***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #4036
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    http://www.pokerhand.org/?5262543 rigged urgas.. miks see kunn sinna turni veel mõnituseks tuli siis..

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #4037
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Olin just paar minutit varem samale vastasele stäki kaotanud set vs full house, mees trappis korralikult

      Siin mõtlesin, et nüüd rsk saan oma raha tagasi. hui sain, kui ikka pole ette nähtud, siis ei aita full house ka.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • seep
        Grinder
        • Dec 2009
        • 698

        #4038
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        sa poleks pääsenud ka kui ta oleks turnis shovenud:D vahet ju pole:P although kurvaks teeb meele ikka

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #4039
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Jumal karistab seti slowplaytamise eest flopil

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #4040
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas antnx Vaata postitust
            Jumal karistab seti slowplaytamise eest flopil
            veitsa safe flop ei ole või?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #4041
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              on aga ma tahan valuet ja kui valuet ei võeta siis lendavad piksenooled ja jumal karistab

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #4042
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                mõtlesin üle tüki aja taas trios turnat proovida. No v`ttu, mida m`nni. hakkab kohe n´ssi keerama. dfjdslagkjdfslgkö vj egfnsodfnphön

                ** Hand # 3206003084 starting - 2010-03-13 22:08:32
                ** €2,500 GUARANTEED[3388680]:Table 9 [Multi Table Hold'em] (30|60 NL - MTT) Real Money

                karisa sitting in seat 1 with 2130.00
                falalex sitting in seat 2 with 5470.00
                TRIGSTER72 sitting in seat 3 with 2230.00
                texnino sitting in seat 4 with 2670.00
                1marxiku8 sitting in seat 5 with 1730.00
                gochujang2 sitting in seat 6 with 4750.00
                netrom_31 sitting in seat 7 with 4710.00
                no1vernon sitting in seat 8 with 3355.00
                claret_soup sitting in seat 9 with 2585.00
                chilli_babe sitting in seat 10 with 2870.00[Dealer]
                karisa posted the small blind - 15.00
                falalex posted the big blind - 30.00

                ** Dealing cards to 1marxiku8: A, A
                TRIGSTER72 folded
                texnino folded
                1marxiku8 raised to 120.00
                gochujang2 folded
                netrom_31 called - 120.00
                no1vernon called - 120.00
                claret_soup folded
                chilli_babe folded
                karisa folded
                falalex folded

                ** Dealing the flop: 4s, 2, J
                1marxiku8 bet - 300.00
                netrom_31 folded
                no1vernon went all-in - 3235.00
                1marxiku8 went all-in - 1310.00
                no1vernon shows: J, Q

                ** Dealing the turn: K

                ** Dealing the river: Q
                no1vernon wins 3625.00 from the main pot


                Käi dfsadkfndsvnqo oma RIVERIGA. töäitsajds agrkpeagp

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #4043
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  läksin linna , mõtlesin ostan vähe riideid..
                  panen siis MB kaardi automaati, et raha võtta. see sööb lambist ära..
                  helistan panka räägin mure ära.. helistavad hiljem tagasi ja ütlevad, sorry meiepoolne viga .. võite kaardile järgi tulla
                  muidugi passi ka kaasas polnud..

                  ega siis midaig , kerge hessi eine ja koju. homme siis uuesti linna

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #4044
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Auch, that must be tilting...

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #4045
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ebareaalne kuipalju ma täna sitturisse saan. 7 coin flippi putsist järjest, fuck off

                      2 x AA vs KK, kogu aeg fucking K
                      AA vs 77, 7 floppi
                      ÜKSKI fucking väike pocket ei pidand Äss rääbise vastu, **** käige ***** värdjanäod. 6 turniiri kus oli jumala soliidne stack, järjest persest saada. TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                      Sitt keeb ikka mõnuga. EBAREAALNE pask

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #4046
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Ebareaalne kuipalju ma täna sitturisse saan. 7 coin flippi putsist järjest, fuck off

                        2 x AA vs KK, kogu aeg fucking K
                        AA vs 77, 7 floppi
                        ÜKSKI fucking väike pocket ei pidand Äss rääbise vastu, **** käige ***** värdjanäod. 6 turniiri kus oli jumala soliidne stack, järjest persest saada. TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                        Sitt keeb ikka mõnuga. EBAREAALNE pask
                        Rõve! Tean seda tunnet kui 11 coinflippi (ees olles) ei pea.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #4047
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                          11 coinflippi (ees olles)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #4048
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            maybe he ment 51 to 49 :)

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #4049
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              11 coinflippi (ees olles) ei pea.
                              I lol'd

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #4050
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Tuul, ära lol'ita midagi, tee uusi naljakaid pokkeri multikaid.

                                Comment

                                Working...