Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Suht lahe oli teha homegame vabas õhus 6 regulaarse mängijaga ja siis kellegi sõbraga.
See kellegi sõber:
*ei tulnud mängima, vaid vaatama, sest kaardimängud ei tohiks käia raha peale
*proovis enda mõtteviisi algul peale suruda
*sai aru, et vist eriti ei õnnestu meie plaane muuta
*hakkas tervele lauale seletama card-countimisest ja sellest kuidas selle abil praegu terve laua kotti tõmbaks
*halas vahepeal kellegi rebuy ajal, et näe küll on ikka jama raha peale mängida
*hakkas jälle card-countimisest rääkima
Miks peavad inimesed enda sõpru kaasa võtma??
Suht lahe oli teha homegame vabas õhus 6 regulaarse mängijaga ja siis kellegi sõbraga.
See kellegi sõber:
*ei tulnud mängima, vaid vaatama, sest kaardimängud ei tohiks käia raha peale
*proovis enda mõtteviisi algul peale suruda
*sai aru, et vist eriti ei õnnestu meie plaane muuta
*hakkas tervele lauale seletama card-countimisest ja sellest kuidas selle abil praegu terve laua kotti tõmbaks
*halas vahepeal kellegi rebuy ajal, et näe küll on ikka jama raha peale mängida
*hakkas jälle card-countimisest rääkima
Miks peavad inimesed enda sõpru kaasa võtma??
9
K
8
7
Comment