***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1951
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas qbj0hn
    Usun kyll,ei osanud arvata,et siukseid m2ngijaid olemas lihtsalt on.Flop on suht norm talle selle flush drawiga liccalt mingi donkment paneks ikka nupud sisse.
    Unibetis võid kõike oodata

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1952
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      TÄITSA******************************************** **' tra unreal teen satikat. mingi neljas käsi, short shoveb, reshoven JJga ta tõmbab K9ga riverisse kunni, järgmine käsi mingi teine ülishort shoveb QQ, ma reshoven 77, bb reshoveb Qx ning OBV et turni Q. sadföo uasfl advslfisdfbgsdkgjsdöfwefsdfskj

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #1953
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        nahhui ma ei suuda. mingi meganitifakingkari on mullis alati ja kui mina varastan siis tõmmatakse alati ära. NAHHUI?!?!?!!?

        Comment

        • k1ly
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 205

          #1954
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas antnx
          Absolute Poker, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 6 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          EAZYGREEZY (BB): $81.70
          GLASSBILEN29 (UTG): $13.75
          ANTNXX (UTG+1): $49.25
          FLUSHBOB (CO): $21.55
          RAZE-U-BACK (Button): $
          JOHANSKI (SB): $50.40

          Dealt to ANTNXX 9 8

          Pre-flop:
          GLASSBILEN29 calls $.50, ANTNXX calls $.50, (2 folds), JOHANSKI calls $.25, EAZYGREEZY raises to $2.50, GLASSBILEN29 calls $2, ANTNXX calls $2, (1 folds)

          Flop: ($8.50) Q 5 4 (3 Players)
          EAZYGREEZY checks, GLASSBILEN29 checks, ANTNXX bets $5.50, EAZYGREEZY calls $5.50, (1 folds)

          Turn: ($19.50) 4 (2 Players)
          EAZYGREEZY checks, ANTNXX bets $14.50, EAZYGREEZY raises to $42, ANTNXX all-in $26.75, EAZYGREEZY returns $.75

          River: ($110) A (2 Players)

          Results:
          EAZYGREEZY Showed A A
          ANTNXX Showed 9 8
          EAZYGREEZY wins $98

          MINGE *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Mina oleks ka siin räigelt närvis , mitte biidi pärast , vaid kui halvasti on käsi mängitud :P

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #1955
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Mis viga?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1956
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Krt tahaks ka midagi sitasti öelda, laudades pannakse näkku täiega :-\

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1957
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Kris
                pmst
                oli mingi turna
                esikoht sai tripi londonisse 1k$eest

                3tk alles

                stakid 20k 25k 35k v midagi

                ma 25 k ega AJ BB, k4 lükkab allin oma 35k staki

                saab riveris rea 3-7

                np
                väga valus. Kus toas? Unibetis?

                Comment

                • k1ly
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 205

                  #1958
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas antnx
                  Mis viga?

                  esiteks ei meeldi mulle see shorty limperi overcall seal nii early posilt , ning flopi stab on ka üsna halb (3 way , shorty sees , 9 high flush no other draws) .

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #1959
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    vituvarblane
                    a
                    s0dig
                    ads0ig
                    dsõ0glf
                    fsd
                    d
                    fsd
                    fsd
                    AOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
                    AHFASIFHasidha
                    sfsdf
                    sdfs
                    d

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1960
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      türa MIS ASI SEE ON http://www.pokerhand.org/?4517328

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1961
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas donkament
                        sa ära juba ei väsi? ???

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #1962
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          palun mees, kui mingid standardolukorrad närvi ajavad siis mängid vale mängu.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #1963
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas pikk28
                            sa ära juba ei väsi? ???
                            whinemisestj ja bitchimisest? ei, selleks see teema ongi ju.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1964
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              selka siis.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #1965
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas bounce
                                palun mees, kui mingid standardolukorrad närvi ajavad siis valet mängid valet mängu.
                                see teema ongi selleks, et oma hetkeemotsioone väljendada. kui ei meeldi, ei pea lugema.

                                Comment

                                Working...