***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #3421
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas marxiku
    Kasuta ajalehte. ;D Lõika parajad tükikesed ja kärab küll. (Vanaonu tualettpaberile sentigi ei raisanud.)
    Samuti on ajaviiteks midagi lugeda ka enne kui pühid. :D
    Soovitav on muidugi enne läbi kortsutada, muidu pidi aanusele haiget tegema.

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #3422
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

      Pole küll eriti osav turniirimängija, aga see käsi ajas kül korralikult keema. Kümme kätt enne seda tõmbas qq vs 99 ka ära.

      Aga karma on biatch ja ma võitsin ära ka selle turniiri veel sellest seisust.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #3423
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        tra, kust see sitt tuleb, et igal siteil mingit uut asja ette võtttes, kõik pekki läheb
        Cashis ülimõnusad ahvid vastas maksavad madalama paariga 3 streeti valuet, et siis 2 paari kokku tõmmata, setid, flushid anaali jne ja siis deep turna, kus Lp open nussitakse ära flopi donkshovega, stealid estealitakse ja parim kaart AJ, mis ka donkshoveti.
        Vittu kui tilti need algused ajavad

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #3424
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          500 käega -10BI, tehke järgi :'(

          Comment

          • Tohman
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 297

            #3425
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            82 käega -5BI, suht hea jah

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #3426
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              42000 käega +1 BI, on see normaalne?????

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #3427
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas hoss23
                42000 käega +1 BI, on see normaalne?????
                hihihihihihi

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #3428
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Tra. Und ei ole, kõht on tühi ja midagi süüa ja juua pole :(

                  Vähemalt starsis on bänn peal.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #3429
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas Vapsik
                    Tra. Und ei ole, kõht on tühi ja midagi süüa ja juua pole :(

                    Vähemalt starsis on bänn peal.
                    Nii haige, mul ka alati läheb keset ööd kõht tühjaks

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #3430
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Vapsik
                      Tra. Und ei ole, kõht on tühi ja midagi süüa ja juua pole :(

                      Vähemalt starsis on bänn peal.
                      valus beat.. mine statoili

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #3431
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas kollane
                        valus beat.. mine statoili
                        Käisin mingis kiirtoidukohas ja võtsin veits friikaid. Statoil liiga kaugel :P

                        Comment

                        • Tohman
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 297

                          #3432
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ma käisin varem Macis tihti, kuid nüüd olen kavalam, varun lademetes manti õhtul poes käies, sest tean, et öösel hakkab nälg tapma.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #3433
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            suht vittus kui isutud 4BI üleval päevaga siis tuleb üks reaalne donk mängima võtab 4BI ära ja jagab mõda lauda laiali.

                            Comment

                            • oitarvi
                              Vana Tegija
                              • Jan 2009
                              • 1231

                              #3434
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Poker Stars $5.00+$0.50 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 8 players - View hand 432958
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              UTG+1: t1515 M = 20.20
                              MP1: t1900 M = 25.33
                              MP2: t1540 M = 20.53
                              Hero (CO): t2550 M = 34
                              BTN: t1830 M = 24.40
                              SB: t1490 M = 19.87
                              BB: t1220 M = 16.27
                              UTG: t1455 M = 19.40

                              Pre Flop: (t75) Hero is CO with Q Q
                              4 folds, Hero raises to t200, BTN calls t200, 2 folds

                              Flop: (t475) 7 4 9 (2 players)
                              Hero bets t350, BTN raises to t1630 all in, Hero calls t1280

                              Turn: (t3735) 5 (2 players - 1 is all in)

                              River: (t3735) 2 (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: t3735
                              Hero shows Q Q (a pair of Queens)
                              BTN shows 6 T (a flush, Ten high)
                              BTN wins t3735

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #3435
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Trade maa, Weekly 75K$ turnal lendasin enne rahasid QQ vs A7, obv äss sajab maha.
                                ja PCA 12000 FPP satikas esimene käsi urood raiseb UTG JT os, ma panen allin AK. Ja türastunud värdjas hitib törrrrrrrrni jacki. Rõve värdjas haige rott. Järgmine aste 36000 FPP, siis 107K ja main event 321K FPP-d buyin. Sisuliselt kui saad duubli, võib järgmisse roundi ennast sitoutida. FUcking bullshit

                                Comment

                                Working...