*** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    Juuli eesmärgid:
    * stright forwardit jätkata, olulisemad käed märkida ja foorumisse üles panna <-- suhteliselt FAIL, tildatud sai jms.. käed vähemalt osad panin foorumisse ka.
    * vähemalt üks live cash või turna Parkis <-- tehtud, kuigi ma ikka ei oska live't mängida
    * Eesti pokkeriraamat lõpuni lugeda ja ühe Omaha või MTT'de raamatuga ka algust teha <-- esimene läbi loetud, uut raamatut ei jõudnud võtta.
    suht FAIL kuu ikkagi kokkuvõtteks... rekord suurusega pot sai selle kuu jooksul võidetud, rekord suurusega pot sai kaotatud, parim kasumipäev sai tehtud, suurim kahjumipäev ka takkajärgi... fishide vastu peab paremini mängima.. ei tasu nende mingayreraisede peale flopis hulluks minna..

    mänguline kasum +$483, rakeback +$303.. ATAP turniir -$110, kokku siis kuu kasum $673

    positiivne on see, et starsis sain viimasel päeval taaskord Goldstariks..

    graaf:


    Augusti eesmärgid:
    * kokku võtta ja tiltamine lõpetada ja ükskord mingi NL100 kohane kuukasum ka teha.
    * Omaha või MTT raamat läbi lugeda.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

    selline tunne, et peale 22k kätt lasid kellelgi teisel mängida. mismoodi see non showdowni joon sedamoodi nyyd liugu laseb?
    endal kuu jälle fail
    koos boonustega max 1100 daala.
    järgmine kuu boonuseid pmst pole. peab uuesti biitima hakkama.

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #3
      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



        Augusti eesmärgid:
        * Normaalselt mängida, mingi 15K+ kätt oleks äge.
        * Algust teha coachimisega.

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #5
          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

          codecci, v6ta mind 6pilaseks

          valida v6iksid mind selle teadmisega, et kui sa hasti 6petad/mina hasti 6pin, siis mul on raudselt mune, et mangida kunagi vaga k6rgel


          haha, mul on ka tip top kuu. teine + kuu jutti
          kasum tuli c 500$. vaga lahe.

          eesmargid jargmiseks kuuks, 6ppida biitima nl10. ausalt, t6sine soov on.
          thats it.

          ja tore oleks, kui goodkarma tooks m6ne hiti mu kapsaaeda ehk kuskil turniiril.
          vot see oleks juba t6eliselt vinge!

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

            Juulis loobusin igasugustest teiste formaatide katsetustest naasesin full ring cashi. Suvine puhkuse aeg, polnud aega korralikult volüümi anda.
            11K kätt NL10, sealt edasi NL25.
            NL10 winrate 5,79BB/100
            NL25 winrate 1,66BB/100, seega arenguruumi on kõvasti



            Mänguline kasum +261$
            Boonused 205$

            Kokku +466$

            Augusti eesmärgid: püsida NL25 limiidis, korralikult volüümi anda, et saaks NL50 shoti jaoks rolli kokku. 40K kätt võiks küll kokku saada.
            Mängustiili arendada lahtisemaks ja agressiivsemaks.
            Last edited by nomerlot; 31.07.10, 22:52.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
              codecci, v6ta mind 6pilaseks

              valida v6iksid mind selle teadmisega, et kui sa hasti 6petad/mina hasti 6pin, siis mul on raudselt mune, et mangida kunagi vaga k6rgel


              haha, mul on ka tip top kuu. teine + kuu jutti
              kasum tuli c 500$. vaga lahe.

              eesmargid jargmiseks kuuks, 6ppida biitima nl10. ausalt, t6sine soov on.
              thats it.

              ja tore oleks, kui goodkarma tooks m6ne hiti mu kapsaaeda ehk kuskil turniiril.
              vot see oleks juba t6eliselt vinge!
              Ma ei tee enam selliseid õpilase-õpetaja projekte koos stakemisega, vaid hakkan pakkuma raha eest coachimist. Alustan $50/tund ja kui veidi coachimise kogemusi tuleb siis tõenäoliselt hakkab hind tõusma.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #8
                Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Ma ei tee enam selliseid õpilase-õpetaja projekte koos stakemisega, vaid hakkan pakkuma raha eest coachimist. Alustan $50/tund ja kui veidi coachimise kogemusi tuleb siis tõenäoliselt hakkab hind tõusma.
                Offtopic, oleks sa märtsis midagi sellist pakkunud, oleksin insta nõus, aga liikusin 6maxi peale tagasi.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #9
                  Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #10
                    Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                    Elu esimene 1k+ kuu, varem oli parim kuu ~600$, järelikult peaks rahule jääma.
                    Aga tegelikult siiski täitsa rahul olla ei saa, kuna kuu jooksul tuli ikka vähemalt 4 max tilt sessi ja muidugi mängus on endiselt palju vigu ja kohti kus saaks kõvasti paremini.

                    Pakun, et umbes 80% on nl25, ülejäänud nl5,10 ja kuu lõpus sai juba ka nl50 sisse võetud.



                    Koos muu jamaga +2375$

                    Augustis tahaks rohkem ringi trippida, eks näis mis tegelt saab. Pokkeris loodan nl50s kanda kinnitada.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***



                      Fäilt.Fäilt.Fäilt

                      Nl25--NL50--Nl25

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                        Nüüd ma siis tean kust kõik teie kasum tuleb. MINULT!!!


                        Koos rakebackiga ja boonuse ning turniiridega vist isegi plussis. Ajaraiskamine missugune :(

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #13
                          Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***

                          Üle pikaaja üks suurema plussiga kuu,
                          • loodan saada rakebackbro staatusest lahti augustiga
                          • koguda bankrolli ja võtta shot nl50sse (või kõrgemale)
                          • Parandada mängu





                          graafikus alguses nl10, vahepeal nl5 ja nl25. keskel jälle nl10 pikalt kuni lõpus kus joon üles läheb nl25

                          Comment

                          • Mardoon
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 83

                            #14
                            Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***


                            nl4 kogu kasum, nl10 10k kätt breakeven..
                            omahas ca -200 euri, aga pole trackerit..
                            augustis tahaks bankrolli tagasi saada kuskilt ja näidata nl4s taas 20bb/100 ja omahat mitte näppida.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: *** Juuli Graafikud/Augusti Eesmärgid ***


                              nl4 biidin, nl10 äärmiselt swingine. Alates sealt kusagil 18k käe juurest, algas "kuldne" kaardijooks ofc.

                              Koos rakebackiga peaks kuu olema kokkuvõttes kusagil +220$. Muidu oleks veits rohkem, aga mingi 30$ tiltasin coinflip HUsng'dega maha (4tk tegin, kõigist kaotus, vähemalt sain õigel ajal pidama).

                              --

                              Augustis tahaks 50k kätt mängida ja teha paremat mängu.
                              Last edited by fyte; 01.08.10, 01:44.

                              Comment

                              Working...