Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Kõigepealt sa sõimad mind "perssekukkunud pokkeriteoreetikuks", kujutad ette, et mul on mingi
teooria SIIA teemasse kirjutatud.
Siis nyyd sa leiad, et ma olen TILTIS peaga midagi kirjutanud siia. Heihopsti ja hurraa ning big surprise, see
teema ongi siin yks paras tilt.
Ning siis sa ei saa ikka aru, miks ma ignore commandit sooviksin. Ma seletan sulle veidi:
kui sa s6imad mind perssekukkunuks, siis obv ei saa ma ju asja sinna paika j2tta ja mingil
hypikul ennast j22dagi lasta maha tegema ning siis ma raiskan oma energiat, et t6usikule
seletada veel p6hjalikumalt, miks ta v6ssa paneb jne.
Kui oleks ignore peal olnud, poleks ma sinu teksti n2inud, oleks mina enda energiat s22stnud ning p2ikest ja armastust oleks rohkemgi veel minu t2nases hommikus. Ait2h.
Kõigepealt sa sõimad mind "perssekukkunud pokkeriteoreetikuks", kujutad ette, et mul on mingi
teooria SIIA teemasse kirjutatud.
Siis nyyd sa leiad, et ma olen TILTIS peaga midagi kirjutanud siia. Heihopsti ja hurraa ning big surprise, see
teema ongi siin yks paras tilt.
Ning siis sa ei saa ikka aru, miks ma ignore commandit sooviksin. Ma seletan sulle veidi:
kui sa s6imad mind perssekukkunuks, siis obv ei saa ma ju asja sinna paika j2tta ja mingil
hypikul ennast j22dagi lasta maha tegema ning siis ma raiskan oma energiat, et t6usikule
seletada veel p6hjalikumalt, miks ta v6ssa paneb jne.
Kui oleks ignore peal olnud, poleks ma sinu teksti n2inud, oleks mina enda energiat s22stnud ning p2ikest ja armastust oleks rohkemgi veel minu t2nases hommikus. Ait2h.
Comment