Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
fuck nl-50, mitu valusat biiti ja pärast seda suur osa kuu kasumist nagu mutiauku :(
Terve kuu pmst metsas ,kuradi NL-25 on ka nii siiber ees juba.
fuck nl-50, mitu valusat biiti ja pärast seda suur osa kuu kasumist nagu mutiauku :(
Terve kuu pmst metsas ,kuradi NL-25 on ka nii siiber ees juba.
, A
, K
, 5
Comment