***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #4651
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    jap.. ja ma pigem ei viitsiks noid 1-2 outerite biite kogu aeg lugeda.. vahelduseks on hea lugeda non-alcohol õlle bad beate või heina kaarutamise bad beate vms..

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #4652
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Omg, sitaks huvitav oleks lugeda mingi mõttetuid 75/25 biite pidevalt NOT.

      Palju lahedam teised from real life asjad näiteks flipmachine oma heinaga, jumala fun :D

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4653
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Võrus mingi fucking asi kajab linnast, Kuuse kommib igatahes. FFFFUUUUU

        ei salli seda häält

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #4654
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          heina kaarutamise bad beat. : D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #4655
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            türmaivõi mitu korda mind täna gutshotiga callitakse ja see turni või riverisse hititakse..

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #4656
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ahh mine *****.. QTs callib squeeze ja JKx flopis 2/3 potist et turni rida hitida

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #4657
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                tore.. samas lauas teine vpip50 mees.. callib preflopi reraise ja flopi cbeti 77'ga et turni set hitida

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #4658
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  no ma ei saa aru mis värk nende ridadega täna on.. J7 callib pf reraise.. QTx flopis bluff-reraiseb cbeti.. ja riverisse ikka rida kokku

                  Comment

                  • oTT
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 180

                    #4659
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Nii standard shit lihtsalt :S
                    pakis on ju muid kaarte ka peale tema outide, aru ma ei saa.

                    Poker Stars $1.00+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t250/t500 Blinds + t60 - 8 players - View hand 785587
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    UTG: t6943 M = 5.64
                    UTG+1: t16686 M = 13.57
                    MP1: t16257 M = 13.22
                    MP2: t8190 M = 6.66
                    Hero (CO): t9580 M = 7.79
                    BTN: t9910 M = 8.06
                    SB: t8760 M = 7.12
                    BB: t1860 M = 1.51

                    Pre Flop: (t1230) Hero is CO with A A
                    2 folds, MP1 raises to t3500, 1 fold, Hero raises to t9520 all in, 3 folds, MP1 calls t6020

                    Flop: (t20270) 8 J 9 (2 players - 1 is all in)

                    Turn: (t20270) J (2 players - 1 is all in)

                    River: (t20270) T (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: t20270
                    MP1 shows Q Q (a straight, Eight to Queen)
                    Hero shows A A (two pair, Aces and Jacks)
                    MP1 wins t20270

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #4660
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Paarikümne minuti jooksul kaks korda jooksin neliku otsa.. bljät küll...tra

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • metsakas
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 67

                        #4661
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        PartyPoker, $400.00/800.00 No Limit Hold'em Cash Games, 3 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        Board:
                        Button: $11,150
                        SB: $7,730
                        BB: $8,120

                        Dealt to BB Q Q

                        Pre-flop:
                        (1 folds), SB raises to $7,280, BB calls $6,880

                        Flop: ($15,360) 8 T 3 (2 Players)

                        Turn: ($15,360) 9 (2 Players)

                        River: ($15,360) 4 (2 Players)

                        Results:
                        SB Showed J J
                        BB Showed Q Q
                        SB wins $15,510

                        Miks ei suuda enam SNG võita, vat selliste asjade pärast, päevas ikka mitu :S

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #4662
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          **** läksime cathouse ja seal olid ainullt sibulad! taksoraha +100eek sissepääs lihtsalt vastu maad..HAIGE!!!!!!!

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #4663
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            **** läksime cathouse ja seal olid ainullt sibulad! taksoraha +100eek sissepääs lihtsalt vastu maad..HAIGE!!!!!!!
                            Rofl, käisin Venuses, tasuta sisse ja milfe täis :)

                            Comment

                            • 50CandyJoe
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 253

                              #4664
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              **** läksime cathouse ja seal olid ainullt sibulad! taksoraha +100eek sissepääs lihtsalt vastu maad..HAIGE!!!!!!!
                              olid ajad, olid majad.... vanal heal Riffi ajal. Nüüd on jah ainult sibuuljad seal.

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #4665
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Viimased paar päeva on olnud lihtsalt kohutavad :S

                                Comment

                                Working...