***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2776
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra.. jälle 33 taalaselt turnalt väljas kui ma allini lendan parema käega.. QQvs99 obv flopis 9

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #2777
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      prima 100K€ G. 29/1000+ :'(

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #2778
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        No oktoober on nii fucking gay olnud so far.Hommikul lauad käima esimene hand qq, ja siis teine see http://weaktight.com/1561408 hiljem üks runner-runner rida ka ja saingi lauad kinni panna.

        Comment

        • Raido428
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 156

          #2779
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



          Kõik mu luck läks vist eilsele pokkeriprode turnale. kui isegi sellised ära ei tule. 13 kohta enne rahasi.

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #2780
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Putsi küll, Sünnipäev täna ja nii haigelt KEERATAKSE PERSE lihtsalt.

            4 heads-uppi kaotasin 10 min ja 47 käega, tavaliselt ei võtta ükski nii vähe aega. LIHTSALT SO SICK SPEWTARD JA LIHTSALT NII SIRGE GRAPH ALLA. Keegi ju peab seda graphi tal veits siluma, miks mitte mina.
            +Räiged setupid jne.

            On seda palju palutud, et VÄHEMALT NÄDAL head jooksu saada 2 kuu kepi peale? Vist küll, 3 päeva ja asi ants.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #2781
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              No aga Palju Õnne siis!

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #2782
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Natuke halb teema, aga palju õnne!

                (lol@keegi peab dongi graafikut ju siluma)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2783
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  oi jah, overpocketid hävivad....
                  ja kui mul KK siis alati AA vastas :(

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2784
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    KÄI ***** KURADI KÄRNANE AHV.. tra krdi 60/9/0.5 callib absoluutselt kõigega.. ja alati saab pihta.. preflop raise callitakse SB pealt 78o'ga.. callib flopi potsize beti ära bottom pair + gutshotiga.. loomulikult saab turnis gutshoti.. callib pf raise A4'ga mul flopis top pair tal bottom pair.. POTSIZE BET ja callib ja turnis obv saab oma ässale ka pihta mina riveris teisele paarile.. TÜRA KÜLL TULISTA ENNAST FUCKING NÄKKU JA LASE KÕHULI MATTA.. ET KEEGI SIND TÄNAMATUT VÄRDJAT EI PEAKS NÄGEMA

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2785
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      türa.. ja obv hakkas hiir ka jupsima.. uued patakad sees.. laua peal ei liigu üldse midagi.. paberi peal hullu sahmimisega liigub.. andur perses vms.. võin kihla vedada et kui palun siis arvutipoes mõnel eeslil leida hiir, mis töötaks koos mu wireless klaviatuuriga.. siis need debiilikud enivei ei tea midagi sellest ja pakuvad suvalist hiirt.. või variant siis kohe uus klaver ka osta... kuna sobivat hiirt nad enivei ei oska otsida, mis kokku sobiks

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #2786
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        munni kuidas fucking 10 minutiga tõmmatakse päev mõnusalt miinusesse sest mingid vitud otsustavad kõike hittida ja ka kaasa mängida ükskõik kas saad rahad flopis sisse või mitte riveriks kaotad nagunii

                        Comment

                        • Aristotep
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #2787
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Pokerstars, käi vittu!

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #2788
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            see on nõme kui lood endale ideaalse image(75/57/7 - 75) ja lõpuks keegi adjustib(inimesed ikka päris aeglaselt adjustivad) ja sa saad oma hea käega rahad sisse flopis siis ikka vastane hitib 2 outeri.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2789
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Tyypiline Starsi sessi algus

                              $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG ($26.90)
                              UTG+1 ($13.25)
                              MP1 ($24.90)
                              MP2 ($25.85)
                              CO ($5)
                              BTN ($25.40)
                              Hero (SB) ($25)
                              BB ($14.50)

                              Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is SB K K
                              3 folds, MP2 raises to $1, CO calls $1, 1 fold, Hero raises to $5, 1 fold, MP2 calls $4, CO folds

                              Flop: 5 5 10 ($11.25, 2 players)
                              Hero bets $10, MP2 calls $10

                              Turn: 5 ($31.25, 2 players)
                              Hero goes all-in $10, MP2 calls $10

                              River: Q ($51.25, 2 players, 1 all-in)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • miksnii
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 580

                                #2790
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Mitte ükski käsi ei pea, -4 bi miinust ja aita tänaseks :S

                                Comment

                                Working...