***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #3016
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tra kuni selle asja lõpuni oli yes viimased 4 päeva.



    Peale seda viimane sess täna NL50. asdgadashtda

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3017
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      -0,75bi ... kui ei viidsi m2ngida siis ära m2ngi .. enda piinamine + raha kaotamine

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #3018
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        ma vihkan pokkerit..munn temaga!!!! vana türanägu!

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #3019
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          lag/spewy/donk stiil ei toida. kallis L, ära enam eksi.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #3020
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            hittisin 2 korda floppi ässade neliku

            Comment

            • RistoR
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 117

              #3021
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Vot nüüd ajas küll sita keema. Päev läbi PS river nii nussib ajusid. Värdjas dibiil donk, kust krdist see luck tuleb. Teised tõmbas lauas überluckiga tühjaks ja siis kui lõpuks minu kord tükk hammustada siis ... luckime endale tie. FUCK OFF

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 342058
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              Bridger T (MP): $30.20
              grigory86 (CO): $54.90
              p01emic (BTN): $51.55
              Langer005 (SB): $50.00
              Hero (BB): $74.55
              Krtecek King (UTG): $161.90
              NYBATTERI (UTG+1): $30.00

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K A
              Krtecek King calls $0.50, NYBATTERI calls $0.50, 4 folds, Hero raises to $2.50, Krtecek King calls $2, NYBATTERI calls $2

              Flop: ($7.75) Q A A (3 players)
              Hero bets $3.50, Krtecek King raises to $15.50, NYBATTERI folds, Hero calls $12

              Turn: ($38.75) 8 (2 players)
              Hero checks, Krtecek King bets $21, Hero raises to $56.55 all in, Krtecek King calls $35.55

              River: ($151.85) Q (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $151.85
              Hero shows K A (a full house, Aces full of Queens)
              Krtecek King shows A J (a full house, Aces full of Queens)
              Hero wins $74.45
              Krtecek King wins $74.40
              (Rake: $3.00)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3022
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                v2gev .. 3x top et mono boardil .. c/r flopis ... ja obv 3x on turn 4. masti kaart like wtf fucking vitune ftp

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #3023
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  sellist tilti pole kaua olnud


                  jne

                  ühe fishi vastu kaotanud 75 taala, ja veel 90 random vastu kus olen alati ees olnud.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #3024
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas donkament
                    sellist tilti pole kaua olnud


                    jne

                    ühe fishi vastu kaotanud 75 taala, ja veel 90 random vastu kus olen alati ees olnud.
                    no ma ei tea kas esimene käsi on badbeat? Pole omaha pro aga kui sa lähed all ini preflop sellise käega omahas siis see ongi paras loto eriti 3way potis ja su käsi on kah suht saast ise sisse ei kütaks sellega nuppe pre, sest mis sul seal tegelt on käes?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #3025
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      no ma ei tea kas esimene käsi on badbeat? Pole omaha pro aga kui sa lähed all ini preflop sellise käega omahas siis see ongi paras loto eriti 3way potis ja su käsi on kah suht saast ise sisse ei kütaks sellega nuppe pre, sest mis sul seal tegelt on käes?
                      kindel +ev move oli, et shortstack isoleerida + vastane oli degen fish ta oli mult mingi gutteri ai callinud teistes laudades, ühes oli tal 100$ stack teises 4$ stack. Ainult ässad ja maste polnud, kuid sellise vana vastu oli instafistpumpshove. Ta callib selle muttide-kunnide-poistega ka insta maha ja siis olen juba korralikult ees.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #3026
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas donkament
                        kindel +ev move oli, et shortstack isoleerida + vastane oli degen fish ta oli mult mingi gutteri ai callinud teistes laudades, ühes oli tal 100$ stack teises 4$ stack. Ainult ässad ja maste polnud, kuid sellise vana vastu oli instafistpumpshove. Ta callib selle muttide-kunnide-poistega ka insta maha ja siis olen juba korralikult ees.
                        jah, aga aga pokerhand.org n2itab, et sa olid mõlemas k2es all-in hetkel maas, ei tea mille yle vinguda!

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #3027
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas K2snakas
                          jah, aga aga pokerhand.org n2itab, et sa olid mõlemas k2es all-in hetkel maas, ei tea mille yle vinguda!
                          kui sa mulle ära selgitad, kuidas ma esimeses käes maas olin, siis annan küpsise :). Või on 2 oudine ja runner runner mastiost tõesti mu tripsist ees? teine käsi oli jah flip, hetkel olin saanud juba mingi 6 beati järjest, muidu poleks pannud seda tõesti. aga nvm tegin 900 kätt plo25 4tabledes, lõpuks sain enamuse kahjumist tagasi grinditud.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3028
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            wat ässadega omahas nuppe kütta? ... mingi 0,5% oled ees .. teh flip on see

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #3029
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas leits
                              wat ässadega omahas nuppe kütta? ... mingi 0,5% oled ees .. teh flip on see
                              variatsiooni suurendamine küll, aga postflop on ässasi enamsti sitt mängida, seega preflop kui võimalik sisse ajada, ajan ka enamasti, ja enamasti oled kas ees või flip.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #3030
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas donkament
                                kui sa mulle ära selgitad, kuidas ma esimeses käes maas olin, siis annan küpsise :). Või on 2 oudine ja runner runner mastiost tõesti mu tripsist ees? teine käsi oli jah flip, hetkel olin saanud juba mingi 6 beati järjest, muidu poleks pannud seda tõesti. aga nvm tegin 900 kätt plo25 4tabledes, lõpuks sain enamuse kahjumist tagasi grinditud.
                                esimes k2es olidki maas ja teises käes ei vaadanud tähelepanelikult, arvasin et preflop AI..

                                Comment

                                Working...