Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ei olegi loogikat. AGA MIS SEE TEIE ASI ON? Nahui te nuhite kõik??? Tegelege oma asjadega.
Ja ma ei ole mitte kellelegi mingit raha lubanud. Kusagil polnud kirjas kas kihlveo raha tuleb kanda järgmisel päeval, ülejärgmisel või saja aasta pärast teises elus. Ja keegi just mingis teises teemas vabandas ennast välja et EIT tähendab Eriti Ilus Tüdruk. Ma ei olegi kedagi alandanud, aga kui tüdruk tuleb siia nutma et tal miljonine downswing ja Svenza ei kanna talle raha ära, siis ajab sita keema küll. Sa kips küsi oma suure sõbra Madise käest raha
Ei olegi loogikat. AGA MIS SEE TEIE ASI ON? Nahui te nuhite kõik??? Tegelege oma asjadega.
Ja ma ei ole mitte kellelegi mingit raha lubanud. Kusagil polnud kirjas kas kihlveo raha tuleb kanda järgmisel päeval, ülejärgmisel või saja aasta pärast teises elus. Ja keegi just mingis teises teemas vabandas ennast välja et EIT tähendab Eriti Ilus Tüdruk. Ma ei olegi kedagi alandanud, aga kui tüdruk tuleb siia nutma et tal miljonine downswing ja Svenza ei kanna talle raha ära, siis ajab sita keema küll. Sa kips küsi oma suure sõbra Madise käest raha

9
6
7
4
, J
, J
Comment