Starsi 50BB lauad - strateegia?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #1

    Starsi 50BB lauad - strateegia?

    Tere, kust leida infot 50bb laudade strateegia kohta, kui mängida 50bb-ga lauas. Ei leidnud nagu mingit arutelu ka selle kohta. Mõtlesin proovida Starsi nl 100 50bb laudu, paistavad päris fishised, aga veidi raske hüpata tundmatusse vette, mäng ikka oluliselt agressiivsem. Pocketite mängimisega eriti suured kahtlused.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

    küsi kasutaja sm112 käest. ehk ta on valmis aitama natukene

    Comment

    • Roomet
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 211

      #3
      Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

      Tänud :)

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #4
        Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

        Mis siin ikka, TPGK on nuts. Mängi käsi, mis hitivad tihti floppi tugevalt (high broadwayd) ja siis katsu raha sisse saada parimal võimalikul viisil. Ära spekulatiivsete kätega eriti mässa, sest implied oddse pole vastavaid. Kui laud on passiivne siis võid väikseid paare järgi limpida, no set - no bet. Kui lauas on weak tight vennad, siis võid neid isoleerida ja cbettida. Standard värk

        Ma arvan, et ma slowplayks pre flop ka päris tihti QQ+, et vastasele tükike boardi anda, sest ma kahtlen, et 3bette väga kergekäeliselt callitakse väikeste stackidega.

        Comment

        • liewec
          Julm Donk
          • Jul 2010
          • 43

          #5
          Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

          Starsis on väga paljud teampro mängija 30-50bb lauas.. huvitav küll. On seal midagi ägedat millest ma ilma jään või lihtsalt isiklik eelistus?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

            Algselt postitas liewec Vaata postitust
            Starsis on väga paljud teampro mängija 30-50bb lauas.. huvitav küll. On seal midagi ägedat millest ma ilma jään või lihtsalt isiklik eelistus?
            Väiksem variatsioon ja annab tihti paljudes olukordades eelise.

            Ühes 40-60bb artiklis on nii kirjas ei hakka tõlkima.

            1) You will experience lower variance and therefore smaller swings despite playing in limits higher than you’re used to

            2) Your opponents will call your preflop all ins lighter in the hopes of busting you

            3) If your opponents are very deep, they can bluff each other out of a big side pot, greatly increases your chances of winning the main pot.

            4) Your opponents will have a much harder time trying to bluff you off hands since there is less money behind.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

              kas keegi oldschool_SSSonPededele_starsi_FR_Grinder on ka neid 50BB max laudu proovinud?
              kuidas tunduvad?
              ja kas tavalised 100BB stackiga lauad on raskemaks läinud?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                Pokker l2heb kogu aeg raskemaks

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                  Kas mitte ei ole nii, et mida väiksem on su stäkk siis seda kiiremini oled "commited" ja seetõttu üha marginaalsemates olukordades pead kogu oma raha sisse panema.

                  Maakeli öeldes - mida väiksem on stäkk, seda rohkem pead flippama (sama turniirilõppfaaasid)). Ja mida väiksem on su kaardieelus ja FE seda suuremad on ju su swingid.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                    Kuradima kuri ma ikka olen aga äkki Starsi prod peavad (või vähemalt soovitakse) neil mängida 50BB või väiksemates laudades, et neid rohkem fishidele promoda. Mida vähem raha fish lauda korraga toob, seda aeglasemalt nad bustoks lähevad (teisisõnu seda aeglasemalt regularid raha fishidelt kätte savad) ja seda kauemaks jääb raha saidile. Lisa sinna juurde veel ühtlasem equity, mistõttu fishid peavad veelkauem vastu ning üks 40BB-line stäkike võib teha mitu-mitu tiiru enne kui ta reaalselt jõuab regulari pangakontole. Igakord võetakse muidugi reiki

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #11
                      Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Väiksem variatsioon ja annab tihti paljudes olukordades eelise.
                      wrong, variatsioon on suurem.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                        kas 50bb laudadega pole veel see keiss ka, et reik on samamoodi capitud. Aga kuna stäkid on väiksemad, kui 100bb lauas, siis maksad protsentuaalselt tegelikult rohkem reiki? kuskil 2+2 oli see sama teema PLO laudade kohta ja seal ei soovitata neid enne 1/2 üldse näppida...

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                          Laudu valiks ikka vpip järgi

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                            ma mängin ka neid cap'e, shallow'eid, regularid on filtritest need juba eemaldanud ja tase on kohutav. päevaga 20 buyini sealt saanud. ca 10+ lauda lahti ja koguaeg panen need kinni kus ppf alla 35 hakkab minema.

                            ma mängin neid niisama soenduseks ja for fun, regular ma pole aga biidin normaalselt, lihtsalt cash game ei tõmba väga. imo tase on nii kohutav, et see rake ei ole tappev.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #15
                              Re: Starsi 50BB lauad - strateegia?

                              Kui palju 50bb laudades VPPsi teenib võrreldes 100bb omadega?

                              Comment

                              Working...