***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #4546
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Sa alati lähed 2bb kaotuse pärast tilti?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #4547
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Sa alati lähed 2bb kaotuse pärast tilti?
      tähelepanu vajadus lihtsalt

      Comment

      • kalkaan
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 187

        #4548
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Stallerid on debiilid. Eks rott ootas ja venitas kuni stack liiga väikseks läks, seal ta juba pidi nuppe keevitama, sest järgmise kahe käega oleks ta ju põhimõtteliselt sundallin läinud. Standardkoht ja Stars on obv rigged.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #4549
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Worst day ever, 85% on mul set vastas tipphetkel olin -8,5BI, nüüd aga lubab natuke juba ja äkki jõuan kunagi nulli tagasi ka, hetkel -5BI.

          Comment

          • kalkaan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 187

            #4550
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            No kuskohast sellised välja tulevad. Peale kätt korra mõtlesin, mis toimus ja siis ajas asi lihtsalt naerma. Turniirid on ikka imbetsillidele. PLO turniiridel on nägu facepalmidest valus.

            PL Omaha $3,000(BB) Poker Stars
            SB ($228,983)
            BB ($27,082)
            UTG ($98,009)
            UTG+1 ($91,076)
            UTG+2 ($22,266)
            Hero ($14,760)
            BTN ($83,708)

            Dealt to Hero Q K A Q

            UTG calls $3,000, fold, UTG+2 calls $3,000, Hero raises to $14,760 (AI), fold, fold, fold, UTG raises to $51,780, fold

            FLOP ($37,020) J 2 2

            TURN ($37,020) 4

            RIVER ($37,020) 8

            UTG shows 2 3 2 3

            Hero shows Q K A Q


            UTG wins $37,020

            Ebareaalne donkflop.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #4551
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              7 tundi varem tehtud postiga sõnusid obv ära

              Comment

              • madisle
                Jube Noob
                • May 2009
                • 115

                #4552
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                K*rat võtaks mis toimub. Kõigist turkadest olen täna AI minnes välja langenud vastase A 10-ne vastu. Ja kõigil kordadel olen ees olnud flopist. Ebareaalne lihtsalt.

                Comment

                • paradigmlost
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 421

                  #4553
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  tra kui kaua saab kaart sitasti joosta???? ???? jkdfrkhgtfkldfkdk
                  lihtsalt 4,55% tõmbab vastane riverisse jne
                  alati peale halba runi järgneb heater ja peale seda jälle swong a tra ma olen juba 2 kuud heaterit oodand (heater oleks isegi see kui vastased 3oudist ära ei tõmbaks:S.S.S.S:S)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #4554
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    TÜRA MA EI VÕI KUI TILTI SEE KRDI PTR AJAB.. kuradi persenikkarite kari.. ***** nad ei suuda oma saiti normaalselt hostida, iga natukese aja tagant mitte mingi asi ei tööta või paneb täielikku kelbast..... millise krdi sitase teenuse eest nad raha küsivad??? sisselogimise ebaõnnestumisel mitte ühtegi krdi veateadet never ei näita.. nüüd mingi ülla-ülla.. buddy list tühi ja ainuke buddy mul seal on isildur.. WTF sittuge verd krdi ahvikari..

                    Comment

                    • Potik
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 245

                      #4555
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Super lihtsalt. $2 BI satikas, field 25 mängijat, 1. koht $109 pilet, ülejäänud ei saa kottigi.

                      Viimane käsi suht obv, AK vs AJ, võrdsed stäkid, AQ9 9 J.
                      thankyoucomeagain.
                      m****

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #4556
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        fakk kylllll on vaja lihtsalt MAHA CALLIDA JAH!!!!!!!!!!!1 :@@@@@&=#/bXCNuioG

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #4557
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          fakk kylllll on vaja lihtsalt MAHA CALLIDA JAH!!!!!!!!!!!1 :@@@@@&=#/bXCNuioG
                          foldime pre või flopis. riveril on fold väga raske:D

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #4558
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            ALATI TULEB SEE ÄSS FLOPPI JAH :)

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #4559
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              ALATI TULEB SEE ÄSS FLOPPI JAH :)
                              no see tuleb igale poole :D

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #4560
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Hahaa.

                                Ilus mäng 80+ vpip fishi poolt:dd

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...