***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2431
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Aaarrrbggghhhhhhh. Same shit different day. Mismoodi üldse võita saab kui nii ka ei saa.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($19.80)
    CO ($20.60)
    Button ($9.10)
    SB ($10)
    Hero (BB) ($11.55)
    UTG ($14.65)
    MP1 ($17.90)

    Preflop: Hero is BB with 8, 8
    UTG bets $0.40, 5 folds, Hero calls $0.30

    Flop: ($0.85) 4, 8, A (2 players)
    Hero bets $0.40, UTG raises to $1.60, Hero calls $1.20

    Turn: ($4.05) A (2 players)
    Hero bets $1.70, UTG raises to $5, Hero calls $3.30

    River: ($14.05) K (2 players)
    Hero bets $4.55 (All-In), UTG calls $4.55

    Total pot: $23.15 | Rake: $1.10

    Results:
    Hero had 8, 8 (full house, eights over Aces).
    UTG had 8, A (full house, Aces over eights).
    Outcome: UTG won $22.05

    Comment

    • pohhui
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 91

      #2432
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Mõtlesin, et ei ole kunagi nii tiltis, et siia teemasse pärast sessi jaurama tulen, aga...
      KK vs AA, KK vs QQ, QQ vs AK(obv river K), kõik kaotused ja 3 BI-d läinud.
      Veits enne seda 352 flopp mul 33, teine betib 8$ ma pushin all in (Nl10, polnud midagi pushida enam pmst), teine näitab J4 ja riverisse A.
      Terve augusti on kuldne run olnud, tore break-even toksimine.

      Peab järeldusi tegema ja leake otsima, siis võibolla näeb septembris plussi ka : )

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2433
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        :'(

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #2434
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Peab meeldima

          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG+1 ($23.45)
          MP1 ($37.15)
          MP2 ($14.20)
          MP3 ($23.90)
          Hero (CO) ($26.15)
          Button ($10.65)
          SB ($8.90)
          BB ($10)
          UTG ($31.10)

          Preflop: Hero is CO with 4, 4
          1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 bets $1.25, 1 fold, Hero calls $1.25, 3 folds, UTG+1 calls $1

          Flop: ($4.10) 8, 4, J (3 players)
          UTG+1 checks, MP2 bets $3, Hero calls $3, UTG+1 raises $7.75, MP2 raises $9.95 (All-In), Hero raises $21.90 (All-In), UTG+1 calls $14.45 (All-In)

          Turn: ($61.45) Q (3 players, 3 all-in)

          River: ($61.45) 9 (3 players, 3 all-in)

          Total pot: $61.45

          Results:
          UTG+1 had 10, J (straight, Queen high).
          MP2 had J, Q (two pair, Queens and Jacks).
          Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
          Outcome: UTG+1 won $58.45

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #2435
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            tegin pacificust cashoudi 13.08. siiamaani ootan. kodulehel kirjas, et 4-7 päeva.......
            aga see pole veel kõik. kõige naljakam oli see, kui live chatis mitu korda asja uurisin.
            sattusin miski tytarlapse Alicia vms. peale. jutt räägitud ja vastus käes(et vastav osakond võtab yhendust ja muu selline standard bs),
            ütleb ta mulle, et olen kvalifitseerunud nende special deposit boonusele.
            ma: ahah, nice. head aega ja ootan siis cashoudi vastust.
            Alicia: kas te sooviksite äkki kohe deposiiti teha??
            ma: :-\ :-\ :-\ ??? !?!?!??! wtf?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2436
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas vsiu100
              Alicia: kas te sooviksite äkki kohe deposiiti teha??
              ma: :-\ :-\ :-\ ??? !?!?!??! wtf?
              I lol'd

              unreal, umbes nagu siis kui ma kirjutasin LuckyAce supporti, kus ma kurtsin nende freerollide spämmi üle.. ja vastu tuli meil, kus nad midagi jahusid.. ja meili lõpus oli see sama fcking spämm mingist freerollist vms..

