*** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #16
    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    Eemal olnud mitu kuud, ainult 1 eesmärk:
    Taas pokkerit biitima hakata, et saaks üürid makstud ja söök lauale.
    Last edited by Poku; 01.08.10, 01:44.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

      Juuli 2010 kokkuvõte @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010/08/juuli-2010.html

      Comment

      • Ermii
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 402

        #18
        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

        Juuli siis selline:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        limiidid:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        +rakeback 112$
        Mängitud sai siis kahes toas: trio ja stars

        Augustis hakkan arvatavasti mängima põhiliselt starsis, prooviks korralikult nl 25-s kanda kinnitada.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #19
          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***


          Juuli:
          Kaks-kolm eesmärki oli: teha 5k rakebackiga, mängida 100h või vähemalt 50k kätt. Esimene tänu jooksule õnnestus, aga kuna mäng ise muutus peale eesmärgi täitmist oluliselt halvemaks, siis ei ole eriti rahul.
          50k kätt täis ei saanud, rääkimata 100h'st, sest viimane nädal oli vaja auku matta nagu alati. Aga noh, mis sitasti, see uuesti.

          August:
          Punnida ikkagi see 100h täis kuigi ilmselt peab kohustuslikus korras taaskord(oeh, standard) ühe nädala auku matma(sõbra siit Hong Kongi ära saatma pidulikult) + Eestisse tulekuks valmistuma, aga selle saab vist septembri esimesteks päevadeks jätta. Hourly võiks ka vähemalt $50+ olla.
          Last edited by Spewmonkey; 01.08.10, 08:47.

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #20
            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

            Algselt postitas taavi Vaata postitust
            Juuli eesmärk - õppida õppida õppida
            - vähem tilti
            Fail.

            Juuli kokku:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Augusti eesmärk - õppida õppida õppida
            - vähem tilti

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #21
              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

              Graafik iseenesest on suhteliselt kohutav.
              Tegemis on NL25-ga.Ei mänginud tervet kuud ka,ei mäleta täpselt kuna mängima hakkasin,aga umbes viimase pooleteist nädala graafik on see ma usun.

              Olin mingi 2 kuud pokkerist eemal,no mingeid turniire mõnikord aint mängisin ja fullringi polnud väga kaua aega mänginud.
              Ja otsustasin NL25 kohe tagasi minna ja mängisin ikka suhteliselt halvasti ja polnud harjunud jne.Ja mitte just kõige parem run ka polnud.Konkreetselt alla EV ei jooksnud,aga set over set ja siukseid asju sain mõnuga.

              Muidugi ise stackisin ka liiga light ära TPTK ja siukeste asjadega nit regide vastu.
              Sain veits sweatimist ja coachingut ja need üli suured leakid mis mu mängus olid sai kohe parandatud ja see on ka graafikult näha.

              Suur viga ainult,et ma varem seda sweatingut ei teinud,enne kui ma laudadesse istusin,muidu see graafik läheks tõenäoliselt teistmoodi ülesse.
              Üritan jätkata samas vaimus nagu seal lõpu kätel jne.
              Ja üritan suhteliselt palju volume ka sisse panna.



              Uploaded with ImageShack.us

              +Rakeback 117$
              Last edited by qbj0hn; 01.08.10, 11:14.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #22
                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                Juuli +1,2k. Ei ole rahul

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #23
                  Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                  juuli graph on päevikus, ei viitsi välja otsima hakata.
                  Augusti eesmärgid: 1)100k käsi+ ning platniumstar
                  2)jõuda nl50 ning seda beatida
                  3)võimalikult vähe cashoutida ja $ müüa(kuigi see on fail eos)
                  4)õppida,õppida,õppida
                  5)suuta fast laudades 24tableda(selleks peab ninja muretsema vist)

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #24
                    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                    mänguga +1800$, lisaks 1000$ milestone

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #25
                      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***





                      algus törts nl20, edasi törts nl40 edasi nl50 kõik. olen rahul nl50 winrate 7.92 bb/100 u 36k käe peale (aga see kah enamasti tänu selle suure heateri tõttu), rakebacki tuli ka üks korralik summa, eesmärke mul ei olnudki :D. Turnadega kaotasin suht arvestatava summa, lifetilt nendest.

                      Hakkan alles nüüd eesmärke püstitama:

                      1) 50k+ kätt tahaks
                      2) lugeda läbi Poker Blueprint ja Mindset
                      3) kasvata veel rolli, et hiljem liikuda nl100.
                      4) winrate nl50s vähemalt 6bb/100

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #26
                        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...425#post236425

                        Comment

                        • V4LDO
                          FPP Pro
                          • Jun 2010
                          • 229

                          #27
                          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                          Starsi NL10. Kuu algus oli sitt, kuu lõpp veel sitem. Ei ole ammu juba nii halba kuud näinud. Nüüd asun FTPsse grindima.

                          cash ~50$
                          turnad ~50$
                          boonused ~70$
                          nii et kokku sain vähemalt veits õlleraha.

                          Augusti eesmärgid:
                          *korralik arv käsi, 20k+ kindlasti
                          *lõpetan turnade mängimise, max paar turnat nädalas
                          *vaatan kõvasti õppevideosid

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #28
                            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust

                            Juuli:
                            Kaks-kolm eesmärki oli: teha 5k rakebackiga, mängida 100h või vähemalt 50k kätt. Esimene tänu jooksule õnnestus, aga kuna mäng ise muutus peale eesmärgi täitmist oluliselt halvemaks, siis ei ole eriti rahul.
                            50k kätt täis ei saanud, rääkimata 100h'st, sest viimane nädal oli vaja auku matta nagu alati. Aga noh, mis sitasti, see uuesti.

                            August:
                            Punnida ikkagi see 100h täis kuigi ilmselt peab kohustuslikus korras taaskord(oeh, standard) ühe nädala auku matma(sõbra siit Hong Kongi ära saatma pidulikult) + Eestisse tulekuks valmistuma, aga selle saab vist septembri esimesteks päevadeks jätta. Hourly võiks ka vähemalt $50+ olla.
                            mis limiiti mängid?

                            Comment

                            • Aristotep
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #29
                              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                              NL25 siis. Rahule ei jää kuuga, sest eesmärgid jäid täitmata. Lõpus olev langus tähistab minu uut miinusrekordpäeva.
                              Augustis parandame vigu edasi ja kiikame loodetavasti ka NL50-t uuesti.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #30
                                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                                Juuli graafik nl5-s kus üritasin 4-st taalast teha br-i. Feilisin tildi tõttu.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Augustis eesmärgid puuduvad, sest ma ei taha results oriented olla.
                                Ahjaa... Zynga pokkeris läksin tilti ja kaotasin 1,5 millionit dollarit chipe.

                                Comment

                                Working...