ***** raises to $0.50, MP2 calls $0.35, Button calls $0.35

    Flop: ($1.52) Q, 4, K (3 players)
    MINGE KÕIK ***** bets $1.15, 1 fold, Button calls $1.15

    Turn: ($3.82) 7 (2 players)
    MINGE KÕIK ***** bets $7.22 (All-In), Button calls $7.22

    River: ($18.26) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $18.26

    Results:
    Button had Q, K (two pair, Kings and Queens).
    MINGE KÕIK ***** had A, K (one pair, Kings).
    Outcome: $18.26 returned to Button


    nii tore nii tore nii tore... istu mingite debiilikutega koos lauas ja ootad kaarti kuna lauas lammutatakse eelnevalt all inne 2 10os jne ja siis kui mõtled et YES saad ka tasustatud sii HUIAT RAISK.... samas lauas 2x KK jääb mul lihtsalt alla kuna mina buttonil olles või Colt või kust karupersest iganes saan suhu kuna lauda flopist A ja raise ja cbeti ja tee igast imetrikke palju tahad... NO LIHTSALT IMETAKSE SU VASTU KAARDID VÄLJA...

    PS.
    Krt mina vist Lives cashi mängida ei tohiks kuna kui ma laua taga näeks, et keegi samamoodi sellist idiooti mängib ja lõpuks ikka võidab... ma lööks ilma pikemalt mõtlematta tal sahtli puhtaks...¤%&/()(/&%¤
    [YOUTUBE]Zh2SGxb17jk[/YOUTUBE]

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #5207
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      nii tore nii tore nii tore... istu mingite debiilikutega koos lauas ja ootad kaarti kuna lauas lammutatakse eelnevalt all inne 2 10os jne ja siis kui mõtled et YES saad ka tasustatud sii HUIAT RAISK.... samas lauas 2x KK jääb mul lihtsalt alla kuna mina buttonil olles või Colt või kust karupersest iganes saan suhu kuna lauda flopist A ja raise ja cbeti ja tee igast imetrikke palju tahad... NO LIHTSALT IMETAKSE SU VASTU KAARDID VÄLJA...

      PS.
      Krt mina vist Lives cashi mängida ei tohiks kuna kui ma laua taga näeks, et keegi samamoodi sellist idiooti mängib ja lõpuks ikka võidab... ma lööks ilma pikemalt mõtlematta tal sahtli puhtaks...¤%&/()(/&%¤

      Svenza õpilane?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #5208
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        eip, svenza ropendab stiilsemalt.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #5209
          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

          ei noh, NL5 on ju ok KQ-ga 3bet callida. Mis seal imelikku?
          Mul näiteks - paar nädalat tagasi pargi pühapäevasel fishfestil.
          Ma SB, 4bb alles, leian TT. MP limp, mina push.
          BB bigstack callis, nagu lootsingi, ja see MP kaukaaslase lõustaga päss call.
          MP lambakeppijal A2 ja hitib 22 lauale!
          Nice call sir!

          Comment

          • JaanusX
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 392

            #5210
            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Svenza õpilane?
            ei lihtsalt natuke emotsionaalne...


            peete82: jah ma tean et on mõistetav... samas raise + reraise callida KQo ma ei kujuta ette paljud meist siin sellist asja teeks aga... kui to sama krässus peaga kehkadivei läks paar kätt varem oma 2 10o UtGlt ka kaasa kui eelnevalt oli raise + limp + reraise ja võitis - kuna turnis sai 10 kolmiku... + see et kui mul mingi käsi oli siis standard tõste peale said calli pea poolelt laualt vahest... "emme anna padruneid...."

            Asi millest ma aru ei saa... loetud tekste ja vaadatud videosid jne... Kus enamikus öeldud et madalatel limiitidel (kuni nl10) ära bluffi ja mängi Tagi või suisa Nitina....
            MINGE PALUN #¤%&/() T(("&&%&()")(&
            ainuke moodus kuidas mul seal ENAMUS raha viimasel ajal tuleb ongi just bluffides... ja mängides mankit...

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #5211
              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

              Lol, mis sipled? Vaata parem kuidas sa turni mängisid.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #5212
                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Lol, mis sipled? Vaata parem kuidas sa turni mängisid.
                Kui sa suvatseks eelnevat ka lugeda siis ehk jõuab kohale miks Turnis AI panin !!!

