***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #2116
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas leits
    FRVMNRPFNCVWELJNLKWENPVMÜOWMWPÖEFNODBwdmcölslm clkbdiuCBOUFEFHPIREWNVRWNWERINOIVRNOWRIUNRVPIJNROI NOIVNVOINR
    VOIVNROIVRNOIRVNOVNVRIONRFVOVROVRNNOIRVNOIIOOOOOOO OOOOOOOOOO
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    RVOIENRORNEOIVRNVROINVRFOIVRNOIVRNOINVOIVNRERERERV 'ER
    ERRFVNNIORNVOINVPRVJR
    REV'NVRIORNVIOVENPVIEMNEPVEREÖRV
    ERVNEOINVROIRFVNOIVNOVENVONRVORNVOIEVNRPIEEVD
    REVNROIVNROIVNROERNVRVNRFPRENVRE
    ROEIBORIEVNREOIVOENRVOIREVOIVRBNPVRVREREV
    V
    REV OIUEBVRWOIVNOERNVOIERNOIVNREOIWÄLDSMCDS
    V
    W
    VR
    RER
    RE
    RE
    R

    FR
    R
    F
    Ainuke asi mis ma välja loen on FR. Eeldan, et mõtled siis full ringi.

    Kui aega saad paluks teiste lühendite kohta ka teavet. :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2117
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      pohhuilt kirjutaisn

      Comment

      • blazkuh
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 400

        #2118
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas leho57
        Valus. Täna oli samasugune teema, QQ käes väiksel flopil. Bettisin poti ja üks callis, turnist allin. Turn oli 5 ja vastasel A5, flopist 0 tõmmet, river ju 5 muidugi.

        Igatahes olen suutnud 4BI tagasi mängida oma swingist, kaart on jooksma hakanud jälle :)

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #2119
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas blazkuh
          Valus. Täna oli samasugune teema, QQ käes väiksel flopil. Bettisin poti ja üks callis, turnist allin. Turn oli 5 ja vastasel A5, flopist 0 tõmmet, river ju 5 muidugi.

          Igatahes olen suutnud 4BI tagasi mängida oma swingist, kaart on jooksma hakanud jälle :)
          nojah... mul läksid viimased sessid no niimoodi peeru vahele, et hoia ja keela. siis võtsin paar päeva pausi. kogusin - mindset korda ja täna istusin uuesti laudade taha... ning of koors katõmmdi kohe -3bi :)
          aga vaikselt siis juhtus vot selline asi :D
          http://www.pokerhand.org/?4542171 - hea, et riveril shoves
          ning peale seda läks juba kõik ülesmäge kuniks sain end +5$ plussi :D vähemalt pole miinus. pealegi eesmärk on punkte koguda, et boonus lahti saada ja nahhui sealt toast tõmmata.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #2120
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            ARASHDASKLJDASLKDJASLKDJALSKDJASLDKJASLDKJ ASD

            4500 kätt jA OTSEJOONES ALLA:::::::::::::KAS MA OLEN DONK VÕI ON NII PERSES RUNNNNNNNNNNNNNNNN KES ÜTLEB?!!!!!!!!!!!!

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #2121
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              fuck off, FUCKKK OFFF
              tra mina ei taha enam. nahhui ma olen viimane idikas ja donk ja fuking tohman. täiesti mõtetu aja raiskamine on see krdi sitt mul siin. idiootsus. algusest peale olen ma mingi krdi brakeeven rakeback NIT ja mitte mingit arengut. mitusada k kätt historit ja ei midagi ei liigu kuhugi poole. tra maaa ei taha enam :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #2122
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                http://www.pokerhand.org/?4545007 tra sngd on rigged. viimasest 20 flipist vboll 5 tükki võitnud ja riverid on alati standard. fishikari tõmbab igale poole ära AA vs J9, 99 vs 77 KK vs AQ täna hommikune sample

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #2123
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas donkament
                  http://www.pokerhand.org/?4545007 tra sngd on rigged. viimasest 20 flipist vboll 5 tükki võitnud ja riverid on alati standard. fishikari tõmbab igale poole ära AA vs J9, 99 vs 77 KK vs AQ täna hommikune sample
                  asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
                  olukord oleks ju hoopis sitt, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
                  ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
                  saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
                  gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #2124
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas vsiu100
                    asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
                    olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
                    ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
                    saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
                    gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
                    Ma olen aru saanud, et see teema ongi tehtud selleks, et hetkeemotsioonid ajfadsjgfadsiöofadgsioglaföl peal ja kirumisel üle elada, et mitte kogu hetkefrustatsiooni endasse mädanema jätta kuniks seda liiga palju saab. imo pole ma siia vist ühtegi standard flippi postitanud, v.a kui mingi valusa koha peal ette tulevad. täpselt 180mani bubble peal http://www.pokerhand.org/?4545070

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2125
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas vsiu100
                      asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
                      olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
                      ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
                      saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
                      gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
                      toetan

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #2126
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        imo standard vingumise võiks leitsi päevikusse kirjutama hakata, :"no t**a jälle KK VS AA, 5x juba see suvi!!!!!!!MILLAL SEE LÕPPEEEEEEB"!

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #2127
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas vsiu100
                          asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
                          olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
                          ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
                          saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
                          gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
                          olen ka sinuga nõus

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #2128
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Davy
                            imo standard vingumise võiks leitsi päevikusse kirjutama hakata, :"no t**a jälle KK VS AA, 5x juba see suvi!!!!!!!MILLAL SEE LÕPPEEEEEEB"!
                            :D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #2129
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              dfdsafgdgassss





                              aoühjfa
                              vittua
                              s

                              kas selles mängus on üldse võimalik võita raisk türa

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #2130
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                suht gay teema. turniiril pf ai. KK vs A8o... maha jookseb mast. split pot

                                AJs vs A7o - maha jookseb 2 paari. split pot

                                hädasti on seda double-upi vaja ja no ei lasta noh

                                Comment

                                Working...