***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #3781
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Keiss
    Mängisin prima Nl100 BBJ laudu. Kuskilt tõmbasid nahad kuna lauad polnud parimad ja vahetasin neid, siis vist panin waitingusse ja magasin maha võikrt teab mis värk oli. Anway sõber läks peale seda sinna mängima ja varsti helistas, et võitis BBJ üle 4k$. Hakkasin ka igaks juhuks kontrollima, kus ma olen ja paraku BBJ laudadest oli alles jäänud vaid 1. Kusjuures kutt ütles, et tal oli tunne. Muidu ta seal ei mängi üldse. Ei tee ju kadedaks :)
    Paar päeva tagasi kutt võitis 3kg turna ja 1400 euri. Ma täna jäin 5-ndaks 4k-sel...QQ vs AA. Nuta või naera nüüd!
    mul oleks küll sõbra võidu üle hea meel.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #3782
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      lol, kes on öelnud, et ei ole :o :D Lihtsalt nii vähe jäi puudu, et oleks ise ka võitnud.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #3783
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Damn küll, 90% olin kindel, et passiivne fish representib mingit suurt paari seal.



        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #3784
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          kana ahjus

          Comment

          • minuraha
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 214

            #3785
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Ei teagi nüüd, kas nutta või naerda. Tahtsin umbes 3/4 suuruse beti panna, aga näpud vedasid alt ja tuli allin põhimõtteliselt. Peale seda egatahes sessist ei tulnud midagi välja, kuna korralik tilt oli peal sellest:D

            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            Betfair
            7 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG kaisertor ($8.40)
            UTG+1 hatemonger ($4.76)
            MP lastcast ($8.42)
            CO yoovan ($8.14)
            BTN Hero ($9.90)
            SB Monstery1 ($12.77)
            BB barkmore ($7.09)

            Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is BTN Q 7
            4 folds, Hero raises to $0.35, Monstery1 calls $0.30, barkmore calls $0.25

            Flop: A 5 8 ($1.05, 3 players)
            Monstery1 checks, barkmore checks, Hero bets $9.50, Monstery1 calls $9.50, barkmore folds

            Turn: Q ($20.05, 2 players)
            Monstery1 bets $0.10, Hero calls $0.05

            River: 3 ($20.20, 2 players)

            Final Pot: $20.20
            Hero shows
            Q 7
            Monstery1 shows
            J A

            Monstery1 wins $19.20 (net +$9.25)

            Hero lost $9.90
            barkmore lost $0.35

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3786
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              wtf mis bad beat see on, enda debiilsus ju

              Comment

              • minuraha
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 214

                #3787
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas leits
                wtf mis bad beat see on, enda debiilsus ju
                on jah enda debiilsus, aga ma tahtsin seda väga jagada teistega:(

                Comment

                • taavo
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 64

                  #3788
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  kolmapäevad on värdjalikult nitised päevad, mängule täielik -EV. Ainuke päev nädalas kus tõesti ei ole mõtet mängida.... bööö

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #3789
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas minuraha
                    on jah enda debiilsus, aga ma tahtsin seda väga jagada teistega:(
                    sinu all in liigutus lausa karjub: "hetkel pole midagi ootan masti"

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #3790
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      idiootne pokker .. tra nii idioooootne iga faking kord kui ma saan sajandii jooksul seti näha tuleb insta foldide laine . Leian AA või KK bb-lt siis üle blindide ma ei saa, kõik foldivad enne,kui actida saan. Iga pask tõmmatakse riverisse kokku tra ja ise areta mingit värdjat metat ,et nullis olla , sest lihstalt ei hiti essugi !!!

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #3791
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas taavo
                        kolmapäevad on värdjalikult nitised päevad, mängule täielik -EV. Ainuke päev nädalas kus tõesti ei ole mõtet mängida.... bööö
                        Müüt.

                        Algselt postitas eddi
                        sinu all in liigutus lausa karjub: "hetkel pole midagi ootan masti"
                        Õigus kui pott nii väike, aga http://www.pokerhand.org/?5127544

                        Comment

                        • taavo
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 64

                          #3792
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Toetun oma avalduses Pokertrackerile :D teisip, kolmap, neljap halvad päevad. Kolmap öösel vastu neljapäeva suisa -1 bb/100. Parimad päevad laup, esmasp, reede, pühap. 60k kätt ....

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #3793
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Täitsa õigus võib olla, aga ehk peab siis kolmapäeval veidi teisiti mängima regide vastu?
                            Samas mulle just täna tehti palju annetusi, oli tüüpe, kes üle 2 käe lauas vastu ei pidanud ...

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #3794
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas eddi
                              sinu all in liigutus lausa karjub: "hetkel pole midagi ootan masti"
                              ühesõnaga sa arvad, et tahan lihtsalt oma lolli käigu naljaks pöörata?

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #3795
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                no kurat ma ei taju. 7. aastased lapsed mängivad siin Everestis või???

                                mul SB peal KK käes. 5! venda limbivad ja tõstan. kõik callivad.

                                flop: A 3 7

                                tõstan kohe üle poole poti ja esimene shortstack läheb allin ja teised foldivad. mul mingi 5bb callida ja callin ära. vastu vaatab 2 10

                                turn: 4

                                river: 5


                                MIS SITT SEE ON!?!?!

                                Comment

                                Working...