*** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    Muidu on t6esti nii, et satub siia suvaline pereisa, vaatab, ohoho, k6ik v6idavad, m6ned blogid, paar strati teemat, et mis siis ikka, teeb ara!
    Muidugi võiks postitada kaotus kuid jne ka,aga.
    See näide sul kyll just parim pole :D.

    Selles suhtes,et see oleks ju ainult +EV kui keegi arvab,et nii lihtne on ja tuleb laudadesse raha maha donkama.See on see sama kuradi pokkeri buumi jutt ju.Kas mitte me kõik seda ei taha lol?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #47
      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      mikros pmst pole võimalik - kuud teha.
      Eks see sõltub, kui palju üle/alla EV joosta. Eile vaatasin nomerloti graphi ja mõtlesin, WTF ? Täna kuu esimese päeva lõpus vaatan enda tänast grahpi ja kõik on selge.

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #48
        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Muidugi võiks postitada kaotus kuid jne ka,aga.
        See näide sul kyll just parim pole :D.

        Selles suhtes,et see oleks ju ainult +EV kui keegi arvab,et nii lihtne on ja tuleb laudadesse raha maha donkama.See on see sama kuradi pokkeri buumi jutt ju.Kas mitte me kõik seda ei taha lol?

        ma raagin tiba teises v6tmes. nii siin teemas kui yldse. minu arusaamist m66da on absoluutselt absurdne m6elda, et foorumikaaslane v6iks olla minu peamiste tulude allikas. Pokker on globaalne ari. Ehk mina naen seda foorumit siin kohana kus all in all v6iksime saada yheskoos tugevaks.
        aga jah, v6itude juurde kaivad ka kaotused!

        ja enda graphi v6in postitada kyll. selleks laheb aga aega natuke, sest pean uurima kuidas saab 6max ja 9max kokku mixida.
        ei postitanud seda, kuna peamiselt olen siiski mtt/sng mangija.
        Last edited by macroTilt; 01.08.10, 21:02.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

          Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
          ma raagin tiba teises v6tmes. nii siin teemas kui yldse. minu arusaamist m66da on absoluutselt absurdne m6elda, et foorumikaaslane v6iks olla minu peamiste tulude allikas. Pokker on globaalne ari. Ehk mina naen seda foorumit siin kohana kus all in all v6iksime saada yheskoos tugevaks.
          aga jah, v6itude juurde kaivad ka kaotused!

          ja enda graphi v6in postitada kyll. selleks laheb aga aega natuke, sest pean uurima kuidas saab 6max ja 9max kokku mixida.
          ei postitanud seda, kuna peamiselt olen siiski mtt/sng mangija.
          Ma ei mõelnudki,et omasid tyhjendada :D.

          Üle üldiselt mõtlesin.

          "There is no fathers and sons in poker"

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



            Eesmärgid augustiks:
            1. iga kuu lõpus postitada graafik
            2. 150h pokkerit
            3. 100,000 kätt
            4. võita rohkem kui -$3.7

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #51
              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Eesmärgid augustiks:
              1. iga kuu lõpus postitada graafik
              2. 150h pokkerit
              3. 100,000 kätt
              4. võita rohkem kui -$3.7
              Huvi pärast küsin - palju rake makstud sai?

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #52
                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Ma ei mõelnudki,et omasid tyhjendada :D.

                Üle üldiselt mõtlesin.

                "There is no fathers and sons in poker"
                haha, vot siit tulebki vahe sisse. sest sa m6tlesid "yle yldiselt", lol.
                theres no father on samuti nice1, kuid ma vastan sulle nii, et ma yldiselt
                m6tlen, ennem kui midagi kirjutan.

                aga chill, dude, omasid t6esti halb m6te tyhjendada

                peace.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Huvi pärast küsin - palju rake makstud sai?
                  $3k+

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #54
                    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    eesmärgid šeesmärgid

                    Comment

                    • MrRiver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 735

                      #55
                      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                      Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      eesmärgid šeesmärgid
                      Wow, kena. Mis limiit?

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #56
                        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                        Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                        Wow, kena. Mis limiit?
                        Pildil on ju kõik olemas.

                        Comment

                        • MrRiver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 735

                          #57
                          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                          Uploaded with ImageShack.us

                          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                          Pildil on ju kõik olemas.
                          Olen pime

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                            Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            eesmärgid šeesmärgid
                            mis võrgustikus mängid?
                            väga kõva tulemus, kui arvestada, mitu kätt sa mängisid :O
                            aga võiksid panna all limits ja july 2010
                            Last edited by hotcocacola; 02.08.10, 07:49.

                            Comment

                            • neeme
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 540

                              #59
                              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                              August:
                              üle nl100 ei taha enam mängida see kuu.
                              mõned videod vaadata
                              kui roll kasvab suuremaks siis võtta endale mingi coaching

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                                kus urkas neeme pinistad, et üleöö sellised tulemused.

                                Comment

                                Working...