*** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #61
    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    mul 1 miinuskuu elus .. m2ngisin yhep2eva juulikuus (1. juuli) ja kaotasin 3bi vms

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #62
      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      kus urkas neeme pinistad, et üleöö sellised tulemused.
      Everleaf võrgus - Minted Poker

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

        ja mis seal vahepeal toimus :O, julmad tõusud ja langused....-3,5k$ langus, julm

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #64
          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

          sai nl2k bro korraks

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #65
            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

            pigem mis seal 17k käe peal toimub, 2x 1500+ põrge lihtalt järjest

            Ja ei ole flip for rolls, sest jookseb @ EV :P

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #66
              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
              Juuli eesmärgid:
              [x]vähemalt 50% kätest NL50 kõik käed NL50
              [ ]puhas profit $1000+ lol, hea, et üldse kasumisse jäin
              [ ]FTP roll $3500+ peale


              Jube kuu. Liikusin just NL50 ja selline sick algus:( mingi 10päevane paus tuli ka kuu keskel sisse, sellepärast nii väike volume(ja obv palavuse tõttu). Vähemalt lõpetasin pluss poolel:D

              239.95$
              251.4$ rakeback
              Kokku: 491.35$

              Augusti eesmärgid:
              [ ]50K kätt
              [ ]NL50 kasumit toota

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #67
                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                Kantisin kogu bankrolli välja, jõin jaanipäeva paiku maha, panin viimased 100$ starsi ja hakkasin 6$ HUSNG tegema. Läksin tööle, jättes pokkeri hobiks, tegelen aktiivselt mindseti korrastamisega, mitte ainult pokkeri kohapealt, vaid üleüldiselt elu vaimselt taskaalu viimist.

                Augusti eesmärgid:
                mitte tilkagi alkoholi
                mingi stabiilne trenn
                parandada toitumist
                vähendada pekki vöökohast
                mitteühtegi tiltis mängitud mängu

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #68
                  Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                  mis tööd tegema hakkasid?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #69
                    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                    Panin väikese ehitusfirma uuesti tööle, juhin seda, enamuse tööst teen kah ise ära.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #70
                      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                      voin direktoriks tulla

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #71
                        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                        juuli total:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #72
                          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                          Enamvähem võib rahule jääda.

                          Eesmärke:
                          * EI TILTA !
                          * Hankida NL25 roll [hetkel on 0 ]
                          * Ei kanna peole minnes / juues rolli välja!

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #73
                            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                            FAIL kuu, mindset oli lõpus täiesti sodi.
                            Cashiga -50$, roll siiski ca 300$ hetkel, kerge pluss
                            August toovad välja 280FPP 1/4milli satikad, mida biidin 1/2

                            Eesmärgid juuliks:
                            - (veel) vähem mängida - suvi ikkagi - FAIL
                            - vähem tilti - stoploss 3BI - FAIL
                            - siiski Micromania käigus Goldstar ära teha - PASS
                            - kui aega on, siis DC videosid vaadata, käsi analüüsida - FAIL/PASS.
                            Natuke siiski hakkasin aduma, mida peaks muutma oma mängu juures
                            - mängida NL10, ei roni kõrgemasse limiiti - FAIL
                            - hoida eemale SNG-dest - FAIL

                            Augusti eesmärgid:
                            - vähem mängida, rohkem õppida
                            Last edited by peete82; 03.08.10, 14:35.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #74
                              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                              kuulge mehed, aga kaotajad v6iksid ikka ka graphe postitada. seni ainult 1v6i2 miinus graphi siin. kas t6esti k6ik ainult v6idavad? haha, no mina kyll ei usu!
                              Postitaks, aga graafik puudub. Eksperiment "mängin ilma abiprogrammita" on total fail :) Alguses tulin järjest 12BI alla, nüüd olen poole võrra kosunud. Korraliku andmebaasiga HEMi kasutades oli samas supermikro limiidis winrate 20bb/100. Sample muidugi suht olematu, eriti ilma mängides.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #75
                                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                                milleks üldse selline eksperiment?

                                Comment

                                Working...