*** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Juuni eesmärgid:
    * turn cbet ~35% <-- success 36.8%
    * BB ja SB fold 85%+ <-- võib rahule jääda BB 83% ja SB 86%
    * rohkem ei oskagi eesmärke seada.. võibolla veidi rohkem stright-forward mängu teha <-- success, ise tundsin ka, et tegin paremat mängu, aegajalt vaatasin keerulisemad käed ja kaotuse käed üle.. eriti ei tildanud ja kuu lõpp soosis kaardijooks ka... iz nice
    voluum oli see kuu väike.. ainult 17,5k käsi.. starsis kukkusin goldstarilt tagasi silverstariks... aga see pohhui.. peaasi et midnset paigas ja mängu kvaliteet oleks korras.. NL100 alltime sain plussi... kuu ka kenas plussis

    kokku siis: kasum +$1700, boonused ja rakeback ka mingi +$175 FTP ironmaniga peaks ka nüüd poole aasta eest $+250 saama...peab meeldima

    graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Juuli eesmärgid:
    * stright forwardit jätkata, olulisemad käed märkida ja foorumisse üles panna
    * vähemalt üks live cash või turna Parkis
    * Eesti pokkeriraamat lõpuni lugeda ja ühe Omaha või MTT'de raamatuga ka algust teha

    ahjaa.. ja see viimane tõus graafikul.. täna hakkasin sessi mängima.. tegin ainult 200 handi ja siis panin lauad kinni... kuna lihtsalt nii kenad käed tulid... ja kesköö oleks ka kohe-kohe löönud..

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    cb4mvp (SB): $100.00
    slickster998 (BB): $100.00
    expresidents (UTG): $81.30
    Hero (UTG+1): $251.00
    timhugo (MP1): $218.20
    g0_all_in (MP2): $250.00
    GetHighRM125 (CO): $488.60
    HonamLoveYou (BTN): $217.85

    Pre Flop: ($3.10) Hero is UTG+1 with 6 6
    1 fold, Hero raises to $5, 1 fold, g0_all_in calls $5, 4 folds

    Flop: ($13.10) 6 5 A (2 players)
    Hero bets $9, g0_all_in calls $9

    Turn: ($31.10) 9 (2 players)
    Hero checks, g0_all_in bets $20, Hero raises to $50, g0_all_in calls $30

    River: ($131.10) 9 (2 players)
    Hero bets $60, g0_all_in calls $60

    Final Pot: $251.10
    Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Nines)
    g0_all_in mucks 5 5
    Hero wins $248.10
    (Rake: $3.00)
    ja uus rekordpot minu jaoks $400:
    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 6 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    a MacRae (CO): $139.60
    Hero (BTN): $201.00
    Bonus-den (SB): $253.80
    col2012 (BB): $227.90
    daBAAC (UTG): $266.05
    jmKGB_1 (MP): $232.95

    Pre Flop: ($2.70) Hero is BTN with 9 9
    3 folds, Hero raises to $2, 1 fold, col2012 calls $1

    Flop: ($5.70) K 2 8 (2 players)
    col2012 checks, Hero bets $4, col2012 calls $4

    Turn: ($13.70) 9 (2 players)
    col2012 checks, Hero bets $10, col2012 calls $10

    River: ($33.70) 7 (2 players)
    col2012 checks, Hero bets $20, col2012 raises to $52, Hero raises to $184.80 all in, col2012 calls $132.80

    Final Pot: $403.30
    Hero shows 9 9 (three of a kind, Nines)
    col2012 mucks 7 K
    Hero wins $400.30
    (Rake: $3.00)
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

    Hea töö Rage. Kui esimene kuu ei tulnud, siis teine ikka tuleb. Wp.

    Minupoolne failkuu siis.

    Rakebackpro obv.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    Mõtlemisainet on tugevalt. Graafik on ehe näide Ameerika mägedest.

    Juuli eesmärgid:

    1. Mindset, mindset ja veelkord mindset.
    2. Teha head mängu ja võimalikult vähe tiltida!!!!!!!!!
    3. Läbi lugeda Poker Mindset ja läbi TÖÖTADA. LTBR läbi lugeda ja lõpetada Proffessional Hold'em (btw kui keegi 6maxi teoseid/suuremaid artikleid oskab soovitada, ei teeks paha)
    4.Volume suuremaks, ~40k min.
    5. Profit on ebaoluline, kui jälgida tugevalt esimest kaht punkti tuleb see nagunii. (juhul kui downswingi ei esine)

    Comment

    • bounce
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 865

      #3
      Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

      kuu eesmärk oli vähem sakkida, kaotasingi seekord vähem.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

        Muud öelda pole, peale selle, et eesel olen.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Järgmine kuu peab kuidagi tildi kontrolli alla saama, siis saaks ka lõpuks 1k kuuga maha, olen selles täiesti veendunud. (kui keegi oskab miskit head soovitada, siis andke palun kiiremas korras teada )

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #5
          Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***



          Kuu algas suht suurte plaanidega, et teha lausa 20k kätt. Downer tõmbas motti nulli, aga mingi hetk sain asja käima ja tunne läks paremaks. Siis tuli jaanid ja lõpetamise mõllud peale ning nii ta läks. Ise olen rahul.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #6
            Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***



            Võin vist isegi rahule jääda. Turnade rahad + first depo boonus ja ca 3.5k tuleb ära ikka.
            Muidugi see pilt mis siia panin on jube, aga julm down kakkus peale vahepeal. Nüüd tundub, et hakkab vaikselt ära minema.

