*** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #31
    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Juuli graafik nl5-s kus üritasin 4-st taalast teha br-i. Feilisin tildi tõttu.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Augustis eesmärgid puuduvad, sest ma ei taha results oriented olla.
    Ahjaa... Zynga pokkeris läksin tilti ja kaotasin 1,5 millionit dollarit chipe.
    Kerge volüümi küsimus ka ma usun.Selle käte arvu peaks päevas mängima.
    Ja 4 bi oleks üpris rahuldav tulemus küll.

    OT:Kas sul on 2+2 sama kasutaja nimi ja mingi 4k~ postitust?
    Last edited by qbj0hn; 01.08.10, 15:49.

    Comment

    • Toomasl
      FPP Pro
      • Nov 2008
      • 258

      #32
      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

      +5k$ nl100/200 6max.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #33
        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        + 430 RB
        + 200 boonus.
        = Kokku u. 1550

        Eesmärke ei sea, sest raske kuu (tegevuse mõttes) tulemas.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #34
          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Kerge volüümi küsimus ka ma usun.Selle käte arvu peaks päevas mängima.
          Ja 4 bi oleks üpris rahuldav tulemus küll.

          OT:Kas sul on 2+2 sama kasutaja nimi ja mingi 4k~ postitust?
          Minu 2+2 kasutaja on sama ja ei ole seal mingit 4K postitust :D nats üle 200 vist.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #35
            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Minu 2+2 kasutaja on sama ja ei ole seal mingit 4K postitust :D nats üle 200 vist.
            Siis ajasin segamini kellegiga.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Siis ajasin segamini kellegiga.
              Vantek

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #37
                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                kuulge mehed, aga kaotajad v6iksid ikka ka graphe postitada. seni ainult 1v6i2 miinus graphi siin. kas t6esti k6ik ainult v6idavad? haha, no mina kyll ei usu!

                v6itjad on aga v6itnud taaskord vagevalt! gl every1

                konkreetselt meenuvad paar tyypi, kes postitavad r66muga/kiiruga kui + kuu. vastasel juhul haudvaikus. hehe, enesepettus, eks ole.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #38
                  Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                  Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                  konkreetselt meenuvad paar tyypi, kes postitavad r66muga/kiiruga kui + kuu. vastasel juhul haudvaikus. hehe, enesepettus, eks ole.
                  ma arvan et neid on väga vähe, kes enesepettusega tegelevad ja postitavad ainult võitvaid graafikuid... p.s. ma olen ka oma miinuskuud postitanud alati..

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #39
                    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                    mikros pmst pole võimalik - kuud teha.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #40
                      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      mikros pmst pole võimalik - kuud teha.
                      on küll.. oioioi kuidas on :D

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #41
                        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                        ma ei mäleta, kas ma olen abs. iga kuu postitanud, aga olen miinuskuid postitanud küll.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #42
                          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          on küll.. oioioi kuidas on :D
                          no kui volume 50k + käsi, siis ikka ei ole küll, kui vähegi oskad mängida

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            no kui volume 50k + käsi, siis ikka ei ole küll, kui vähegi oskad mängida
                            +1

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #44
                              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              no kui volume 50k + käsi, siis ikka ei ole küll, kui vähegi oskad mängida

                              mangisin nl10 juulis umbes 50k katt. suutsin korra +90$ peal olla, kuu l6ppes aga c20$ miinuses. L6pu langus tuli tanu proovimisele olla "nanonoko"

                              aga too "v6iks ka kaotajad siis postitada" oli m6eldud/kirjutatud sooviga tuua siia teemasse tiba "reaalsust" juurde. Muidu on t6esti nii, et satub siia suvaline pereisa, vaatab, ohoho, k6ik v6idavad, m6ned blogid, paar strati teemat, et mis siis ikka, teeb ara! Paris nii lihtne see aga pole

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #45
                                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                                alustuseks pane siis oma graafik :d

                                Comment

                                Working...