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2437
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                vsiu, ära põe :P, tegelt võtavad asjad 6-10p aega nagu olen aru saanud :).
                Ise ootasin 700$st cashouti 16 päeva !!!!!!!!!!!!
                tegin selle wire transina @panka ning siis 16ndal päeval sain kirja, et raha on laekunud MBsse !
                mul nii et wtf :o ??? wtf, kas te olete trapead we, insta sõim @ livechat
                öeldi, et noo sorry sorry, et nad vaatavad mu kontot, et jaaa tõesti, väljamakse tehti PANKA, aga siis see canceldati!!!!!!!!!!!!!! WTF, ime munni, ma olin nii tiltis.
                siis hakati jahuma, et aga MB on ju väga hea, kiire jne...tra ma vastasin, et jah, see kiire, aga mida vittu, ma pean ootama raha 16 päeva, see küll pole kiire ?!?!! ??? siis hakati taaskord vabandusi loopima.
                Iseenesest mul pole selle vastu midagi, et MBsse saadetakse, aga siis hakkavad MB nussid peale. Ala verify seda ja toda, saada oma munni pikkus, saada fingerprint, saada jalanr ja saada enda naise mustad stringid meile, no ime saua.
                Nüüd on ootel 1,7k$ @ pacificust ja no selle peaksin saama reaalselt paari päeva jooksul, aga olen rahul kui see tuleb sellel nädalal. Kui ei, siis no ma ei tea, ju tuleb hakata MB asju veryfima ja enda tillist pilti tegema, et kõik asjad oleks MBga kombes ;D

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2438
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas hotcocacola
                  saada oma munni pikkus. ROFLLLL

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2439
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    no pm ma arvan, et kõik kes MBd on kasutanud, teavad mida öelda tahan ;D

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #2440
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Japp, ma tean mida sa tunned. Kasutasin ise ka varem MB-d ja hetkel olen laevas ja nad ei lase mul üldse sisse logida, sest net tuleb läbi satelliidi ja ekraanil järgmine kiri The IP address you are using is registered to a satellite proxy. For security reasons we cannot allow such IP addresses to be used to access our secure pages.

                      Nüüdsest kasutan aint krediitkaarti

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #2441
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        see MB on täielik lotto. Eelmine cashout, mis kogemata läbi MB tuli kusjuures ( sarnaselt cocaga vist ), sest oilid deponeerinud 600 selle kaudu starsi ja cashoudist kohe 600 sinna ja ülejäänud alles SEB-i otse. 1päev< to MB ; 1päev < MB to SEB - niiet loto, sest vahest on ka aega läinud täiega.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #2442
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          MB'ga oleneb summa suurusest ka, mida väiksemad summad, seda kiiremini liiguvad. Alates mingist piirist läheb alati kaua, sest mingit osa hoiab MB kuskil kohalikel kontodel, aga suuremad summad saadetakse Ameerika kontodelt läbi rägastiku vms. Põhimõtte poolest peaks aimu saama.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #2443
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                            heads up 530 pileti peale vastane teeb 2 imelist suck outi ja mina saan 60 doltsi is nice ...

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2444
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              Ei pannud küll teda K8 peale

                              No Limit Holdem Tournament
                              $3.00+$0.30
                              PokerStars
                              9 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG (6030)
                              UTG+1 (2065)
                              MP1 (3620)
                              MP2 (3655)
                              MP3 (2940)
                              CO (3030)
                              Hero (BTN) (2895)
                              SB (2320)
                              BB (3445)

                              Blinds: 20/40

                              Pre-flop: (60, 9 players) Hero is BTN A A
                              UTG raises to 120, 1 fold, MP1 calls 120, 3 folds, Hero raises to 680, SB calls 660, 1 fold, UTG folds, MP1 folds

                              Flop: 5 8 K (1,640, 2 players)
                              SB checks, Hero goes all-in 2,215, SB goes all-in 1,640

                              Turn: 3 (5,495, 2 players)

                              River: 6 (5,495, 2 players)

                              Final Pot: 4,920
                              Hero shows: A A
                              SB shows: 8 K

                              Hero wins 575 ( lost -2,320 )
                              SB wins 4,920 ( won +2,600 )
                              UTG lost -120
                              MP1 lost -120

                              Comment

                              • neeme
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 540

                                #2445
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                Minu pm ainukesed starsi kogemused - 14.5k käsi ja 370$ under AI EV ehk 7.5 BI mingi facking unlucky peale läind. FT's kyll sellist paska ei juhtunud... :S

                                Just mingi sick hand... AA'ga 3beted flop 3 mängija vastu flopi viskab 34J, panen mingi 3/4 beti (14$) ja 2 venda fold ja yks kellel 14.25$ lykkab sisse nupud.. callin ära 25 senti ja näitab A9o ... ty for free money ??? NO RUNNER RUNNER MAST JU !!!


                                Comment

                                Working...