***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #3946
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Minge lihstalt perse.. iga faking sess lõppeb mingi -3BI alla EV ..
    ei lähe

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3947
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Marru ajab see stars. *****, nii rigged nahui. Kaua ma olen mänginud seda mängu juba??? JA nad värdjad litsid ei väsi üllatamast. 5310 chippi vs 690 sain heads upis täieliku piidri idioodi käest tappa. 4 flippi järjest putsist saada, müstiliselt fucked up on Stars

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #3948
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        T*ra see värdjas Cake poker on jumala p*tsis tuba, lihtsalt runner-runner flushe saavad vastased ja riverisse tõmbavad 2-outereid. AK vs QK riverisse pähe saada on standard, rigged pask nagu jokerstarski.

        Comment

        • speedi
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 295

          #3949
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          blää, pole enam hiirt.. tool lendas vastu seina ja see on nüüd sodi :(.

          TAHATE TEADA MIKS ?

          vot ma räägin teile. sain sõbralt eile hommikul 27$. donk nagu ma olen hakkasin sellega jamama. tõusin ja tõusin.. kuni siis praeguse hetkeni.
          ah, et te küsite mis juhtus?

          olin juba omadega NL2000 HU's kõik bueno just sain stacki duublisse kui ma avasin KQs'ga. Lasin 75$ peale tema viskas 275$ peale, call. flop 9TJ rainbow, ühesõnaga saime allin ja tal oli A8. ei tea mis ta mõtles.

          Nii stack 3800$ ja siis.. 3 kätt hiljem.

          Mul 44, ta viskab pre 80$ peale ma callin. Flop 42Q, ta viskab 240$ sisse ma reisin 700$ peale. Ta allin... mõtlen, naeran ja siis callin. Tal Q9! Karjun rõõmust nagu ma ei tea kes. Siis tuleb turn Q. Ikka on tuju hea! karjun ja röögin. Ja siis tuleb river. Lauale maandub ärtu 9. Süda jääb seisma... Hüppan tooliga, toolilt lendavad kõik rattad alt, siis võtab hiire löön vastu lauda. Järgmise tool vastu seina ja siis karjun ja röögin nagu segane.

          tõsi jutt ja kui te vaid teaks mida ma praegu tunnen.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #3950
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            pics or didin't happen
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #3951
              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

              Algselt postitas speedi Vaata postitust

              Süda jääb seisma... Hüppan tooliga, toolilt lendavad kõik rattad alt, siis võtab hiire löön vastu lauda. Järgmise tool vastu seina ja siis karjun ja röögin nagu segane.
              see ajas ikka korralikult naerma. hahaha.

              aga väga räige biit jah,sessuhtes tunnen kaasa.

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #3952
                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                reaalne... ennem oli toolilt 1 ratas nahhui lennanud.. nüüd siis kõik :D
                pea ka valutab nagu ma ei tea mis asi :S

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #3953
                  Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                  ma tahaks näha, kuidas 27$ päevaga 3800 tehakse.
                  kus toas mängisid?

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #3954
                    Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                    ps. ikka naeran

                    Comment

                    • speedi
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 295

                      #3955
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      ma tahaks näha, kuidas 27$ päevaga 3800 tehakse.
                      kus toas mängisid?
                      fulltilt, ikka fulltilt :)


                      Mingi kuu tagasi luckisin ise ära.

                      panin 40$ peale, sain ööga NL50 HU's 1300$ peale.. läskin magama. ärkasin sõin ja hakkasin mängima.. kukkusin 380$ peale. Täiesti über tiltis. Läksin NL1000 HU

                      esimene käsi 77 allin, duubel 755$~ koos. Järgmine käsi võitsin AK'ga väikse poti. Nii 990$~ koos. Kolmas käsi lihtsalt fold ja siis neljas käsi Q9 potid, flop Q ja 2 potit, tõstsin ta insta allin. ma call ja pidas 1980$~ sõitis minu poole.

                      See mäng kestis kokku max 1,5 minutit.

                      Comment

                      • Stewie
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 198

                        #3956
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        TRA see Cake Poker, riverisse toob vastasele mida iganes, isegi kuu ja päikese kui vaja.
                        Krt isegi 2,20$ HUSNG peab rabelema, nii et ninast veri väljas:( ja siis tõmbavad ikka riverisse kokku

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #3957
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          Algselt postitas speedi Vaata postitust
                          blää, pole enam hiirt.. tool lendas vastu seina ja see on nüüd sodi :(.

                          TAHATE TEADA MIKS ?

                          vot ma räägin teile. sain sõbralt eile hommikul 27$. donk nagu ma olen hakkasin sellega jamama. tõusin ja tõusin.. kuni siis praeguse hetkeni.
                          ah, et te küsite mis juhtus?

                          olin juba omadega NL2000 HU's kõik bueno just sain stacki duublisse kui ma avasin KQs'ga. Lasin 75$ peale tema viskas 275$ peale, call. flop 9TJ rainbow, ühesõnaga saime allin ja tal oli A8. ei tea mis ta mõtles.

                          Nii stack 3800$ ja siis.. 3 kätt hiljem.

                          Mul 44, ta viskab pre 80$ peale ma callin. Flop 42Q, ta viskab 240$ sisse ma reisin 700$ peale. Ta allin... mõtlen, naeran ja siis callin. Tal Q9! Karjun rõõmust nagu ma ei tea kes. Siis tuleb turn Q. Ikka on tuju hea! karjun ja röögin. Ja siis tuleb river. Lauale maandub ärtu 9. Süda jääb seisma... Hüppan tooliga, toolilt lendavad kõik rattad alt, siis võtab hiire löön vastu lauda. Järgmise tool vastu seina ja siis karjun ja röögin nagu segane.

                          tõsi jutt ja kui te vaid teaks mida ma praegu tunnen.
                          see on liiga karm. tänan, et mu hommiku helgeks muutsid

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #3958
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            turniiride murdepunktis ak vs. aa

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #3959
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              wow, speedi.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #3960
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Ausalt, see speedi jutt tundub totaalne BS .. ei vä ?

                                Comment

                                Working...