Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***
Muidugi võiks postitada kaotus kuid jne ka,aga.
See näide sul kyll just parim pole :D.
Selles suhtes,et see oleks ju ainult +EV kui keegi arvab,et nii lihtne on ja tuleb laudadesse raha maha donkama.See on see sama kuradi pokkeri buumi jutt ju.Kas mitte me kõik seda ei taha lol?
Algselt postitas macroTilt
Vaata postitust
See näide sul kyll just parim pole :D.
Selles suhtes,et see oleks ju ainult +EV kui keegi arvab,et nii lihtne on ja tuleb laudadesse raha maha donkama.See on see sama kuradi pokkeri buumi jutt ju.Kas mitte me kõik seda ei taha lol?




TC

Comment