                Või siis seleta kuidas sa oleks seda kätt mänginud.... kasuta see juures kogu eelnevat infot vastase kohta...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #5213
                  Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                  Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                  Kui sa suvatseks eelnevat ka lugeda siis ehk jõuab kohale miks Turnis AI panin !!!
                  Või siis seleta kuidas sa oleks seda kätt mänginud.... kasuta see juures kogu eelnevat infot vastase kohta...
                  mille poolest on shove parem kui 60% potsize bet? seleta mulle ära? ühtegi tõmmet maas ei ole.. räägi mis on shove callivate käte range?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #5214
                    Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                    shove on vingem minu meelest

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #5215
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      imho viga hakka otsima juba 3beti suurusest.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #5216
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        imho viga hakka otsima juba 3beti suurusest.
                        +1

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #5217
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          No Limit Holdem Tournament
                          Prima
                          6 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG POKERISKER (3,780)
                          UTG+1 vagyvagy (8,890)
                          CO PokerOster (17,970)
                          BTN KAWOL (12,690)
                          SB Aporta (9,620)
                          BB Hero (15,565)

                          Blinds: 200/400

                          Pre-Flop: (840, 6 players) Hero is BB 7 8
                          2 folds, PokerOster raises to 800, 2 folds, Hero calls 400

                          Flop: 6 4 5 (2,040, 2 players)
                          Hero checks, PokerOster bets 1,200, Hero raises to 3,200, PokerOster goes all-in 15,930, Hero goes all-in 11,525

                          Turn: 3 (33,895, 2 players, 2 all-in)

                          River: 5 (33,895, 2 players, 2 all-in)

                          Final Pot: 33,895
                          PokerOster shows
                          3 3

                          PokerOster wins 31,490 (net +13,560)

                          Hero lost 15,525

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #5218
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            Oh ja ah...

                            Mängitakse lauas üldjoontes vastavalt olukorrale...

                            Kui lauas calliti väga tihti standart tõste mitme inimese poolt insta siis milline peaks olema reraise? Minu arvamus nüüd et VAHET POLE...
                            Näide 1
                            Mina buttonil KK ees 2 limpi mina reraise 0.25 BB call UTG+1 call
                            Flop 4 8 10 rainbow Check check mina cbet 0.60 Call call
                            Turn A - panen 2nd barreli 1.60 saan insta reraise All inn ja teine mees callib...
                            mis mul üle jäi... Fold
                            Rivercard J
                            BB näitab A3s
                            UTG A9o

                            10 min hiljem jälle käes KK.... jälle teen 3beti ja saan calli... lauda loomulikult A ja callijal A6o

                            Näide 2
                            Mina buttonil küll foldisin aga käsi oli umbes nii et lauas 3 pildikaarti 8 ja 3 ja üks vana callis all inni maha 8 5ga mis sest et ees oli raised jne

                            Näide 3
                            Värdjas väike väänik 2 10o UTGlt esmalt limbib siis tuleb MP1 raise + CO call + SB reraise ja debiilik ikka callib flop oli mingi 4A10 ja turn 10

                            Kõik see ja palju muud toimus ühes ja samas lauas...

                            Ma tõstan käed püsti ja tunnistan et ausõna ei oska selliste vastu mängida...
                            Ma arvan et parim asi mis ma oleks sa saanud ja pidand tegema oleks kohe peale KKga peksa saamist lauast lahkuda...
                            Tolles viimases käes tahtsin ma tegelt MP2elt valuet kuna ta mängis suht nõrgalt ja panin eelneva mängu põhjal ta mid pairi või siis AJ+ arvasin et 0.50 on piisav.... sest kui oleks pannud tegeliku 3beti siis oleks ta insta foldinud... nii tuli siis flop ja tegin cbeti MP foldis ja Mr callinigatkaarti callib... plaan oli juba enne cbeti tegemist et turnis juhul kui sinnani läheb shoven kama kaks mis kaart tuleb kuna ei soovind et Riverstars jälle lõpus vastasele parema kombinatsiooni kokku keevitab a la 2 paari....
                            ...jah eksisin see tolvan oli juba flopist ees

                            küsimus jääb endiselt õhku... kas ja kuidas oleks saanud seda kätt paremini mängida...
                            Last edited by JaanusX; 04.10.10, 18:48.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #5219
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***


                              Ja mis all-in ev's ei kajastu, siis need käed on umbes sellised:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #5220
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Rahunege, kallid härrad :D see pole stratifoorum, las Jaanus postitab oma "biite" :D

                                Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                                mina reraise 0.25 BB

                                Comment

                                Working...