***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #1816
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Svenza
    jumalautta on õige coca
    Mul peenestati ka sitturit 200$ eest. Cashist aitab tänaseks, raiun turkasid närvirahustuseks
    Sry, et tähte närin, aga Jumalauta on õige, ehk siis Jumal aita.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1817
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Tra mis asi nende KJ on????
      Kaks turnat järjest lendan jua KJ vastu välja pocketiga. Insta call pederastide jaoks, hullumaja. Täisputs tilt peal

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #1818
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        tra, turka chipidega 15s 130st jagatakse AA,saan nupud sisse CHIPLEADER CALLIB 99ga maha ja 9 floppi.
        asdgdsgjd
        gjdsa
        gojd
        güodjg
        üdojg
        üdosjg
        dasojgds
        aügjoad
        gjasd
        ügjdog
        üdjg
        adsgjads

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #1819
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          HU shootout turna, suht bubble lähedal 3s käsi, stackid pmst võrdsed, leian AA, saan prf AI, vastas 99(nagu eelmisel) floppi 9 ja turni ka veel üks ja out. tra maeivõipaljuaegamasinnamatsin mugi munni tunne oli. a standard tegelt, kui järele mõelda.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #1820
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Minge putsi türahiinlased. Fuck off, kuldne sessioon oli , seni kuni tulid pederastid ja hitttisid 15069 korda järjest oma kolmeoudiseid raisk
            FUCK OFF PEDEKARI!!!
            Putsi, miljon oleks kasumit pidanud tulema, nüüd jäi mingi napp sitane pluss
            No käige vittu tõsiselt, tra nii närvi ajab see pederastlik mäng

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #1821
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              järjekordne vittus sess, mis algas Kk vs AA vittu lendamisega, siis, see kiirelt tagasi ja siis paarisaja käe pärast doomswitch AA vs QQ floppi set, slowplyas, am tiltis, allinn pohhuilt, turn oli K ka veel, oelks ära saanud ka vb, sest 3betitud oli ja JJ vaevalt, siis mingi tont suvaline paar callib ja callib, kuni ilus runner runner rida riverisse libiseb, siis Set flopis, tra, kuradi shorti ei pannud tähele ja see nussis ära teise venna vastu, cappis ja siii turnis rahad sisse, kuigi tuli ka FD, aga vitt sai hoopis suurema seti ja suurema maja ka veel riverisse mõnituseks ja hunnik tonte, kes riverisse midagi kobsitasid.

              Jääb see roll selli vittus jookus ja full tildi softi peal tegemata. Putsis pask
              Statid as usual, solid ja peaksid decet aksumit näitama, aga mitte munnigi. Ei tule mitte vittugi ja mõnus rakeback hoiab midagigi alles, et varsti siis uuesti nl10st sitta lakkuma hakata

              elu nagu multifilmis

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #1822
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                türa mis faking pask see on. grindisin 4 BI fucking 2h, et siis saada 200bb deep AA<KK ja set vs overset 150bb ja üleüldse runnida 500$ alla EV is fun.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1823
                  Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                  Liidirkohalt 6ndana välja KK vs AJ ja siis kohe QQ vs AT
                  kogu aeg äss turni või riverisse. FUCK OFF

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #1824
                    Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                    No türaaaaaaaaaaaaaaaaa
                    ei ole olemas lihtsalt
                    Short stackid leiavad big blindilt AA ja KK järjest ja ükski munn ei kuku välja. Putsis kui rigged shit. Kassiahastus tuleb peale rasik

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1825
                      Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                      mul tänasest 12k sessist oleks nii mõndagi siia panan .. ei viidsi otsida ... mõltesin et peaks p2eval veel veits mängima .. sai söömas k2idud .. enne 7t magama ei l2he .. siis 24h yleval oldud .. saab ehk normaalsesse elutskylisse tagasi

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #1826
                        Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1827
                          Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                          Algselt postitas Svenza
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          väga lahe sul luck põhjas :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1828
                            Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                            Tegin ka yhe 7 v 6 daalase SNG turbsi .. ja h2visin obv AKs vs QKo ... no minge vittu ,.. need sng'd on tõsiselt homodele, turniirid on ka homodele ... valus n2rvikava peab olema, et neid p2evats p2eva m2ngida . .. ainult mingi flippamine ongi

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #1829
                              Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                              Algselt postitas leits
                              Tegin ka yhe 7 v 6 daalase SNG turbsi .. ja h2visin obv AKs vs QKo ... no minge ***** ,.. need sng'd on tõsiselt homodele, turniirid on ka homodele ... valus n2rvikava peab olema, et neid p2evats p2eva m2ngida . .. ainult mingi flippamine ongi
                              Varem või hiljem saad immunsuse biitidele.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1830
                                Re: ***Official &quot;asdais#da8usPjSaks&quot; thread***

                                need sng'd ja mitte deep turnad on hybriididele .. cash on inimestele

                                Comment

                                Working...