***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #4891
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Pole 2 kuud nii paska jooksu olnud kui nüüd, nl100 shoti võttes. Kena laupäeva õhtu oli, oleks võinud parem kuskil nina täis tõmmata.
    kena nädal oli, oleks võinud tsüklisse tõmmata kuskil selle asemel, et end peaaegu bustosse lasta :) :) :)

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #4892
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Pole 2 kuud nii paska jooksu olnud kui nüüd, nl100 shoti võttes. Kena laupäeva õhtu oli, oleks võinud parem kuskil nina täis tõmmata.
      make it twice!

      täiesti haige.
      Senise kuu kasum 1 päevaga maha visatud.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4893
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        make it twice!

        täiesti haige.
        Senise kuu kasum 1 päevaga maha visatud.
        Mis sul oli Kuu kasumis w?

        Vapsee proff

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #4894
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Mis sul oli Kuu kasumis w?

          Vapsee proff
          ei mõista.

          Tra ütlen küll, et mindset ok, aga eilsed biidid käisid replayne terve öö unes läbi.
          Fuck magada ei saanud ka normaalselt.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #4895
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            ei mõista.

            Tra ütlen küll, et mindset ok, aga eilsed biidid käisid replayne terve öö unes läbi.
            Fuck magada ei saanud ka normaalselt.
            Lihtne - ära võta tööd/töömuresid koju kaasa

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #4896
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Nl100 shot sai läbi, närvid lihtsalt ei kannata seal mängida.

              http://www.handconverter.com/hands/847821 obv donki vastu.

              Comment

              • I R Baboooon
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 235

                #4897
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

                No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                MP ($11.98)
                CO ($18.63)
                Hero (Button) ($10)
                SB ($10)
                BB ($10)
                UTG ($11.32)

                Preflop: Hero is Button with K, J
                UTG bets $0.40, 2 folds, Hero calls $0.40, SB calls $0.35, 1 fold

                Flop: ($1.30) 10, 5, Q (3 players)
                SB checks, UTG bets $0.80, Hero raises $2.80, 1 fold, UTG calls $2

                Turn: ($6.90) 5 (2 players)
                UTG checks, Hero checks

                River: ($6.90) A (2 players)
                UTG bets $0.80, Hero folds

                Total pot: $6.90

                Tra ilusti 9 lauda lahti ja siis mingi järsku 2 väikest 14 aastast poisikest hakkasid naabri ust jalaga maha peksma, ei jõudnud laudu kinni ka panna raisk, pidi vaatama minema.:D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #4898
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                  Nl100 shot sai läbi, närvid lihtsalt ei kannata seal mängida.

                  http://www.handconverter.com/hands/847821 obv donki vastu.
                  Miks ta donk on kui 3handed AK-s shoveb :D?

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #4899
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Miks ta donk on kui 3handed AK-s shoveb :D?
                    Polegi väitnud, et ta sellepärat donk on, vaid ikka eelneva informatsiooni põhjal. Poleks seal nii palju nuppe keskela ajama muidu hakanudki, kui poleks eelnevat informatsiooni.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #4900
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Polegi väitnud, et ta sellepärat donk on, vaid ikka eelneva informatsiooni põhjal. Poleks seal nii palju nuppe keskela ajama muidu hakanudki, kui poleks eelnevat informatsiooni.
                      Norm siis kui foldid 3handed AKs

                      Comment

                      • metsakas
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 67

                        #4901
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Täitsa put. olen turnal suht deep 25/110 ja hakkab pihta:
                        short vend paneb BNTlt nuppe, mul SB AJs, callin maha, vennal 9Ts ja hitib 9, ok.
                        Kohe järgmine käsi mul KK BB-l, järgmine vend paneb prf nuppe AT, callin maha ja vennal tuleb lihtsalt 4 ärtut maha ja hitib masti.
                        Nii saan veits ennast ülesse, 20bb, leian BTN 77, panen 2,5bb, BB vend( mängis pea iga kätt) lükkab nuppe, ok callin maha, vennal 55, ja ahhoi 5 kohe floppi, mõtetu 4h ja mingi 20 doltsi.

                        Comment

                        • 50CandyJoe
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 253

                          #4902
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Väikese vahega tõmmati perse lohku

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (SB) ($37.64)
                          BB ($24.77)
                          UTG ($19.32)
                          MP ($8.75)
                          CO ($37.50)
                          Button ($12.25)

                          Preflop: Hero is SB with J, 10
                          1 fold, MP calls $0.25, 2 folds, Hero calls $0.15, BB checks

                          Flop: ($0.75) Q, 4, 9 (3 players)
                          Hero bets $0.50, BB calls $0.50, MP calls $0.50

                          Turn: ($2.25) 8 (3 players)
                          Hero bets $1.50, BB raises to $5.50, 1 fold, Hero raises to $36.89 (All-In), BB calls $18.52 (All-In)

                          River: ($50.29) 8 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $50.29 | Rake: $2.51

                          Results:
                          Hero had J, 10 (straight, Queen high).
                          BB had 9, 8 (full house, eights over nines).
                          Outcome: BB won $47.78

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          SB ($26.20)
                          BB ($16.98)
                          Hero (UTG) ($27.90)
                          MP ($11.24)
                          CO ($52.14)
                          Button ($55.36)

                          Preflop: Hero is UTG with J, K
                          Hero bets $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Button calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

                          Flop: ($3.10) 10, A, 4 (4 players)
                          BB checks, Hero bets $1.50, CO raises to $3.25, 2 folds, Hero calls $1.75

                          Turn: ($9.60) 8 (2 players)
                          Hero checks, CO bets $5, Hero raises to $23.90 (All-In), CO calls $18.90

                          River: ($57.40) 10 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $57.40 | Rake: $2.87

                          Results:
                          Hero had J, K (flush, Ace high).
                          CO had A, 10 (full house, tens over Aces).
                          Outcome: CO won $54.53

                          Buttonilt elu call PF

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          BB ($103.66)
                          UTG ($25.25)
                          Hero (MP) ($34.80)
                          CO ($26)
                          Button ($98.66)
                          SB ($18.09)

                          Preflop: Hero is MP with K, K
                          1 fold, Hero bets $0.75, 1 fold, Button raises to $2, SB calls $1.90, BB calls $1.75, Hero raises to $12, Button calls $10, 2 folds

                          Flop: ($28) 9, 10, 8 (2 players)
                          Hero bets $22.80 (All-In), Button calls $22.80

                          Turn: ($73.60) A (2 players, 1 all-in)

                          River: ($73.60) 4 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $73.60 | Rake: $3

                          Results:
                          Button had 7, 6 (straight, ten high).
                          Hero had K, K (one pair, Kings).
                          Outcome: Button won $70.60

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #4903
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Norm siis kui foldid 3handed AKs
                            Pole öelnud, et foldin. Kui sa oled üks neist, kes otsib igat võimalust, et kedagi maha teha, siis sorri, aga gtfo.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #4904
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Pole öelnud, et foldin. Kui sa oled üks neist, kes otsib igat võimalust, et kedagi maha teha, siis sorri, aga gtfo.
                              Ei üritagi rofl.
                              Ma ise mängin alles NL25 praegu,mis sa arvad,et ma teen NL100 mehi maha w :D.Vaevalt.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #4905
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Ei üritagi rofl.
                                Ma ise mängin alles NL25 praegu,mis sa arvad,et ma teen NL100 mehi maha w :D.Vaevalt.
                                Vabandan, närvid läbi mul.

                                Comment

                                Working...