Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Eilse õhtu suurim biit:
Oli 12 STT-d lahti. Viies oli juba double-up tulnud, ülejäänutes olin suutnud algse stacki kandis püsida. Jooksin nagu noor jumal, QQ vs AA pfAI, river Q. Dollarimärgid olid juba silme ees ja siis.... läks nett ära terveks ööks. 12 BI ühe sekundiga läinud, FML!!
Eilse õhtu suurim biit:
Oli 12 STT-d lahti. Viies oli juba double-up tulnud, ülejäänutes olin suutnud algse stacki kandis püsida. Jooksin nagu noor jumal, QQ vs AA pfAI, river Q. Dollarimärgid olid juba silme ees ja siis.... läks nett ära terveks ööks. 12 BI ühe sekundiga läinud, FML!!
, A
, J


8
Comment