            Alanud kuuks eesmärke ei sea, tean et 2 nädalat olen veel vähemalt Eestis, kuid siis võibolla siit ajama.
            Last edited by ingu; 30.06.10, 23:49.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Muud öelda pole, peale selle, et eesel olen.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Järgmine kuu peab kuidagi tildi kontrolli alla saama, siis saaks ka lõpuks 1k kuuga maha, olen selles täiesti veendunud. (kui keegi oskab miskit head soovitada, siis andke palun kiiremas korras teada )
              Kuula Tommy Angelo videoseeriad ära ja mis kõige tähtsam rakenda ka tema antud õpetusi/teadmisi. Garanteeritud, et mindset paraneb, pluss seega ka profit.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #8
                Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                390 mängu ja +5% ROI, võib rahule jääda kuuga kuna sain oma pea taas korda ning iga muuv on taaskord mõttega tehtud :D Aega võttis paar kuud ennast taas täielikult käima saada. Cashis ka paar BI plussi mõne käe peale.
                Nuriseks ainult 390 HUSNG üles.. 600 oleks ok.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #9
                  Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Mainiks juuni eesmärgi ka ära - vähemalt 120h mängu ja vähemalt 10k$ (võidud+rakeback)
                  Edaspidi mängin NL100 20-50bb laudu max stackiga.
                  Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                  fish
                  Kuu lõpp läks persse, kogu viimase nädala tiltasin millegipärast. Mindset puru ja kuu alguse motist ja pühendumusest polnud midagi järel enam. Täna ei viitsinudki enam mängida ja nii jäi ajaline eesmärk täitmata.

                  Vähemalt 120h mängu FAIL - 119,77h
                  Vähemalt 10k$ WIN - tuli ca 11,5k$ koos rakebackiga

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Juuliks eesmärke ei sea, kuna pean 2 nädalat kuu lõpus täiskohaga tööl käima. Nädalavahetustel mängin rohkem NL200/400.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                    Kuu lõpp läks persse, kogu viimase nädala tiltasin millegipärast. Mindset puru ja kuu alguse motist ja pühendumusest polnud midagi järel enam. Täna ei viitsinudki enam mängida ja nii jäi ajaline eesmärk täitmata.

                    Vähemalt 120h mängu FAIL - 119,77h
                    Vähemalt 10k$ WIN - tuli ca 11,5k$ koos rakebackiga

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Juuliks eesmärke ei sea, kuna pean 2 nädalat kuu lõpus täiskohaga tööl käima. Nädalavahetustel mängin rohkem NL200/400.

                    SIICK.
                    Ma ei suuda NL25 30k käsi isegi kuus mängida suvel ja sa laod selliseid numbreid lauda kõrgemal limiidil...
                    Kena motivatsioon

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #11
                      Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                      myts maha sm112 ees!

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #12
                        Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                        Jah sm112 tubli, oled head tööd juunis teinud. Jõudu ka edaspidiseks !!

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                          Juuni eesmärgid.

                          *Liikuda uuesti NL5 ja nüüd ka sinna jääda. - Fail. FR ajas nii tilti, et hakkasin HU SNG'sid mängima.

                          *Mängida vähemalt 30k käsi ( ma mõtlesin varem, et peaks vähemalt 40-45k mängima, aga kuna tuttavatel on lõpetamised ja asjad, siis mul nagunii väga palju aega mängida pole ). - Fail. Võib-olla 10K käsi tuli FR'is ära. Ülejäänud aja mängisin HU SNG'sid ja seal ei tulnud kindlasti 20K käsi ära.

                          *Mängida iga nädal vähemalt üks madala sisseostuga ja suure auhinnarahaga turniir ( Sunday 1/4 näiteks ). - Fail. Viimased poolteisit nädalat pole üldse peaaegu pokkerit mänginud.

                          *Lugeda läbi juunis ilmuv eestikeelne pokkeriraamat ja sealt ka mingeid tarkusi saada. - Fail. Alles pool on loetud, kuna pole olnud viitsimist ja aega rohkem raamatut kätte võtta.

                          *Vähem tiltata ja pöörata rohkem rõhku mängu kvaliteedile. - Semi-fail. FR ajas kuu alguses tilti. Hakkasin HU'd mängima, kus läks alguses väga hästi. Hiljem suutsin aga ka seal tilti minna ja siis tuli motivatsioonipuudus mängida.

                          Kokkuvõttes üks failimaid kuid mis mul üldse on olnud. Jäin küll kasumisse, aga siiski...


                          Juuli eesmärgid:

                          *Mängida 500 HU SNG'd ja jääda kasumisse.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                            Juuni 2010 kokkuvõte @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...kokkuvote.html


                            jään rahule :)

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: *** Juuni graafikud/juuli eesmärgid ***

                              Nice coca...

                              Comment

                              Working...