***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #3331
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    mmmmmmmmm neli 2outerist 5min jooksul -6,5BI.

    peab meeldima. tänaseks jokk. peab ikka jooma hakkkama.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #3332
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      http://www.pokerhand.org/?4951385 tra mis **** vastik ***** küll >:( >:(
      oh palju parem hakkas, ei taha enda blogisse sellsit postitust teha selle tegin siia, ok ma nüüd lähen joon end tagasi rõõmsasse olekusse
      >:(

      Comment

      • Potik
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 245

        #3333
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        600-käelise sessi jooksul 5 korda KK ja kõik korrad tõmmati aanusesse, kokku 3,5BI eest.

        Tramaisaa aru mis kamm käib, viimased 4 sessi on sama stsenaarium: sessi keskpaigas on kasum +4-5BI ning sessi lõpetan kerges miinuses või nullis, hetkel kui lauad pauguga kinni lendavad.

        // a see-eest läks hõumgeimis hästi. +4BI

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #3334
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          kolme minuti jooksul kaks buy ini läinud. no vttu mis tilt.

          5t6236tjgqa

          käes on A 9
          flop: A 4 2
          turn: 9

          siis läksime AI ja tema näitas A A

          teine käsi:

          käes: A 9
          flop: 8 8 K
          turn: 6
          flop: J

          mul nut flush ja vastasel J 8 . läksime AI ja tilt oli nii suur, et automaatselt aknad kinni.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #3335
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            krt

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #3336
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 410306
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              UTG: $35.75
              CO: $25.00
              Hero (BTN): $25.00
              SB: $25.45
              BB: $16.80

              Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with J Q
              1 fold, CO raises to $1, Hero calls $1, 2 folds

              Flop: ($2.35) Q T Q (2 players)
              CO bets $1.50, Hero raises to $4.75, CO raises to $11.25, Hero raises to $24, CO calls $12.75

              Turn: ($50.35) J (2 players)

              River: ($50.35) 2 (2 players)

              Final Pot: $50.35
              CO shows K A
              Hero shows J Q
              CO wins $48.35
              (Rake: $2.00)

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #3337
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                eelmine teisipäev hakkasin kallama ja eile lõpetasin, mis te arvate, kas on natuke paha olla ?

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #3338
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  ma ei ole elu sees veel nii tilti läinud ja nii tiltis peaga mänginud kui praegu :-X

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #3339
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Senine kuu teenistus peaaegu 3h põõsasse +300 veel on. Selle lasen homme peeneks, praegu 12h ban peal.
                    Weird see, et ei tunne nagu midagi. :S

                    Hangover and didn't care.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #3340
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Ma oleks nagu jumala leidnud - ei mingit tilti enam. Kui ära tõmmatakse, soovin mõttes õnne (lasin chati ära bännida Starsis, aitab tohutult kaasa tildi maandamisele, sest enne pidevalt kippusin donke sõimama) ja grindin edasi. Esimene samm tõeliseks pokkerimängijaks saamise poole :) Teine on full stackimise peale üle minemine.. Uuest aastast ehk

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #3341
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        elu kõige sitem sess, alguses sattusin lauda, kus olid ehedad santad kohal, lambiraisemine ja all inni laksimine, sinna suutsin insta 4 bi anda, gg, kõik kiputi ära tõmbama mis tõmmata andis. vaikselt asendusid santad regidega, lasin kah lauast jeed. väike tildipoiss jäi aga sisse, hakkasin suht lagi panema, see tõi veel suuremad kõikumised, käisin räigelt üles-alla, kuni lõpuks tuli see pot:
                        PartyPoker, $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 4 Players
                        Hand Converter by Pokerhand.org

                        Board:
                        steven83 (BB): $33.48
                        missbj2 (CO): $9.14
                        bounce-est (Button): $31.83
                        mansss (SB): $10.13

                        Dealt to bounce-est K K

                        Pre-flop:
                        missbj2 calls $.10, bounce-est raises to $.45, mansss calls $.40, steven83 raises to $1.80, missbj2 calls $1.80, bounce-est raises to $7.60, mansss calls $7.60, steven83 calls $6.15, (1 folds)

                        Flop: ($26.05) 2 6 9 (3 Players)
                        mansss bets $2.08, steven83 raises to $25.43, bounce-est calls $23.78

                        Turn: ($77.34) 7 (3 Players)

                        River: ($77.34) 7 (3 Players)

                        Results:
                        steven83 Showed 6 6
                        [i]bounce-est Showed K K
                        steven83 wins $1.65
                        steven83 wins $30.79
                        steven83 wins $41.90

                        see tüüp mängis rahulikult stattidega 81/23 ja mis eriti **** keema ajas oli see et, ma ise duubeldasin ta samas lauas üles just enne seda kätt natuke aega tagasi, kus lihtsalt ei suutnud AK-d maha panna K high boardil, kui turnis raise sain. baluga ftw..

                        kuu kah hooga miinusesse, peab meeldima.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #3342
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          ***** ma ei mängi enam kunagi ühtegi turniiri. no tra tõesti lappa kotte oma all in calliga käega K6o. vastikult närvis ikka

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #3343
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            1. Vastik, et "päris elu" sööb bankrolli.
                            2. Vastik, et downswingis tekivad igasugused kahtlused ja mingil hetkel enam ei teagi, kas - ja kui, siis mis - ma valesti teen.
                            3. Vastik, et üldiselt akkas alb.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #3344
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              ma ei mõista kuidas hititakse oma 2outeried igast asendist. teed rahus oma grindi, saad 1h 2BI juurde ja siis sõidetakse sisse ja kõik nullitud.

                              ei biidi enam NL10t ka

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #3345
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                No peab meeldima, eriti kui sa pikka aega üritad seda 56/32 venda tühjaks teha. Tüüp oli at max mingi 6.5 bi peal seal lauas vist. Ja siis see http://weaktight.com/1770985 . Peab meeldima. hiljem muidugi sain tühjaks ta, viimane käi veel 555 tema vastu.

                                Comment

                                Working...