***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #4381
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
    Kuna BB oli härra, kes iga jaotust peaaegu kaasa mängis ja teiseks olime kõik suht deep-id ka, siis julgen arvata, et oli õige call, aga parandage mind palun, kui eksin
    väga õige call muidugi PF, esiteks min 3-bet, teiseks nii palju huvilisi (eriti hea võimalus, et set kinni makstakse kellegi poolt) ja kolmandaks, sa oled viimane, kes räägib ehk keegi ei saa siin pärast sind hulluks minna ja shoveda PF vmt.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #4382
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      4-beti callimine oli muidugi õige, mida low-flow silmas vist pidaski, aga sellele eelneva 3-beti osas ma pole päris kindel.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4383
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        4-beti callimine oli muidugi õige, mida low-flow silmas vist pidaski, aga sellele eelneva 3-beti osas ma pole päris kindel.
        a muidugi, ma ühest silmas pime ja teisest kõõrakas :D st. ei vaadanud korralikult olukorda üle.

        Muidugi oleks pidanud tajuma, et kuco nii mööda tähelepanekut ikka ei teeks, nagu ma alguses arvasin, aga jamh, see selleks :P

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #4384
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          4-beti callimine oli muidugi õige, mida low-flow silmas vist pidaski, aga sellele eelneva 3-beti osas ma pole päris kindel.
          MP tõstab 3bb ja CO 3betib 10bb. No ei saa olla väga õige liigutus kuidagi.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #4385
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            100bb puhul loomulikult mitte, aga siin on CO 260bb deep ja isegi kui MP vend foldib on oddsid olemas. Pigem võib tekkida probleem selles, et pimedatest keegi korralikult 4-betib või ka algne raiseja otsa kütab.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #4386
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              Vot mõtlesin, et peaks ka siia miskit kirjutama. Selle kuu esimene miinus sess sai just tõsiasjaks. 6 laual tehtud sessil oli stabiilselt kokku laudades 8-9 70+vpip venda, aga kui leht ei pea ja vastasel alati parem on pole midagi teha. Standard, nutflush vs dongi maja, Ei saa ju foldida 80/0 vennale kui ta viimased 5$ potti ajab riveril ja ma enne agressor. Majad ka ei pea ning nii see raha läheb. Krt winrate keeras ka see sess pekki. Muidu oli ~18bb/100. Majad ka ei pea ning muu standard. Lõpuks jäin -2,5 BI kuid fakt et esimene miinussess teeb meele kurvaks.

              Teine sess otsa. Viimane lõpp oli juba tilt. A8 vs QQ flopist allinn, loomulikult QQ pidas. Enne neid kahte sessi oli bb/100 üle 24. Nüüd närused 13 ainuylt järgi. Ja NL20 kasum jäi ainult 10$ ringi veel.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #4387
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Pasarahe on tulnud viimase kolme sessiga. Nüüd siis üle -70 viimane sess. ongame jätab veel kohati käsi importimata ka niiet tegelikkus on mäng juba 0 tagasi jõudnud ning boonustega olen ~60$ veel plussis ainult. fuuuusk

                Comment

                • Skrunda
                  Bännitud
                  • May 2010
                  • 102

                  #4388
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ei ole tark ennast hommikul vara pilve tõmmata ja siis midagi sellist teha :D

                  weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #4389
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    :D

                    Comment

                    • oTT
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 180

                      #4390
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      t9vun4t57g89yfh7g4reddokwjeut9h043yu5789yh43r843hr felkwrj9035438yhfugvew7f FK OFFF TRA

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #4391
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        pizzat tuuakse 50min

                        jama

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #4392
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          tõmbad kaks paari kokku, saad ülepaari allini ja ta riverdab oma kusise kolmiku
                          flopid rea kokku, saad kaks paari allini ja ta riverdab oma kusise maja

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #4393
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            tõmbad kaks paari kokku, saad ülepaari allini ja ta riverdab oma kusise kolmiku
                            flopid rea kokku, saad kaks paari allini ja ta riverdab oma kusise maja
                            Shit happens ... Aga miks kõik kusine on ? :D

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #4394
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ilmselt keegi kuses peale vms

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #4395
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                alles olid ametlikult busto :D

                                Comment

                                Working...