Pokkeriküsitlus 2008!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    Pokkeriküsitlus 2008!!!

    Koolis anti ülesandeks meil teha küsitlus ja siis pärast analüüsida tulemusi.
    Oleks kena, kui leiaksite 2 minutit enda ajast, et külastada järgmist linki.



    Ette tänades,
    lebovend
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #2
    Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

    minumeelest on paar küsimust veel puudu:

    Mis on teie enimkasutatud pokkerialias? -e järgi võiks kohe tulla et "mis on teie parool?"


    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

      Algselt postitas Lebovend
      Küsitluse koostajale oleks abiks, kui te moonutaksite õigeid vastuseid(nt. punkti lisamine oma nime keskele) või kasvõi mõtleksite kõik vastused välja, peaasi, et saaks mingeid andmeid, mida pärast analüüsida. Ette tänades, lebove
      LOL.

      Aga vastasin ära :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

        Algselt postitas Klamber®
        minumeelest on paar küsimust veel puudu:

        Mis on teie enimkasutatud pokkerialias? -e järgi võiks kohe tulla et "mis on teie parool?"
        pokkerialias != screen-name.

        Ja sa võid mu pokkerialiast + parooli teada aga sisse sa ikka ei saa :)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

          Algselt postitas ranka
          pokkerialias != screen-name.

          Ja sa võid mu pokkerialiast + parooli teada aga sisse sa ikka ei saa :)

          mismoodi see võimalik on ? mingi ip järgi sisenemine vms ???

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

            Algselt postitas kollane

            mismoodi see võimalik on ? mingi ip järgi sisenemine vms ???
            Enamus pokkeritubades on sul võimalik valida peale accounti registreerimist omale usernamest erinev screen-name.

            Comment

            • Andr3s
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 65

              #7
              Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

              Täitsin ära. Kudos!

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

                täitsin ära aga pokkeri aliast päris õiget ei pannud

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #9
                  Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

                  Täitsin ka ära. Kaine ei ole ehk ei luba, et millelegi pihta sain.

                  Aga - selliste küsitluste puhul ei tohiks esiteks küsida täpset aliast + ka sünnikuupäeva (piisab vanusest). Mingi andmekaitse värk peaks olema.

                  Muidu tore küsitlus.

                  L.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

                    misasja, sa pole ju kohustatud kirjutama oma nime v6i synnikuup2eva v6i yldse mitte midagi.

                    t2nud

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

                      ok. mulle tundus, et viskas invalid errori, kui ei täida. aga wadeva...

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #12
                        Re: Pokkeriküsitlus 2008!!!

                        täitsin ka ära - kui novembri kuul on mängimine pisut soiku jäänud...

                        Comment

                        Working...