***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1726
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** krdi värdja kari... minge seavittu.. millisest kuradi oddside või pokkeriraamatust need ahvid on välja lugenud et 18BB suurust reraiset on kasumlik any pocketiga callida????

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): $29.97
    UTG: $9.93
    UTG+1: $11.24
    MP1: $15.00
    MP2: $23.50
    CO: $16.07
    BTN: $25.12
    SB: $36.08

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
    1 fold, UTG+1 raises to $0.50, 3 folds, BTN raises to $1, SB calls $0.90, Hero raises to $4.50, UTG+1 calls $4, BTN calls $3.50, SB calls $3.50

    Flop: ($18.00) 3 8 5 (4 players)
    SB checks, Hero bets $12, UTG+1 calls $6.74 all in, BTN folds, SB raises to $31.58 all in, Hero calls $13.47 all in

    Turn: ($75.68) T (3 players - 3 are all in)

    River: ($75.68) K (3 players - 3 are all in)

    Final Pot: $75.68
    Hero shows Q Q (a pair of Queens)
    UTG+1 shows 8 8 (three of a kind, Eights)
    SB shows 3 3 (three of a kind, Threes)
    SB wins $36.37
    UTG+1 wins $36.31
    (Rake: $3.00)
    haige doomswitch lükati viimaseks kuupäevaks tööle.. esimese 100 käe jooksul.. ainult pocketid ja AK'd ja AQ'd tulevad. kui seti hitid.. siis hiljemalt turniks tuleb mast kokku.. ja donk kihutab potsize beti.. overpairiga üliarglikult mängitud quadside vastu sain kolakat.. otse loomulikult tõm,mati see quads 3betitud pfis 33'ga.. jne.. -3BI 200 handiga

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1727
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      traaaaaaaaaaaaaaaaasdadpoajjjjjjjjjjjjjjasdpopasod kölaasdkölllllllasääääääääääääääääääsdsd

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1728
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        pl3t..rigged elu ... pea hakkas vakutama

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #1729
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          no täitsa putsis ikka. kõik sng ja turnad on täna ära tõmmatud nahhui. mitte ühtegi coinflipi ei saa. asöolnfasudvasvö faak

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1730
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



            Rofl, muud pole midagi öelda.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1731
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              OT; coddeci sa elad tyril?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1732
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas leits
                OT; coddeci sa elad tyril?
                Jep.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1733
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas Codecci
                  Jep.
                  wii mu hea sõber elab ka tyril, ilmselt next wiiken ta juurde jooma .. võiks arutada, 2kki joinid ka :D? meie poolt on saun, sinu poolt naised :D:D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1734
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    täna on ikka nii pe**es jooks... FTPs mingi 1,5 BI alla EV.. see on nohu.. aga põhiline laks on kuidas laud tapab järjest mu käsi.. ja midagi ei hiti.. setide vastu tulevad kõik rea ja flushitõmbed ära jne.. hetkel näen vaeva, et viimane sesski miinusest välja tuua..

                    põhiline asi mis närvi ajab.. on see, et hititakse ära pasaga, millega mu pf 3bete callitakse.. väiksed pocketid.. any Axs.. kõige haigem oli kui mul paardunud flopil overpair.. ja näha on et donk flushi callib.. flushile pihta ei saa, aga riverisse see A tuli mis poti talle andis.. kõik mu potsize betid läksid vett vedama... ühesõnaga vitupead.. kui võtate mu raha.. võtke ausalt.. mitte ärge kobistage..

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1735
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      novittu küll.. mis ma pean iga jumala kord hakkama AA'ga kohe allin reraisesid tegema??? iga krdi kord callitakse mingi suvalise pocketiga mu 4x reraise ära.. ja enamvähem 2/3 kordadel hititakse set ka kohe flopist kokku...

                      ja see krdi AA mängu õpetus, et kui hitid flopist AAA, siis tuleb suurelt betida.. minge munni mitte üks kord pole mulle seda välja makstud..

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #1736
                        ?

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        MP ($74.75)
                        Button ($144.80)
                        SB ($88.30)
                        Hero (BB) ($100)
                        UTG ($112.30)

                        Preflop: Hero is BB with 8, 8
                        3 folds, SB calls $0.50, Hero bets $5, SB calls $4

                        Flop: ($10) 6, 7, 10 (2 players)
                        SB bets $4, Hero raises to $14, SB calls $10

                        Turn: ($38) 5 (2 players)
                        SB bets $69.30 (All-In), Hero calls $69.30

                        River: ($176.60) 8 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $176.60 | Rake: $2
                        Main pot: $176.60 between SB and Hero, won by SB

                        Results:
                        SB had 3, 9 (straight, ten high).
                        Hero mucked 8, 8 (three of a kind, eights).
                        Outcome: SB won $174.60

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1737
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Putsi putsi vittu putsi vittu putsi putsi vittu !!!

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1738
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas alaska
                            ***** ****** ***** ***** ******* ***** ****** ***** !!!
                            fyp

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1739
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Turnis allin.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #1740
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Ma nägin ükskord mäe taga UFO-t

                                Comment

                                Working...