***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #3721
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Bad beat?

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #3722
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Narrisin venda ja karma tegi oma töö :D Kasutasin veel lisaaja ära ja viimasel sekundil callisin :D

      Full Tilt, $2 + $0.15 NL Hold'em Tournament, 40/80 Blinds, 2 Players
      LeggoPoker.com - http://www.leggopoker.com/hh"]Hand History Converter[/URL]

      BB: 440
      Hero (BTN): 2,560

      Pre-Flop: (120) A A dealt to Hero (BTN)
      Hero calls 40, BB raises to 440 and is All-In, Hero calls 360

      Flop: (880) 6 K K (2 Players - 1 is All-In)

      Turn: (880) 2 (2 Players - 1 is All-In)

      River: (880) 5 (2 Players - 1 is All-In)

      Results: 880 Pot
      BB showed T K and WON 880 (+520 NET)
      Hero showed A A and LOST (-400 NET)

      Aga siiski võitsin lõpuks :P

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #3723
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        karma in yo face slowrollimise eest :D

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #3724
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas mkva
          Narrisin venda ja karma tegi oma töö :D Kasutasin veel lisaaja ära ja viimasel sekundil callisin :D
          idikas

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #3725
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas Godspeed_EJ
            idikas
            wouu väike manki, võta vaiksemaks ennast!

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #3726
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas mkva
              wouu väike manki, võta vaiksemaks ennast!
              u play like a fool, get treated like a fool

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #3727
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Noo mul ei oleks sellest midagi, kui ma koguaeg mängiks nii ja sa mulle nii ütleksid. Ainuke asi mis ma selles käes nö valesti tegin oli see, et ma limpisin, aga seda puhtalt selle pärast, et iga kord kui ma tõstsin läksid vastase kaardid insta mucki. Ja kui ma AA kätte sain, siis ainuke tahe oli ta mängu saada. See, et ma nö ajaga narrisin, see ei määra kuidagi mängitud käe või üleüldse minu mängustiili.
                Ma pole muidu mingi ülbe inimene, ega mulle ei meeldi ka teistele midagi öelda, aga kui mingi minule tundmatu suvaline josh tuleb netis midagi ütlema, siis ma vaatan väga viltu sellele. Minujaoks selljuhul oled sa madalam, kui muru.
                Pole midagi sellise kommentaari vastu nagu seda tegi eelnev kasutaja, öeldes, et ala 'said slowrollimise eest'
                E: kordan veelkord: limpisin, sest peamine on võit eks? ja vastast teades oli see parim käik!
                take care!

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #3728
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Mul ei ole ühegi slowrollija vastu sümpaatiat - see näitab nii mõndagi inimese kohta. Samas ma saan aru, et sa oled noor veel ja arened.

                  Kui sa üldjuhul ei slowrolli, siis pole mõtet sellega ka boastida.

                  Mis muru kõrgust puudutab, siis kord on muru madalam, kord kõrgem.

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #3729
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Üsna süüdimatu tõesti slowrollida ja siis veel tulla foorumisse sellega eputama.
                    Algselt postitas mkva
                    Noo mul ei oleks sellest midagi, kui ma koguaeg mängiks nii ja sa mulle nii ütleksid. Ainuke asi mis ma selles käes nö valesti tegin oli see, et ma limpisin, aga seda puhtalt selle pärast, et iga kord kui ma tõstsin läksid vastase kaardid insta mucki. Ja kui ma AA kätte sain, siis ainuke tahe oli ta mängu saada. See, et ma nö ajaga narrisin, see ei määra kuidagi mängitud käe või üleüldse minu mängustiili.
                    Ma pole muidu mingi ülbe inimene, ega mulle ei meeldi ka teistele midagi öelda, aga kui mingi minule tundmatu suvaline josh tuleb netis midagi ütlema, siis ma vaatan väga viltu sellele. Minujaoks selljuhul oled sa madalam, kui muru.
                    Pole midagi sellise kommentaari vastu nagu seda tegi eelnev kasutaja, öeldes, et ala 'said slowrollimise eest'
                    E: kordan veelkord: limpisin, sest peamine on võit eks? ja vastast teades oli see parim käik!
                    take care!
                    Kas sa mõnitasid vastast seepärast, et ta oli väga loose ja agressiivne?

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #3730
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      1. ma ei tulnud eputama. Vaid lihtsalt panin käe. milleks see teema anyways?
                      2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #3731
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        No ***** küll...6 BI suutsin 3 tunniga maha mängida. Tundub, et viimased 5 päeva kestnud heater lõppes...

                        //Edit: Ok. Seitsmes läks ka. Lauad kinni ja magama. Tänaseks aitab.

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #3732
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas mkva
                          2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!
                          Vastane polnud ju kuidagi ebaviisakas, ta lihtsalt mängis nii nagu ta oskas ja kohati oli tal palju õnne. Slowrolling on pokkeris üks ebaviisakamaid asju üldse, mis olla saab. Mõneti sarnaselt ebaviisaks on kui vastane kaotab käe, sest ta mängis halvasti ning siis hakata teda veel otsa mõnitama.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #3733
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            klge moraalijüngrid...laske inimesel olla nüüd.
                            kui te suudate ära tõestada, et te pole elus kordagi ühelegi mängijale lauas "fish" või "donk" vms öelnud, alles siis on teie pahameelel alust.

                            Comment

                            • oitarvi
                              Vana Tegija
                              • Jan 2009
                              • 1231

                              #3734
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Keegi kuskil teemas postitas juba, aga eks kordamine tarkuse ema ole.

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MAJ0ibzf4yk[/youtube]

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3735
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas mkva
                                1. ma ei tulnud eputama. Vaid lihtsalt panin käe. milleks see teema anyways?
                                2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!
                                Kamoon? Sa mõnitad mängijat, kes tõenäoliselt on sinust halvem ja annab sulle raha ning tagatipuks ka slowrollid? Saad sa üleüldse aru, et sulle öeldi halvasti mitte sellepärast, et sina limpisid vaid, et sa slowrollisid.

                                Kõik tuleb sulle ringiga tagasi ja siis tule loe oma postitused üle ning tuleta omale meelde, miks asjad on nii nagu nad on.

                                EDIT: pokkeri etiketist tuleb kinni pidada!

                                Comment

                                Working...